sklep dla dzieci

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

sklep dla dzieci

Postprzez agahoo » 14 cze 2019, o 15:38

Cześć, zastanawiam się nad prezentem dla chrześniaka - wiecie gdzie mogę kupić wyjątkowe akcesoria dla dzieci? Jakieś ładne kocyki, poduszki itp.? Poza zwykłymi sieciówkami;)
agahoo
Jestem tu nowa :)

Re: sklep dla dzieci

Postprzez Agnieszk_a » 31 sie 2019, o 10:20

Hej agahoo ;) ja zamawiałam na sklep-tolek. Mają przepiękne produkty dla dzieci w super jakości. Na ich blogu (https://sklep-tolek.pl/blog) jest dużo ciekawych wpisów na temat zabawek sensorycznych i dostosowanych do wieku. Są tam też piękne, bardzo praktyczne minky, czyli kocyko-kołderki, które pierze się w całości. Myślę, że to może się super sprawdzić na prezent ;)
Agnieszk_a

Postprzez Nataczka » 10 paź 2019, o 14:45

Szczerze polecam Koalahm (koalahmcom/12-posciele-dla-dzieci) ręcznie robione poduszki, kocyki i akcesoria. Jestem zakochana w tych projektach, kupiłam tam kokony niemowlęce dla bliźniaczek siostry coś wspaniałego :baby :baby
Nataczka

Postprzez urodaswiata » 3 lut 2020, o 11:57

Nataczka napisał(a):Szczerze polecam Koalahm (koalahmcom/12-posciele-dla-dzieci) ręcznie robione poduszki, kocyki i akcesoria. Jestem zakochana w tych projektach, kupiłam tam kokony niemowlęce dla bliźniaczek siostry coś wspaniałego :baby :baby

A powiedz mi, czy polecasz otulacz bambusowy z Koala HandMade?
urodaswiata

Postprzez ona1 » 25 lut 2020, o 16:52

znam fazymazy polski sklep z ubrankami dla niemowlat bardzo dobra jakosc

ona1

Postprzez anna98 » 20 mar 2020, o 16:28

Zachęcam do skorzystania z https://bebeconcept.pl/kategoria/akceso ... -niemowlat
Posiadają w sprzedaży fajne akcesoria dla niemowląt i nie tylko, różne zabawki także :)
anna98

Pani Reklama

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]