Ulubione sklepy internetowe

Nie ma kobiety która nie lubiła by zakupów. Znalazłaś promocję którą chciała by się podzielić?

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Theila » 1 lis 2014, o 00:58

Po co nam import jak podróbek swoich mamy pod dostatkiem. Za to zaciekawiło mnie to kimkim.pl bo wyglada rewelacyjnie. Nie zwróciłam uwagi, że jest ta opcja kupna rzeczy. Dla mnie samo to, że pokazane są stylizacje gwiazd porządnych rzeczach od znanych projektantów jest fajne. Genialnie pomyślane.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez docha » 4 lis 2014, o 21:22

a mi sie znacznie bardziej podoba ta opcja, w której pokazują tańszą alternatywę stylówki gwiazdy, bo "gwiazdorskich" zarobków mi ciągle brakuje, więc fajnie, że można kupić coś podobnego, ale w niższej cenie :)
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Tusia » 11 lis 2014, o 16:49

Nie zwróciłam uwagi na to, że rzeczywiście pokazują również tańsze zamienniki. Ciekawe czy one są dostępne do zakupu przez tą stronę..
Tusia
 

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Hadassa » 11 lis 2014, o 20:11

Tusia, jak klikniesz w kup teraz czy tam kupuję to Cię odsyła do miejsca gdzie możesz kupić

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez RoseNails_pl » 12 lis 2014, o 17:01

Ja tak szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam z usług tego sklepu,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Jeżeli polega to na niczym innym jak aukcji,to chyba jednak wolę te z allegro:)
RoseNails_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22 wrz 2014, o 12:30

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez rona81 » 20 lis 2014, o 10:42

Coś nie z modowej półki ale za to cudowne teraz na jesienne wieczory i można usiąść w modnym szlafroku hi hi

Sklep nazywa się : Dobre Herbaty


:P

Obrazek
Zapraszam!
rona81
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 17 lis 2014, o 20:08

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Scarlett » 22 lis 2014, o 16:18

Ja od siebie chciałabym Wam zaproponować bardzo fajny sklepik amstyl.pl Ubrania polskiego producenta, więc dobre jakościowo, a do tego naprawdę w przyzwoitych cenach. Teraz sporo w ofercie mają przeróżnych sweterków, w sam raz na osłodę jesiennych dni :)
Avatar użytkownika
Scarlett
Miła Kobietka
 
Posty: 38
Dołączył(a): 20 lis 2014, o 20:45

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Tusia » 24 lis 2014, o 00:54

RoseNails_pl napisał(a):Ja tak szczerze mówiąc nigdy nie korzystałam z usług tego sklepu,więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na jego temat. Jeżeli polega to na niczym innym jak aukcji,to chyba jednak wolę te z allegro:)


Też korzystam, tyle, że na kimkim - ie mam pewność że nie kupię niczego w złym stanie wręcz przeciwnie.
Tusia
 

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez apollo » 24 lis 2014, o 16:44

Jeśli chodzi o obuwie to Merg, zdecydowanie. Po prostu udaje mi się u nich znaleźć na prawdę tanie i ładne buty, a o takie połączenie u nas nie jest łatwo. Buty są ładne, estetyczne, wygodne, takie jakie być powinny, ale przyznam, że szukam też na mieście, tyle że później te same buty dużo taniej kupuję w sieci.
apollo
 

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Lovrin_pl » 22 gru 2014, o 15:40

Akurat obuwie czy odzież to rzecz gustu,tutaj nie ma jednego sklepu który zaoferowałby mi wszystko,buty z reguły zamawiam oddzielnie a odzież także w innym sklepie i idę tym samym na kompromis:)

www.lovrin.pl - biżuteria dla kobiet z klasą.
Lovrin_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 55
Dołączył(a): 1 sie 2014, o 14:29

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez asap » 24 gru 2014, o 00:40

O jejku uwelbiam kilka z nich:)
Spożywcze to głównie Alma, a ciuszkowe to Rahi.pl
Nakupowałam tam ostatnio tyle ciuchów, że miałam darmową przesyłkę :oops:
Mają zarówno bieliznę jak i ciuchy czy galanterię, w dodatku znanych marek.

Moim zdaniem o niebo lepszy niż te wszystkie zalando i allegro gdzie nie mogę się już odnaleźć w kategoriach i setkach ciuchów.... :cry:
Jakoś preferuję przejrzystość, ktorej nie moge na nich znalezc
asap
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lis 2012, o 18:28

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez nataliapstryk » 8 sty 2015, o 14:02

Mój ulubiony sklep internetowy to SPAM. Kupuję tam praktycznie większość rzeczy, ze względu na jakość rzeczy, ale również na cenę .

Ostatnio edytowano 8 sty 2015, o 14:50 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
nataliapstryk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 8 sty 2015, o 13:33

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez kusicielka » 14 sty 2015, o 23:27

Ja ostatnio zraziłam się do allegro, kilka razy zamawiałm bieliznę w kontri, przysyłają newsletter, więc trudno o nich zapomnieć, ale już się obkupiłam na jakiś czas. Lamode i dawnda są fajne, niedawno zamówiłam tam woreczki >noś mnie< bardzo fajna rzecz - polskiej produkcji, handmade za rozsądne pieniądze.
Za to avaro dla mnie do bani - zamówiłam raz klika rzeczy i jakośc - delikatnie mówiąc adekwatna do atrakcyjnej ceny, ale wtedy ta cena już nie wydaje się ani troche atrakcyjna... :angrywife
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez e-shaman_pl » 15 sty 2015, o 12:33

W takim razie wybrałaś nieodpowiedni sklep bądź też sprzedawcę na allegro gdzie zamawiałaś bieliznę,ale nie ma się co zrażać bo takie pomyłki mogą przydarzyć się przecież każdemu. Ja generalnie mam swój sprawdzony i godny zaufania adres z którego często korzystam i jestem zadowolona:)
e-shaman_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 sty 2015, o 10:09

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez smiecholiczka » 23 sty 2015, o 14:23

Ja osobiście polecam GOOGLE
Mają świetne buciki i przychodzą bardzo szybko ( a ja bardzo nie lubię na coś długo czekać :witch ). W dodatku stosunek ceny do jakości jest na prawdę dobry ;)
Polecam zaglądać co jakiś czas do zakładki z wyprzedażami - można trafic na naprawdę świetne okazje

Ostatnio edytowano 24 sty 2015, o 12:54 przez Anonymous, łącznie edytowano 1 raz
Powód: ja osobiście polecam nie spamowac
smiecholiczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23 sty 2015, o 14:20

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez tosia08 » 27 sty 2015, o 18:26

allegro i vobu :)

http://www.tonoughy.pl/ wszystko o filmie
tosia08
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 27 sty 2015, o 18:24

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Pam_ela » 10 lut 2015, o 12:28

na Allegro mozna znależć wszystko, ale jesli chodzi o ciuchy to zalewa je ostatnio chińszczyzna kiepskiej jakosci - na fotkach co innego, a co innego przysylaja - zwykly badziew i jeszcze trzeba czekac po 2 tygodnie :/

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez WszystkozAmeryki_com » 12 lut 2015, o 13:43

Nie tylko na allegro bo w normalnych e-sklepach także mamy szeroki wybór wielu rzeczy,czy to odziezy,kosmetyków czy elektroniki i sprzętów do domu:) Grunt aby ten sklep czy sprzedawca był godny zaufania.

WszystkozAmeryki_com
Extra Kobietka
 
Posty: 257
Dołączył(a): 5 wrz 2013, o 11:30

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez herrero » 17 lut 2015, o 13:33

Ja gorąco polecam Herrero jeśli chodzi o buty :-)
herrero
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 lut 2015, o 13:23
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez daruśka » 19 lut 2015, o 12:17

Mnie się ubrania z Bialconu podobają, koleżanka mi stronke pokazała jakas polska marka, nie słyszałam o niej wcześniej ale ubrania bardzo ładne SPAM
daruśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 12:09

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Mori » 19 lut 2015, o 12:43

Ja często korzystam z Odkupuj. Ceny nowych rzeczy są zatrważające, a tam zawsze znajduję jakieś fajne ciuszki w dobrej cenie. No i można się pozbyć z szafy niepotrzebnych ubrań.:)
Mori
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 19 lut 2015, o 12:39

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez kami » 22 lut 2015, o 16:00

Mój ulubiony sklep online z biżuterią to stylishshop ze względu jakość wykonania oraz na bardzo szybką wysyłkę zakupionych przedmiotów.
kami
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 lut 2015, o 15:59

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez Jagoda31 » 25 lut 2015, o 10:43

Ja w sumie nie ograniczam się do zakupów w jednym sklepie. Ja i mąż to takie dwa oszczędzacze. Zawsze szukamy rzeczy tam gdzie jest taniej. Nie zarabiamy wprawdzie tak niewiele ale nie lubimy wydawać na głupoty. Tak więc praktycznie nigdy nie kupujemy rzeczy w normalnych cenach w sklepach sieciowych ponieważ są moim zdaniem za drogie i nie zawsze możemy liczyć na dobrą jakość. To jest fakt.
Zdarza mi sie kupować w sieci. Mam kilka swoich ulubionych sklepów internetowych .Allegro troche unikam ponieaważ bardzo dużo jest tam chińszczyzny kiepskiej jakości. Za to odkryłam jakiś czas temu sklep Dilano. - ubrania tanie , zamawiałam tam dla męża koszulki po 20 zł ale wbrew pozorom jakość bardzo dobra. Nie nastawiałam się na wiele ale dobrze się piorą oraz noszą.
Jagoda31
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 08:27

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez aneta_konopka » 25 lut 2015, o 17:57

allegro :)

Obrazek
aneta_konopka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 25 lut 2015, o 17:38

Re: Ulubione sklepy internetowe

Postprzez xena » 4 mar 2015, o 12:19

Ja allegro trochę unikam. Szczerze powiedziawszy to nie raz nadziałam się tam juz na podróbkę.Oczywiście nadal zdarza mi się robić tam zakupy ale raczej skupiam się na ciuszkach ze znanych sklepów.
Przez internet zaopatruję się jeszcze w biżuterię. Jest wiele fajnych sklepów jubilerskich. O ile takie marki jak na przykład Kruk czy Yes są trochę drogie i tam opłaca sie kupować głównie z promocji to są mniejsze sklepy, które maja bardzo dobrą ofertę. Na przykład Jubiler - zamawiałam tam swego czasu dla siebie oraz dla męża obrączki ślubne.
Avatar użytkownika
xena
Fajna Kobietka
 
Posty: 202
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 10:27
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]