Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje

Postprzez sabcia56 » 3 lut 2013, o 22:22

No do wakacji jeszcze troszkę, ale ja już buszuje na topnocleg. Samo oglądanie tych kwater mnie nakręca na wyjazd. Mam nadzieję, że zima szybko minie, nadejdzie czerwiec i... jazada nad morze:)
sabcia56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 22 sty 2013, o 23:39

Re: Wakacje

Postprzez marzenka29 » 5 lut 2013, o 13:45

Jak jadę na wakacje to czasami sobie patrze tu http://www.przymorzu.pl. Dużo informacji można znaleźć o świetnych miejscach na wypoczynek w polsce. Na prawdę duża baza.
marzenka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 15 wrz 2012, o 13:53

Re: Wakacje

Postprzez Maj_ka » 5 lut 2013, o 16:27

Dzisiaj pogoda typowo wiosenna, więc nastawia do myślenia o wakacjach i planowaniu jakiegoś ciekawego sposobu na wyjazd:D
Maj_ka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 14 sie 2012, o 08:55

Re: Wakacje

Postprzez sat107 » 6 lut 2013, o 12:04

Dziewczyny czy wy widzicie jak dzisiaj pięknie słoneczko świeci? Jeszcze trochę i wakacje;p ja to dzisiaj z tego wszystkiego już na www.topnocleg.pl siedziałam i przeglądałam oferty. Tak bym chciała już wylegiwać się na rozgrzanym piasku, ehhh
sat107
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 21:02

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 22 lut 2013, o 15:10

Ktoś z Was planuje wyjazd z Itaką? moja siostra rozgląda się za dobrą ofertą dla rodzin z dzieckiem. w TV jakaś ich reklama leci.
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez emili23 » 22 lut 2013, o 17:26

Jeśli macie zaoszczędzone jakieś 8 zł w kieszeni i macie kilka dni wolnego? To może was zainteresuje ikonografika 8 powodów, dla których musisz odwiedzić Londyn http://www.tanie-loty.com.pl/blogi/wpis/854-8-powodow-by-odwiedzic-londyn-infografika.html. Może to jest najlepszy moment na odbycie przygody życia?

Ostatnio edytowano 25 lut 2013, o 17:03 przez emili23, łącznie edytowano 1 raz
emili23
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:42

Re: Wakacje

Postprzez kaifasz1 » 22 lut 2013, o 22:09

No tak ale Londyn raczej jest drogi z tego co wiem :p

kaifasz1
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 22:01

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 23 lut 2013, o 02:43

Co Londynu całkiem niebawem zamierzam się przekonac o tym jak bardzo jest drogi. Z początkowych kalkulacji już wychodzi mi 6 dniowy pobyt w Anglii o podobnej cenie jak zorganizowany wyjazd na średnio 8 dni za granicę w Itace. mowa o wycieczce. Wstępne kalkulacje jak mówię, a trzeba jeszcze do samodzielnie zorganizowanej podróży doliczyć sporo czasu na organizację...
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez docha » 25 lut 2013, o 11:33

Marzy mi się wyjazd w jakieś przyjemne ciepłe miejsce w tym roku, na pogodę w Polsce jakoś liczyć nie można... Londyn raczej nie dla mnie, bo tam pogoda jeszcze gorsza ;)
Ale może jakiś Egipt, Turcja, Hiszpania? Macie gdzies fajne oferty? Chodzi mi o wyjazd z dziećmi, wiec raczej wczasy niż wycieczka...
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 26 lut 2013, o 11:45

Egipt last minute w Itace jest tani - tak jak teraz w ofercie możesz poszukać za około 1400 zł, myślę, że w zależności od okresu ceny będą się wahać, ale mam wrażenie że w ogóle w tym roku wszystko jest droższe. No i taniość jest w sumie też określeniem względnym.. ;) Pytanie czy możecie sobie pozwolić na niepewność w formie last minute ?
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez mery » 1 mar 2013, o 23:01

Jeśli jest to wyjazd z dziecmi to warto pojechać z BUT-em. Biuro to specjalizuje się w szerokim asortymencie ofert dla dzieci, a ostatnio nawet wprowadzili wyjazd wspólny dla rodzićów i dzieci.

:D
mery
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 23 lis 2012, o 16:50

Re: Wakacje

Postprzez bikini » 4 mar 2013, o 12:01

Ja wolę zwykle zorganizować sobie takie wakacje sama. Rezerwuję noclegi, załatwiam transport i na miejscu już robię sobie to, na co tylko mam ochotę. Nie jestem od nikogo uzależniona, nie przepłacam i mam wyjazd całkowicie po mojej myśli.
Avatar użytkownika
bikini
Fajna Kobietka
 
Posty: 138
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 11:58

Re: Wakacje

Postprzez vicky0019 » 12 mar 2013, o 15:36

mery napisał(a):Jeśli jest to wyjazd z dziecmi to warto pojechać z BUT-em. Biuro to specjalizuje się w szerokim asortymencie ofert dla dzieci, a ostatnio nawet wprowadzili wyjazd wspólny dla rodzićów i dzieci.


Ciekawa opcja, a organizują tylko wyjazdy autobusem czy również samolotem? Ja się właśnie zastanawiam nad wakacjami na Krecie, ale nie wiem czy moje dzieciaki nie rozniosą samolotu hehe. Znalazłam w sieci fajną infografikę "Dziecko w samolocie - infografika" i sobie pomyślałam, że może nie byłoby tak źle jakbym się zastosowała do tych zasad. Jak myślicie? Któraś z was brała dzieciaki na takie wakacje samolotem?

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Wakacje

Postprzez bettti86 » 15 mar 2013, o 11:38

lot na Kretę nie jest czasowo długi, więc myślę, ze dzieci dadzą radę, ja chyba wybiorę sie na wakacje do Egiptu, bo wiadomo ciepło, w miare tanio i bajecznie
bettti86
Extra Kobietka
 
Posty: 484
Dołączył(a): 4 gru 2012, o 12:11

Re: Wakacje

Postprzez vidis » 18 mar 2013, o 22:39

Jak wybierasz się na wakacje z dzieckiem to zwróć uwagę by hotel był przystosowany dla maluchów. I nie chodzi mi wyłącznie o animację ale i posiłki. Warto wcześniej dopytać co i jak by się podczas wyjazdu nie zdziwić. To co mogę podpowiedzieć, to warto zwrócić uwagę np. na ofertę net holiday, to mniejsze nowe biuro a plusem jest baza hotelowa. Z większych to np. alfa, sun&fun a jesli Turcja to wezyr.
Sam lot dla dzieci najczęściej jest frajdą, nie zapomnij jednak o podręcznych zabawkach.
vidis
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 26 gru 2012, o 17:03

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 21 mar 2013, o 11:58

Czytam sobie dyskusję i skojarzyło mi się to trochę z wynalezionym ratingiem biur podróży:
http://www.rp.pl/temat/984572.html
Polecam się zapoznać i tak sobie pomyślałam, że mogliby w rankingu dostawić jeszcze parę kolumn, między innymi udogodnienia związane z wyjazdami z dziećmi :)
W każdym razie Itaka zdecydowanie wiedzie prym w zestawieniu.
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 22 mar 2013, o 16:06

Fajny ten ranking. napewno pomocny jak ktoś planuje niebawem wakacje z biurem podróży. W sumie nie dziwi mnie że Itaka zajmuje pierwsze miejsce. Przerażająca jest za to liczba upadłych biur.. szok.
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez pannaM » 30 mar 2013, o 20:55

vidis napisał(a): To co mogę podpowiedzieć, to warto zwrócić uwagę np. na ofertę net holiday, to mniejsze nowe biuro a plusem jest baza hotelowa. Z większych to np. alfa, sun&fun a jesli Turcja to wezyr.


Znasz kogoś kto był z "netem" na wyjeździe? Zupełnie nie znam ale dobrze wiedzieć. Po kilku katalogowych wyjazdach stajesz się bardziej czujna na opisy hoteli. Jak to się mówi katalog obiecuje piękny nowoczesny hotel a przyjeżdżasz i widzisz stary zaniedbany blok. ;) I takie gwiazdki zdarzają się wszystkim i tym mniej i tym bardzo znanym. Powinna być jakaś gwarancja wybranego pokoju określona w umowie.

O rankingu czytałam już na innym forum. Mam wrażenie, że itaka koniecznie chce podkreślić swoją dominującą pozycję. Jednak lepsze noty dostały mniejsze biura dla przykładu taki LogosTour same "A" dostał.
pannaM
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 30 mar 2013, o 20:05

Re: Wakacje

Postprzez jadwinia » 31 mar 2013, o 18:31

A mi marzy się wyjazd do SPA, do Głęboczka, gdzie można relaksować się leżąc i korzystać z ich oferty lub spędzać czas czynnie, uprawiając sporty, m.in nording walking czy spływy ;) oraz odpoczywać z dala od wielkomiejskiego hałasu.
jadwinia
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 18:57

Re: Wakacje

Postprzez ola.nowik » 5 kwi 2013, o 18:42

Ja w te wakacje wybieram się do Izraela. Już znalazłam tanie loty do Tel Awiwu. Można by pomyśleć, że gdzie mnie tam ciągnie, ale jest to coś innego, czego jeszcze nie wiedziałam :)

Ostatnio edytowano 11 lis 2013, o 21:18 przez 456, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam
ola.nowik
 

Re: Wakacje

Postprzez przybor » 13 kwi 2013, o 10:23

Ja bym tam Wam polecał wybrać Polskę na weekend majowy :) Nigdzie nie jest tak pięknie jak u nas w maju!

Zapraszam na mój portalik: e-Kaszuby.pl
przybor
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 13 kwi 2013, o 10:03

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 21 kwi 2013, o 15:17

W maju owszem ale w czasie wakacji mam wrażenie, że niejednokrotnie cena wakacji nad naszym morzem przewyższa cenę wakacji w dobrym biurze podróży. A pogoda nigdy nie jest pewna do końca.
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez julitaa » 6 maja 2013, o 20:41

Na wakacje fajnym pomysłem jest Costa Brava - znajdzie jakieś tanie loty do Hiszpanii i fruńcie :)
julitaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 maja 2013, o 20:34

Re: Wakacje

Postprzez eDom » 7 maja 2013, o 12:50

Jeżeli chodzi o wakacje to warto wybrać się do Toskanii. Dużo małych, uroczych miejscowości, pyszne jedzenie i liczne winnice :)

Ostatnio edytowano 7 maja 2013, o 13:10 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
eDom
 

Re: Wakacje

Postprzez Finess_com_pl » 7 maja 2013, o 20:33

Ja w tym roku stawiam na Polskę. Wyjazd wcale nie musi być drogi :) Oblegamy w tym roku dolnośląskie i chcemy zwiedzić jak najwięcej zamków. W tym Zamek Czocha.

http://www.finess.com.pl/ - wyjątkowe kosmetyki
Finess_com_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 28
Dołączył(a): 8 kwi 2013, o 11:34
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]