W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

dziewictwo

Postprzez Luśka » 21 lip 2009, o 22:23

w jakim wieku straciłyście dziewictwo?ja w wieku 18 lat.i powiem wam że jak widzę jak dziewczynki 14-letnie się chwalą że nie są już dziewicami to dosłownie tak bym je potraktowała :bicz hehe
Luśka
 

Re: dziewictwo

Postprzez agat » 23 lip 2009, o 09:57

ja miałam 19 lat i też nie jestem za pośpiechem w tej dziedzinie :)
14 latki wiele tracą uprawiając seks gdy nie są na niego jeszcze gotowe emocjonalnie , a sądzę że mało jest. A seks dla seksu i robienia z siebie "dorosłej" na siłę tylko potrafi zubożyć tak piękne doznania.
agat
 

Re: dziewictwo

Postprzez kinius33 » 31 lip 2009, o 19:42

A ja miałam lekko ponad 15 i mój narzeczony oraz ojciec mojego dziecka jest moim pierwszym i jedynym partnerem. I nie żałuję. Było cudownie i nie mogło być lepiej!
kinius33
 

Re: dziewictwo

Postprzez Panna_M » 7 sie 2009, o 06:39

Ja miałam akurat 16 lat. i szczerze ŻAŁUJE... ze nie zaczekałam na swojego obecnego... ale cóż... życie toczy się dalej
Panna_M
 

Re: dziewictwo

Postprzez meredith » 7 sie 2009, o 15:01

A ja miałam 18 lat. Po trzech latach związku i nie żałuję, że tak długo z tym czekaliśmy :)
meredith
 

Re: dziewictwo

Postprzez hanka32 » 8 sie 2009, o 17:04

Też miałam osiemnaście lat i wcale nie było to to o czym marzyłam :cry: no ale cóż...
hanka32
 

Re: dziewictwo

Postprzez innuendo » 9 sie 2009, o 11:44

A ja, pomimo szlachetnego wieku 20 lat, nadal jestem dziewicą. Dziwię się, że wszystkie dziewczyny rozpoczynają współżycie, tak wcześnie.
innuendo
 

Re: dziewictwo

Postprzez hanka32 » 9 sie 2009, o 12:12

Każda z nas podchodzi do tego inaczej jedna chce spróbować jak to jest i jako nastolatka już ma to za sobą inna z czystego przypadku a jeszcze inna czeka na tego jedynego i to z nim chce przeżyć ten pierwszy raz a jeszcze inna czeka aż do ślubu :sex1
hanka32
 

Re: dziewictwo

Postprzez Panna_M » 10 sie 2009, o 21:57

Zgadzam się z hanka32. To jest sprawa indywiduana każdej dziewczyny lub pary.
Ja nie żałuję że robie to w tak młodym wieku, żałuję że zrobiłam to z niewłaściwym człowiekiem... :/
Panna_M
 

Re: dziewictwo

Postprzez meredith » 10 sie 2009, o 22:39

Nosz kurcze tak się rozpisałam i mi zjadło posta wrrrrr :evil:
meredith
 

Re: dziewictwo

Postprzez jagoda » 10 sie 2009, o 22:41

he he he :happy dlatego ja tu nie pisze :)
jagoda
 

Re: dziewictwo

Postprzez meredith » 10 sie 2009, o 22:53

Panna_M, nie mysl już o tym, nie zamartwiaj się, a przede wszystkim nie żałuj. Każda z Nas popełnia błędy, a skąd mogłaś wiedzieć jak się sprawy potoczą? Było minęło, teraz liczy się to co dzieje się "tu i teraz", terazniejszość i Twój obecny związek z domyślam się, że cudownym człowiekiem. Tamto traktuj jako zamknięty rozdział przeszłości, nie zawsze się tak da, ale warto spróbować.
To co napisała hanka, to ja sie podpinam, podpisuję się pod tym rękami i nogami. Wyjęłaś mi to z ust :D Teraz czasy się zmieniają i nikogo nie powinno już dziwić to, że nawet 12-13-letnie DZIEWCZYNKI mają to za sobą. Mnie to nie dziwi, mnie to szokuje :shock: Nie wierze na jakie "psy" schodzi ten świat... Ale innuendo, podziwiam Cię i jestem pozytywnie zaskoczona :)
meredith
 

Re: dziewictwo

Postprzez MariMari » 5 sty 2010, o 11:02

Ja straciłam jak miałam 17 lat. Nie byłam w stałym związku, była to przelotna znajomość. Bardzo żałuję, że nie zaczekałam z tym na odpowiedni moment, gdy naprawdę kogoś kochałam. Pierwszy seks ma bardzo duży wpływ na przyszłe życie.
MariMari
 

Re: dziewictwo

Postprzez CzarnoBiala » 8 sty 2010, o 18:41

Ja miałam 17 lat, był to pierwszy raz nas obojga. Dzisiaj jesteśmy szczęśliwym małżeństwem.
CzarnoBiala
 

W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez ancydlo » 31 sie 2010, o 19:01

Szukałam na forum podobnego tematu ale nie znalazłam a jestem bardzo ciekawska czy któraś z was włączy się do dyskusji? Skoro założyłam taki temat to zacznę, miałam przeszło 18 lat
ancydlo
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez marlena20 » 9 wrz 2010, o 20:05

Mój pierwszy raz w wieku 19 lat. Wspaniale chwile. ;)
marlena20
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez ABCbielizny » 30 wrz 2010, o 12:46

A ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 128 lat. Też bardzo miło to wspominam,chociaż było przy tym więcej śmiechu niż przyjemności. Nie mówiąc już o mało komfortowych warunkach.. Ale takie są właśnie uroki tego "pierwszego razu" który z reguły pamiętamy do końca życia:)
ABCbielizny
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez kaska16161 » 1 paź 2010, o 14:08

w wieku 128?????????? ;o hah :)
nom więc ja swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 16 lat :D nie było tak wspaniale jak myslałam ;( ale teraz mam stałego partnera z którym mogę się spełniać :)
kaska16161
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez mamba » 6 paź 2010, o 21:46

Hm... 16. I wspominam to bardzo...czule ;).
mamba
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Justyna4 » 6 paź 2010, o 23:58

..

Ostatnio edytowano 19 paź 2010, o 13:10 przez Justyna4, łącznie edytowano 1 raz
Justyna4
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 19:35

20 lat z mężem:)
natalia23
 

Re: dziewictwo

Postprzez natalia23 » 10 paź 2010, o 19:49

20lat
natalia23
 

Re: W jakim wieku przeżyłyście swój pierwszy raz?

Postprzez Bielizna-Anna » 12 paź 2010, o 13:20

Pierwszy raz w tak młodym wieku jak 16 czy 15 lat rzeczywiscie może kojarzyć się negatywnie i często nie warty jest pamieci, a przecież to jedna z najważniejszych chwil w życiu. JA swój pierwszy raz przeżyłam w wieku 18 lat i nie żałuje.
Bielizna-Anna
 

Dziewictwo

Postprzez uwoman » 25 sty 2011, o 14:39

W ajkim wieku dziewczyna powinna stracić dziewictwo tak aby niebyło to za póżno ani za wcześnie :-)
uwoman
 

Re: Dziewictwo

Postprzez Cukiereczek19 » 26 sty 2011, o 01:25

Nie ma na to reguły... Trochę dziwne że zadajesz takie pytanie. To samo przychodzi i nie ważne ile się ma lat czy 18 czy 28. No wiadomo zbyt młodo (czyt.poniżej 15 roku życia). Trzeba być tego pewnym i tyle ;)
Cukiereczek19
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]