W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez lobelia85 » 16 mar 2014, o 15:30

Ja miałam 26 lat, nie była to ciąża planowana, no ale kocham moją córcię ponad wszystko :) a Co do odpowiedniego wieku, to nie ma reguły, tak, jak piszą dziewczyny :)

Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki...

Obrazek
Avatar użytkownika
lobelia85
Extra Kobietka
 
Posty: 288
Dołączył(a): 4 sty 2014, o 17:16

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez MłodaŻona20 » 18 mar 2014, o 14:25

A że tak się zapytam to wasz mąż miał stałą pracę czynie? No i czy jakby nie pracował to co byście wtedy zrobili z dzieckiem? Nie osądzam tylko chodzi mi oto że nie wiem czy najpierw dobrze by byłó gdyby mój mąż miał pracę stałą bo teraz ma przedłużaną co roku i szef ciągle mu mówi że go wywali. Zastanawiam się czyto jestdobry czas bo my mieszkamy u moich teściów i owyprowadzce nie ma mowy bo nas nie stać.
MłodaŻona20
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 18 mar 2014, o 13:44

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez Limonika » 18 mar 2014, o 21:10

hmm... według mnie każdy czas jest dobry. ja urodziłam w wieku 23 lat, nie była to ciąża planowana, akurat bez umowy bo zrobili mnie w ciula... później w ciąży pokombinowałam, załapałam się na umowę o pracę... aktualnie jestem jeszcze na zasiłku macierzyńskim z ZUSUa moj T pracuje na czarno... tez mieszkamy u tesciowej. udaje sie zwiazac koniec z koncem , moze nawet cos odlozyc.
Avatar użytkownika
Limonika
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 17 mar 2014, o 10:27

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez Karolina_R » 13 kwi 2014, o 15:07

Pierwsze dziecko w wieku 24, drugie jak się urodzi będę miała jeszcze 28;p
Karolina_R
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 13 kwi 2014, o 12:45

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez Kobietka20 » 13 kwi 2014, o 21:34

ja swoją córcie urodziłam 2 miesiące przed 19urodzinami... teraz mała ma 13mieś, jestem szczęśliwa, że ją mam i nie cofnęła bym czasu... za nic... dojrzałam do bycia mamą i żoną...
to nie jest kwestia wieku tylko dojrzałości...
Kobietka20
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 13 kwi 2014, o 19:14

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez kulka23 » 30 kwi 2014, o 17:13

moj synek sie urodzil jak mialam 22 lata, a drugi jak 24
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: W jakim wieku miałyście 1 dziecko? ;) Porady...

Postprzez a... » 1 maja 2014, o 08:26

Swoje pierwsze dziecko urodzę w wieku 28 lat, mąż starszy trzy lata. Maluszka pragnęłam już od x czasu, ale się nie składało. Ostatecznie to dobrze wyszło i z perspektywy czasu myślę sobie, że teraz jest ten idealny czas. :oops:
Skończone studia, od dwóch lat paraca, mąż, zwierzaki itd. ;-) Z mężem jesteśmy od 5 lat, ślub wzieliśmy w zeszłym roku, a ze staraniami czekaliśmy właśnie do ślubu. Całe szczeście udało się z pierwszym razem i już niedlugo synek będzie z nami. :in love:
a...
 
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]