Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Sklep.Sambora_pl » 14 lis 2011, o 12:38

W takim Razie zapraszam też do nas Sklep.Sambora.pl mamy szeroki wybór,a w przypadku pytań chętnie odpowiem na forum.
Sklep.Sambora_pl
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Marzena » 15 lis 2011, o 02:54

Oczywiście allegro mam kilku swoich ulubionych i już zaufanych sprzedawców oraz sklep z sukienkami dla dziewczynek mala-dama.eu trochę trzeba na nie wydać, ale na specjalne okazje są jak znalazł
Marzena
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez anioł12345 » 15 lis 2011, o 14:21

kupuję na ryneczku jest tanio
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Asia29 » 18 lis 2011, o 18:35

Jeszcze raz polecam ... kliknęłam "lubię to" na fejsie i dali mi rabat w wysokości 10%, a więc zapraszam dziewczyny bo warto, jakość najlepsza ! ;D


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Asia29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 4 lis 2011, o 00:00
Lokalizacja: Chełmno

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez Awsomegirl » 29 lis 2011, o 17:27

jeśli chodzi o duże przeceny w sieci i polowanie na okazje, to na pewno dobrym miejscem jest klub zakupowy stilago, gdzie można co 3-5 dni dostac nowe promocje, sa to zagraniczne firmy , najczęściej bardzo znane jak Sisley czy Tommy Hilfinger, a ich rzecze można dostać po bardzo okazyjnych cenach nawet do -70%
Awsomegirl
 

Re: Internetowe Sklepy?

Postprzez E-lejdis » 2 gru 2011, o 11:46

Teraz warto robić zakupy w sklepach internetowych,ponieważ spotkamy promocje przedświąteczne i kupimy wiele rzeczy taniej. Sama zawsze tak robię i dobrze na tym wychodzę.
E-lejdis
 

zakupy w sieci

Postprzez opelka27 » 21 gru 2011, o 10:43

Napiszcie coś na temat waszych ulubionych zakupach kosmetycznych w sieci.
Może macie jakieś sklepy lub drogerie które warto polecić.
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: zakupy w sieci

Postprzez Ambasadorka Denique » 27 gru 2011, o 11:07

Polecam sklep internetowy sieci Salonów Piękności Denique ... Oferują dużo produktów profesjonalnych marek. Wiele kosmetyków w promocjach! :)


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Ambasadorka Denique
 

Re: zakupy w sieci

Postprzez E-lejdis » 2 sty 2012, o 16:10

Ja mam swój ulubiony sklep,zarówno z kosmetykami jak i odzieżą. Teraz można trafić na fajne promocje z okazji styczniowych wyprzedaży.
E-lejdis
 

Jaki sklep z bielizną?

Postprzez puderniczka » 20 sty 2012, o 16:58

szukam w internecie jakiegoś fajnego sklepu z bielizną. Wybór duży, możecie coś doradzić? zawsze na zakupy jeżdżę z mężem (brak prawa jazdy, daleko do miasta:/) a chce żeby moje nowe kompleciki zobaczył dopiero w domu na mnie :) i jak to jest z zakupem bielizny przez internet, nie ma się czego bać, że nie będzie pasować?

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez kotlinka » 20 sty 2012, o 18:56

Musisz po prostu się dobrze wymierzyć, odpowiednio pozaznaczać w kryteriach i powinno wszystko ładnie pasować, a facet będzie miała niespodziankę:D a no i musisz odebrać sama przesyłke, co by Twój mężczyzna pierwszy raz zobaczył strój na Tobie, a nie w paczce;)
kotlinka
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez limonka » 21 sty 2012, o 01:11

Nie powinnaś mieć obaw co do zakupów przez internet. Ważne,żeby trafić na przedmiot, który ma podane dokładne wymiary oraz sama się musisz zmierzyć. Nie raz już kupowalam nie tylko bieliznę i z tym pasowaniem problemów nie było, także śmiało.
limonka
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez golden_eye » 21 sty 2012, o 11:10

Ja tylko raz kupowałam bieliznę przez internet i wymiarowo była ok, ale zawiodłam sie na jakości, kupowałam na allegro, ale nie pamiętam już u kogo. Wstyd sie przyznać, ale nie przykładam większej wagi do bielizny z tego względu, ze mieszkam w małym mieście i wybór jest naprawde maly a przez internet sie boję i suma sumarum kupuje, co popadnie.
A macie może jakiś sprawdzony sklep internetowy, z dobrą jakościowo bielizną?

Ostatnio edytowano 21 sty 2012, o 14:53 przez golden_eye, łącznie edytowano 1 raz
golden_eye
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez magawy » 21 sty 2012, o 12:18

Siedzę na targach i mam mnóstwo czasu więc przeglądam wątki jak leci ;)
przez internet zamówiłam sobie taką "pamiątkę z targów":
http://www.desirebutik.pl/product/bieli ... esan/3/735
lubię tę firmę, bo mają super jakość, baaardzo ciekawe wzory. a ja bieliznę uwielbiaam, wraz z perfumami dla mnie stanowi o atrakcyjności kobiety, nigdy nie oszczędzam na bieliźnie, jak mam na sobie coś seksownego, to czuję się kobieco i nawet mąż widzi, że różnię sie od innych dziewczyn właśnie "tym czymś" :D
spróbuj sobie kupić jakiś fajny kompllet, załóż i zobaczysz, co się będzie z Tobą działo ;)
magawy
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 paź 2011, o 07:03

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez limonkanesti » 21 sty 2012, o 13:12

ja prawie zawsze kupuje bielizne przez internet :) nie ma sie czego bac, tam sa tabele z wymiarami, dopasuj swoje wymiary i wybierz idealny rozmiar. Mam kilka ulubionych sklepow internetowych, w ktorych znajduje jakies perelki zawsze i to niedrogo :)
limonkanesti
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez kotlinka » 21 sty 2012, o 14:19

Ooo, magawy mąż Cię będzie sam wysyłał częściej na te targi jak będziesz wracała do niego z takimi pamiątkami. A ten komplet co sobie zamówiłaś (http://www.desirebutik.pl/product/bieli ... esan/3/735). To mam taki sam:D Najpierw nie byłam do niego przekonana bo te majtki są takie inne, ale jak założyłam i pokazałam się mojemu chłopakowi to Jego mina sprawiła, że komplet mi się jeszcze bardziej spodobał:D
kotlinka
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez limonkanesti » 21 sty 2012, o 16:37

fajne macie te kompleciki powiem Wam... a ma ktoras z Was cos moze z 'przebieranek' ? ;> zawsze mnie ciekawi, czy duzo kobiet bawi sie w te rzeczy ;>
limonkanesti
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez fiołek » 21 sty 2012, o 20:10

Bardzo atrakcyjna ta strona-http://www.desirebutik.pl/ maja dziewczyny bardzo duży wybór a ja bieliznę kupuję raczej przez internet.Już wybrałam sobie sexi komplecik na walentynki-uwielbiam taką kuszącą i piekną bieliznę bo czuję się wtedy bardzo atrakcyjna i kobieca.
fiołek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 paź 2011, o 19:12

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez golden_eye » 22 sty 2012, o 01:04

limonkanesti napisał(a):fajne macie te kompleciki powiem Wam... a ma ktoras z Was cos moze z 'przebieranek' ? ;> zawsze mnie ciekawi, czy duzo kobiet bawi sie w te rzeczy ;>

Kupiłam sobie kiedyś taki fajny strój kociczki, zawsze to jakaś odskocznia od codzienności ;) Mój mężczyzna lubi gdy się czasem w niego przebieram haha :D
golden_eye
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez limonka » 22 sty 2012, o 10:35

No, ale miałaś kupiony taki już całkowity komplet z biczem, kajdankami oraz z innymi gadżetami? :>
Kiedyś rozmawiałam z tym z moim chłopakiem i może kiedyś go tak na łóżku zwiąże w przebieranym stroju, haha ale mam pomysły z rana :oops:
limonka
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez aneczka12 » 22 sty 2012, o 11:35

Ja też nie mam prawka i zawsze mnie wkurzało proszenie kogoś żeby ze mną pojechał na zakupy ale ostatnio się to zmieniło koleżanka powiedziała że w tych czasach wszystko można kopić przez internet.I dlatego teraz wszystko kupuje przez neta a jak zrobiłam mężowi niespodziankę z bielizna seksowna na sobie..... było bosko
aneczka12
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez kotlinka » 22 sty 2012, o 12:49

limonkanesti napisał(a):fajne macie te kompleciki powiem Wam... a ma ktoras z Was cos moze z 'przebieranek' ? ;> zawsze mnie ciekawi, czy duzo kobiet bawi sie w te rzeczy ;>


Wydaje mi się że dużo, ale pewnie się przyznać nie chcą. Mi też za pierwszym razem było głupio i czułam się skrępowana, ale teraz to już normalnie. Mam taki strój: http://www.desirebutik.pl/product/przeb ... er/109/459 . Mój facet jak mnie w tym zobaczył to nie wiedział co robić, czy rozbierać, czy patrzeć czy się brać za mnie:D
kotlinka
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez limonkanesti » 22 sty 2012, o 13:40

Hehe ;) no fajny masz ten strój, fajny :) ale jakoś się nie moge zdecydowac na te cale przebieranki :D Niby bym chciala, ale sama nie wiem :D
limonkanesti
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez limonka » 22 sty 2012, o 17:59

A ja dzisiaj po obiedzie przeszłam się na targ 2km ode mnie i tam były piękne zestawy.
Moja córka sobie kupiła czerwoną bieliznę pod sukienkę a ja koronkową na wspólny wieczór z mężem. :)
A co myślicie o kobietach,które w wieku 40 lat zakładają czasami gorsety? ;>
limonka
 

Re: Jaki sklep z bielizną?

Postprzez dzo » 22 sty 2012, o 19:09

limonka napisał(a):A co myślicie o kobietach,które w wieku 40 lat zakładają czasami gorsety? ;>


nic nie myślę, bo noszenie gorsetu jest dla kobiet w każdym wieku
dzo
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników