urządzenie do domowej pielegnacji :)co polecacie

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

urządzenie do domowej pielegnacji :)co polecacie

Postprzez Marysia87 » 13 paź 2016, o 20:51

Witam :)Otwieram wątek, piszcie czy któraś z was kupiła sobie ;>
Jako mloda mama do tego zapracowana szukam jakiś urządzeń do pielegnacji ciała ( ultradzwieki, fototerapia etc) jako, że mój kochany mąż mi obiecał sprezentować to zaczełam poszukiwania :)) co kochane polecanie ? Mam co nie co do porpawienia w kilku miesjcach. Celulit i pozostałe rozstepy po ciąży. Będe bardzo wdzięczna za informacje. Uprzedzam, nie polecajcie mi kosmetyczek i zabiegów w salonach bo nie mam czasu, chciałabym urządzenie do domowej pilęgnacji, masażu i pielęgnacji ? szukam trochę relaksu
Avatar użytkownika
Marysia87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 5 paź 2016, o 22:39

Re: urządzenie do domowej pielegnacji :)co polecacie

Postprzez BaskaBe » 14 paź 2016, o 14:01

Tylko po co wydawać kasę na coś, co nie przyniesie większych efektów? Taki sprzęt to przynajmniej kilka stówek (jak nie wiecej), a działanie raczej nieinwazyjne żeby sobie nikt tym krzywdy nie zrobił.
Avatar użytkownika
BaskaBe
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 16 paź 2013, o 16:02

Re: urządzenie do domowej pielegnacji :)co polecacie

Postprzez Panna_Mysia » 21 lis 2016, o 15:22

BaskaBe napisał(a):Tylko po co wydawać kasę na coś, co nie przyniesie większych efektów? Taki sprzęt to przynajmniej kilka stówek (jak nie wiecej), a działanie raczej nieinwazyjne żeby sobie nikt tym krzywdy nie zrobił.


Zgadzam się. Osobiście nie mam doświadczenia w tej materii. Posiadam tylko zwykły masażer do ciała z wymiennymi głowicami... ale to sprzęt wyłącznie do relaksu, a nie pielęgnacji ciała. Wydaje mi się, że wszystko zależy, czego oczekujesz Jeśli tylko chwili przyjemności, to warto wydać kilka stówek na jakiś masażer, urządzenie do pielęgnacji stóp czy dłoni. Jeśli zależy Ci na pielęgnacji i wymodelowaniu ciała, to lepiej zainwestować w zabieg u kosmetyczki, a najlepiej w ćwiczenia i zdrową dietę - ciało od razu wypięknieje. Sprzęt kupiony w sklepie daje co najwyżej efekt placebo.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: urządzenie do domowej pielegnacji :)co polecacie

Postprzez Daria » 8 gru 2016, o 09:15

Ja mogę polecić urządzenie do domowego IPL, który pozwala na trwałą, widoczną depilację w w ciągu zaledwie 4 zabiegów, czyli Braun Silk-expert IPL. Efekty jak w salonie kosmetycznym, a taniej i w warunkach domowych! Teraz w grudniu jest promocja Brauna, można dostać za zakup bony do ESOTIQ nawet na 200 zł - możesz powiedzieć o tym swojemu Świętemu MIkołajowi ;)
Avatar użytkownika
Daria
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 15 sie 2016, o 11:38

Re: urządzenie do domowej pielegnacji :)co polecacie

Postprzez rosalinda » 18 gru 2016, o 17:40

Daria napisał(a):Ja mogę polecić urządzenie do domowego IPL, który pozwala na trwałą, widoczną depilację w w ciągu zaledwie 4 zabiegów, czyli Braun Silk-expert IPL. Efekty jak w salonie kosmetycznym, a taniej i w warunkach domowych! Teraz w grudniu jest promocja Brauna, można dostać za zakup bony do ESOTIQ nawet na 200 zł - możesz powiedzieć o tym swojemu Świętemu MIkołajowi ;)



Też mam to urządzenie! Jest rewelacyjne, efekty identyczne jak po zabiegach IPL w salonie kosmetycznym. Bardzo intuicyjne i bezpieczne, a do tego komfort wykonywania zabiegów depilacji w domowym zaciszu- bezcenny! gorąco polecam!
rosalinda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 gru 2016, o 17:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników