W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 26 mar 2014, o 12:33

no tak, cudowny fotelik, w którym dziecko się nie poci, ściema, ściema i jeszcze raz ściema, szczególnie latem. W moim pebble dziecko się poci, nie leje się z niego jak z cebra, ale jednak i nie uważam tego za wadę, bo w każdy foteliku bez żadnego wyjątku dziecko trochę się poci, w jakich cenach są te pokrowce dedykowane do maxi cosi z frotte?
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Ester » 23 kwi 2014, o 20:44

MariannaUmba. kurcze weźmy bądźmy poważni, dziecko LATEM poci się zawsze niezależnie od tego w czy go posadzisz, mi chodzi o to że z poprzedniego fotelika niezależnie od pogody wyciągałam z fotelika MOKRE dziecko a w naszym graco coast na prawdę nie ma takiego problemu, póki co jest ciepło, upałów nie ma i w tym warunkach sprawdza się znakomicie. w fotelikach jak wiadomo najważniejsze jest bezpieczeństwo przewożonego dziecka i tu też nie mamy zarzutów.
Ester
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 sty 2014, o 15:04

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kulka23 » 24 kwi 2014, o 16:07

Latem dziecko zawsze bedzie sie pocilo, normalnie jak kazdy ze starszym synkiem podkladalismy tetrowke zeby nie byl az tak mokry a teraz rzeczywiscie chyba zainwestujemy w pokrowiec frotte z Maxi Cosi, moze to ulatwi podroze latam mojemu maluszkowi..
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez SylwiaSt » 26 kwi 2014, o 23:02

my mamy pebble z maxi cosi, wysoko w testach bezpieczenstwa i do tego bardzo komfortowy w uzytkowaniu, w szczegolnosci jak masz baze
SylwiaSt
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 5 lut 2014, o 20:00

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Basienka » 27 kwi 2014, o 11:08

my mamy priori xp,wcześniej mieliśmy cabrio fix,z obu jesteśmy zadowoleni
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez a... » 1 maja 2014, o 08:39

Nasz maluch dopiero pojawi sie na świecie, więc na razie wybieraliśmy fotelik-nosidełko do 13 kg. W sumie to tę działkę zostawiłam mężowi (ja wybierałam wózek) i on zdecydował, ze bierzemy maxi cos cabrio. Zobaczymy za jakiś czas, jak się spisuje.
a...
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 1 maja 2014, o 10:03

Ester napisał(a):MariannaUmba. kurcze weźmy bądźmy poważni, dziecko LATEM poci się zawsze niezależnie od tego w czy go posadzisz, mi chodzi o to że z poprzedniego fotelika niezależnie od pogody wyciągałam z fotelika MOKRE dziecko a w naszym graco coast na prawdę nie ma takiego problemu, póki co jest ciepło, upałów nie ma i w tym warunkach sprawdza się znakomicie. w fotelikach jak wiadomo najważniejsze jest bezpieczeństwo przewożonego dziecka i tu też nie mamy zarzutów.

ja i tak ci średnio wierzę, mam fotelik z wysokiej półki, jak mówiłam pebble, nawet w sklepie mówili, żeby co bym nie wzieła, to brać pokrowce frotte bo dzieciom plecki się pocą w fotelikach i tyle, no jeśli jedziesz z nim gdzieś 20minut no to się nie spoci, ale w dłuższej podróży nie ma opcji
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez a... » 1 maja 2014, o 10:53

Myślę, że w każdym foteliki dziecko się spoci. Kwestia tego czy mniej czy więcej.
a...
 

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kulka23 » 5 maja 2014, o 18:42

nawet jesli sie dziecko az tak nie poci, warto zakupic frotte ze wzgledu ze moze sie zabrudzic i czy czasami z papmerka cos wyleci, nie przewidzi sie co sie stanie :) my napewno kupimy taki do naszego Pebbla bo szkoda fotelika... nie zniszczy sie tak...
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 6 maja 2014, o 09:13

tym bardziej, że pebble ma dedykowane pokrowce, jasne, że tak, ja tu nie mówię o tym, że z dziecka będzie aż kapał pot, tylko o zwykłym zgrzaniu
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez joasia007 » 25 cze 2014, o 21:11

ja to swoje dziecko wożę w jane exo i jestem z niego bardzo zadowolona, spisuje się na medal, dodatkowo jest łatwe w utrzymaniu czystości, a to ważne oraz posiada szereg dodatkowych zabezpieczeń ;)
joasia007
Miła Kobietka
 
Posty: 66
Dołączył(a): 24 sty 2014, o 18:18

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez rosiehw » 27 cze 2014, o 21:43

joasia007 napisał(a):ja to swoje dziecko wożę w jane exo i jestem z niego bardzo zadowolona, spisuje się na medal, dodatkowo jest łatwe w utrzymaniu czystości, a to ważne oraz posiada szereg dodatkowych zabezpieczeń ;)


jane exo i montecarlo r1 sa bardzo dobre. my mamy ten drugi, ale moja znajoma kupila teraz jane exo i tez jest bardzo zadowolona.
rosiehw
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 15 lut 2014, o 12:42

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 3 lip 2014, o 09:22

a ile gwiazdek w testach maja te jane? mój pebble ma aż cztery
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kulka23 » 4 lip 2014, o 14:09

MariannaUmba napisał(a):a ile gwiazdek w testach maja te jane? mój pebble ma aż cztery

jane chyba tez maja 4, ale pebble ma jeszcze testy zderzeniowe boczne a takie juz nie kazdy fotelik ma
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez mamamuminka » 22 sie 2014, o 07:30

kulka23 napisał(a):
MariannaUmba napisał(a):a ile gwiazdek w testach maja te jane? mój pebble ma aż cztery

jane chyba tez maja 4, ale pebble ma jeszcze testy zderzeniowe boczne a takie juz nie kazdy fotelik ma



o to cenna informacja :) pebble chyba króluje wsrod fotelikow z maxi cosi z przediału 0-13 :)
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 22 sie 2014, o 18:20

sprzedawca u mnie w sklepie mówił, że maxi cosi idą najwięcej, a pebble wlasnie jesli chodzi o model
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez ZygfrydSala » 23 sie 2014, o 08:01

Ja akurat mam nosidełko pebbl i jest dobre bo bezpieczne.

Wiecie,że wizytówki plastikowe są trwalsze.
ZygfrydSala
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 23 sie 2014, o 07:52

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Paula22 » 4 wrz 2014, o 21:00

Romer king plus 9-18
Paula22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 4 wrz 2014, o 20:53

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez mamamuminka » 15 wrz 2014, o 19:28

ZygfrydSala napisał(a):Ja akurat mam nosidełko pebbl i jest dobre bo bezpieczne.

jesli chodzi o nosidelka z maxi cosi to slyszalam najwiecej o modelu Easia.
mamamuminka
Miła Kobietka
 
Posty: 37
Dołączył(a): 6 lip 2014, o 16:30

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kulka23 » 15 wrz 2014, o 21:51

Easia jest fajna ale jest to nosidelko ergonomiczne, a pebbla sama mam jest to fotelik o dobrych parametrach a moj maluch uwielbia w nim podroze
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez mokli84 » 11 sty 2015, o 18:04

doskonałym rozwiązaniem są foteliki spamsą kompatybilne w z większością samochodów, ładne i nowoczesne, mają te wszystkie systemy zabezpieczające i łatwo się je czyści, jak dziecko ubrudzi :)
mokli84
Miła Kobietka
 
Posty: 27
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 17:52

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez kaludiab » 11 sty 2015, o 18:15

zgadzam się z Tobą foteliki spam idealnie się sprawdzają, mąż dostał nowy samochód firmowy i mimo, tego wszystko pasowało jak ulał :) także są super! jeszcze jedna ważna rzecz to, że podczas wpinania wszystkie pasy się nie kręcą przynajmniej ;)

Ostatnio edytowano 8 maja 2015, o 23:52 przez BlackWolf, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
kaludiab
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 sty 2015, o 18:08

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Czarna » 13 sty 2015, o 23:18

kaludiab napisał(a):mąż dostał nowy samochód firmowy i mimo, tego wszystko pasowało jak ulał :)

A czemu niby fotelik miałby nie pasować do innego auta?

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez MariannaUmba » 25 sty 2015, o 19:36

nie wszystkie foteliki pasuja do wszystkich aut i wozków, tak samo bazy, na pewno moj pebble pasuje jeszcze do quinny wózków i forda mondeo
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: W jakich fotelikach wozicie swoje maluchy?

Postprzez Czarna » 25 sty 2015, o 20:18

To, że nie wszystkie foteliki/nosidełka pasują do wszystkich wózków wiem - wówczas trzeba kupić adaptery. Ale czemu fotelik, bez bazy, miałby nie pasować do jakiegoś auta? Tego nie rozumiem.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]