Usuwanie zmarszczek

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Usuwanie zmarszczek

Postprzez karola_kol » 17 sty 2024, o 22:49

Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z Was korzystał z usługi laserowego usuwania zmarszczek za pomocą Alma Harmony XL Pro w klinice Anlaya? Znalazłam ich ofertę pod adresem anlaya.pl/pricelist/321-laser-alma-harmony-xl-pro i rozważam skorzystanie z tego zabiegu. Jestem ciekawa, jakie macie doświadczenia z tym zabiegiem - czy był skuteczny, jak długo trwały efekty i czy były jakieś efekty uboczne? Będę wdzięczna za wszelkie opinie i sugestie!
karola_kol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 mar 2023, o 00:07

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez skrzypaczka » 26 sty 2024, o 11:05

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na różnego rodzaju zabiegi, które maja na celu zredukowanie widoczności zmarszczek. Najlepiej udać się do specjalisty, który doradzi jaki zabieg będzie najlepszy. https://drwolfingerclinic.pl/ ta klinika to odpowiednie miejsce.
skrzypaczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 18 paź 2018, o 21:28

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:36

Ja na zmarszczki stosuj kosmetyki z Bielendy, mam sprawdzona linię Ujedrniające Peptydy, nie są drogie, a bardzo skuteczne, polecam
wielguska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 lut 2024, o 23:27

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez kowbojka » 28 maja 2024, o 20:29

Wypróbuj sobie serum pod oczy i na powieki z reishi z Orientany. To serum rewelacyjnie ujędrnia skórę wokół oczu. Jest treściwe, ale też nie przeciąża skóry. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze :)
kowbojka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 11 sty 2023, o 22:35

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez mączka » 29 maja 2024, o 23:30

Ja lubię korzystać z medycyny estetycznej, moja kosmetolog ma sprawdzone produkty np. botoks prosto z apteki DOZ więc mogę jej zaufać.
mączka
Miła Kobietka
 
Posty: 61
Dołączył(a): 29 sty 2022, o 23:04

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez kawa » 17 cze 2024, o 12:51

Widziałam ostatnio, że w aptekach DOZ jest bardzo duża dostępność jeśli chodzi o botoks. Można zamówić go online i odebrać w wybranej aptece stacjonarnej. Cenowo też jest moim zdaniem atrakcyjnie.
kawa
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 sty 2018, o 11:51

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez anita_an » 17 cze 2024, o 14:26

Tak, DOZ ma od jakiegoś czasu w swojej ofercie botoks, jak dla mnie spora wygoda (mam salon), cenowo naprawdę przyzwoicie.
anita_an
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 8 lip 2019, o 11:15

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez docha » 27 cze 2024, o 14:49

Warto pamiętać, że botoks w aptekach jest na receptę, ale faktycznie w dozie mają w dobrych cenach
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 493
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Usuwanie zmarszczek

Postprzez Likusska » 30 cze 2024, o 20:07

Hitem na zmarszczki jest Hydrolat ze Styraxu. Mega do zniszczonej, wysuszonej skóry, działa jak botoks. Polecam . Już po kilku dniach używania skóra jak porcelanowa ,wygładzona, nawilżona i ujędrniona 
Likusska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 30 cze 2024, o 18:01
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher