Usuwanie zmarszczek

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Usuwanie zmarszczek

Postprzez karola_kol » 17 sty 2024, o 22:49

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was korzystał z usługi laserowego usuwania zmarszczek za pomocą Alma Harmony XL Pro w klinice Anlaya? Znalazłam ich ofertę pod adresem anlaya.pl/pricelist/321-laser-alma-harmony-xl-pro i rozważam skorzystanie z tego zabiegu. Jestem ciekawa, jakie macie doświadczenia z tym zabiegiem - czy był skuteczny, jak długo trwały efekty i czy były jakieś efekty uboczne? Będę wdzięczna za wszelkie opinie i sugestie!
karola_kol
Jestem tu nowa :)

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez skrzypaczka » 26 sty 2024, o 11:05

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na różnego rodzaju zabiegi, które maja na celu zredukowanie widoczności zmarszczek. Najlepiej udać się do specjalisty, który doradzi jaki zabieg będzie najlepszy. https://drwolfingerclinic.pl/ ta klinika to odpowiednie miejsce.
skrzypaczka

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:36

Ja na zmarszczki stosuj kosmetyki z Bielendy, mam sprawdzona linię Ujedrniające Peptydy, nie są drogie, a bardzo skuteczne, polecam
wielguska

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]