Usuwanie makijażu permanentneg - gdzie w Warszawie?

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Usuwanie makijażu permanentneg - gdzie w Warszawie?

Postprzez Marysia77 » 24 lut 2015, o 20:21

Dziewczyny mam problem i proszę o pomoc. Mieszkam pod Warszawą i szukam w stolicy salonu gdzie mogłabym usunąć makijaż permanentny brwi. Czy możecie doradzić mi jaki salon zrobi mi to metodą laserową? Słyszałam, że taka metoda jest najlepsza, dlatego o nią pytam. Muszę to zrobić u specjalisty, ponieważ już nie wytrzymam jak znowu ktoś tak mnie zeszpeci. Mam nauczkę, bo chciałam zrobić szybko i tanio piękne brwi, a wyszło co wyszło :( Proszę o radę.
Marysia77
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 6 mar 2014, o 09:51

Re: Usuwanie makijażu permanentneg - gdzie w Warszawie?

Postprzez Astra » 28 lut 2015, o 17:19

NIe jestem z Warszawy wiec nie doradze Ci.
Ale ogromnie Ci wspolczuje , ze padlas i to na wlasne zyczenie ,w rece ,,partacza,, urody.
Mysle, ze nawet jesli jakas usluga jest tania to niekoniecznie jest dobra.
Szkoda , ze musialas na wlasnej skorze sie o tym fakcie niemilo przekonac. :pisze:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Usuwanie makijażu permanentneg - gdzie w Warszawie?

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 12:40

Myślę że wiele dziewczyn odczuło na własnej skórze czym jest taki makijaż oraz może się teraz wypowiedzieć czy warto go stosować bo moim zdaniem absolutnie nie. Co do konkretnego salonu w Warszawie to szukasz w danej dzielnicy czy ogólnie bez względu na dojazd? Bo znajoma zawsze zachwala jeden salon wiec mogę zapytać o szczegóły.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]