obóz artystyczny - dobry pomysł na wakacje dla dziecka?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

obóz artystyczny - dobry pomysł na wakacje dla dziecka?

Postprzez gamcia » 12 cze 2018, o 14:19

Witam wszystkie mamy :) Chciałam zapytać was o zdanie. W tym roku chcielibyśmy naszą Anię wysłać na obóz artystyczny (śpiewanie, taniec, zajęcia rozwojowe etc). Znalazłam fajną opcję, Zaczarowane Wakacje w ramach Akademii Majki Jeżowskiej. Szkoła ma dobre opinie, więc sądzę, że obóz będzie zorganizowany dobrze. 10 dni w Poroninie, dużo zajęć, mała grupa (nie jakieś 100 osób bo tylko chyba 30 czy 40), zapisują dzieci od 7 lat (moja ma 9). Córka uwielbia taniec, śpiewanie i przebieranki , myślę, że taki obóz dużo by jej dał, ale swoją drogą nie wiem jak się takie tematyczne obozy sprawdzają. Mam znajomych, którzy wysyłali dzieci na kolonie, ale nie tematyczne. Czy macie jakieś doświadczenia z tego typu obozami? Chętnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam!
gamcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 4 gru 2016, o 10:34

Re: obóz artystyczny - dobry pomysł na wakacje dla dziecka?

Postprzez babeczka » 17 cze 2018, o 15:36

Jeśli to jest Akademia Majki Jeżowskiej,to ja bym posłała dziecko tym bardziej,że Twoja córka kocha to.Wprawdzie moje córki od dawna są mężatkami,ale gdyby w tamtych czasach istniała taka możliwość też posłałabym moje córki na takie Zaczarowane Wakacje,a zwłaszcza,że marzenia naszych pociech należy spełniać - oczywiście kiedy są rozsądne,a te na takie wyglądają. Z pewnością córka będzie szczęśliwa i zrobisz jej niezłą frajdę i cudowne wakacje,będzie miała co wspominać,a skoro to w dodatku Akademia Majki Jeżowskiej będzie chyba miała okazję Ją poznać.
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: obóz artystyczny - dobry pomysł na wakacje dla dziecka?

Postprzez trefnoknus » 24 cze 2018, o 20:20

a czy dziecko lubi takie rzeczy? bo to chyba najważniejsze żeby dziecko miało frajdę z takiego obozu ;) ale Majka Jeżowska brzmi bardzo zachęcająco :D
trefnoknus
Miła Kobietka
 
Posty: 57
Dołączył(a): 16 kwi 2018, o 13:52


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]