Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje

Postprzez weronika_p » 9 lip 2010, o 08:37

Obniżki cen katalogowych obecnie trwają w itace. Podobno aż 95% wycieczek i hoteli ma nowe, lepsze ceny.
weronika_p
 

Re: Wakacje

Postprzez lula » 13 lip 2010, o 19:54

A ja wpadłam ostatnio w internecie na informacje o wyprawach promami do Szwecji i mam zamiar wyskoczyć sobie jeszcze na weekendowy rejsik:) Mam też smaczek na taką rowerową wyprawę po Skandynawii http://www.unityline.pl/oferta/oferta_d ... ez_szwecje
Ale to już zaplanuję dokładniej na przyszły rok:D
lula
 

Re: Wakacje

Postprzez diablica89 » 9 sie 2010, o 13:56

byłam na tydzień na jachcie, pływalismy po zalewie koronowskim 30 km od bydgoszczy
diablica89
 

Re: Wakacje

Postprzez dione » 12 wrz 2010, o 19:21

ja na początku sierpnia byłam na obozie z Ok-tours w Egipcie, każdemu polecam taką formę wypoczynku..było to połączenie zwiedzania z wylegiwaniem się nad basenem, a przy okazji poznałam też dużo ciekawych osób..już mam plan, żeby za rok z nimi pojechać do Bułgarii :)
dione
 

Re: Wakacje

Postprzez marlla » 13 wrz 2010, o 10:20

Ja w tym roku bylam na Mazurach.Piekna okolica idealna na romantyczne spacery we dwoje...Byłam dokladnie w Giżycku wolny czas spedzalismy na basenie w Mikolajkach(polecam!!!!!)plywalismy statkiem po jeziorach.Z jednego z bior turystycznych pojechalismy na jednodniowa wycieczke do Wilna(100zlod osoby,studenci i rencisci placa mniej oczywiscie).Takze mielismy co robic i nie bylo nudno:)
marlla
 

Re: Wakacje

Postprzez Fermia » 16 wrz 2010, o 17:46

Ja niestety w zwiazku z wyborami samorządowymi w tym roku nigdzie nie jadę :(

Ale przynajmniej mamie fundnęlam wycieczkę do Hiszpanii. O tyle ciekawie, że nie wiedzialam, że istnieją programy tylko dla seniorów, a w tym roku w ramach takiego progamu pojechała z neckermanem. Fajnie, że nie bylo pospiechu jak z normalna grupą i mogła znaleźć wspólne tematy z rówiesnikami.

Ale już po listopadzie pewnie jakiś wyjazd do Egiptu zrobię
Fermia
 

Re: Wakacje

Postprzez agniesia » 6 paź 2010, o 14:09

Ja wakacje spędziłam nad morzem:) Dopiero nie dawno wróciłam i miałam przykra niespodziankę:( Podczas jazdy wieczorem wracając do domu wyleciała mi sarna. Zbiłam sobie prawą lampę, zderzak się urwał a błotnik się zgiął.
Strasznie spanikowałam. Usiadłam w rowie i zaczęłam płakać nie wiedząc co mam robić. Powstał problem ale w końcu przywiozą mi auto na lawecie do domu.
Auto nie było ubezpieczone w autocasco. Powstał problem jak go teraz naprawić. Ile to kosztuje? I gdzie się naprawia takie samochody? Gdzie dostane części do auta? Nie wiem kompletnie gdzie szukać....
agniesia
 

Re: Wakacje

Postprzez macius » 7 paź 2010, o 10:15

Ja byłem w górach na wakacjach:) Agniesia najlepiej jak w gazecie poszukasz części i dobrego mechanika. Zobacz sobie np na allegro lub sprzedamczesci.pl Możesz również jechać na giełdę samochodową ale będziesz musiała zabrać części na wzór. Pozdrawiam ciepło
macius
 

Re: Wakacje

Postprzez Justyna4 » 7 paź 2010, o 11:11

A ja prawie całe wakacje spędziłam u chłopaka i było świetnie :) biwak i grill coś genialnego :) wakacje to chyba najlepszy czas odpoczynku :)
Justyna4
 

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 7 paź 2010, o 17:14

A ja chcę znów tych beztroskich wakacji...:(
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez sialala » 12 paź 2010, o 00:22

ja się ostatnio przestawiłam z "chcę tam ale za drogo" na "tam tanio więc warto chcieć" :P i wyszukuję tanie loty itd, wiem że były jakieś opcje z Oslo za parę zł (!), z moich ostatnich odkryć to Gruzja i Armenia za niecałe 600zł z LOT-em, jak wygospodaruję trochę więcej czasu to na bank chcę jechać! :D
sialala
 

Re: Wakacje

Postprzez milka » 20 paź 2010, o 22:33

polecam przepiękną, szeroką plażę w małej miejscowości Dębki.
nam niestety nie dopisała pogoda a i tak byliśmy zachwyceni :serca
milka
 

Re: Wakacje

Postprzez deborah83 » 17 mar 2011, o 17:00

My po ostatnim lecie nad polskim morzem zdecydowanie w tym roku jedziemy za granice. :) MagdaMalaMi, i jak w podrozy poslubnej bylo? My z Funclubem bylismy 2 lata temu w Hiszpanii, a w tym roku chyba sie wybieramy do Grecji.
deborah83
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 18 mar 2011, o 09:49

a ja w tym roku właśnie nad polskie morze się wybieram 8-) 8-) już się cieszę :mrgreen:
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 27 kwi 2011, o 11:06

Ja w tym roku stawiam na zagraniczne morze ( chociaż patrząc na dzisiejszą piękną pogodę za oknem zaczynam mieć wątpliwości :p ), ale znalazłam ofertę za niecały 1600 zł na wycieczkę 9 dniową do Hiszpanii na Costa Brava i nie wiem czy jest sens się zastanawiać nad polskim morzem, wydatek obawiam się będzie podobny. A z tego co zauważyłam oferty są fajne,bo Itaka ma teraz swoje urodziny i opuszczają ceny. Więc chyba postanowione.
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 27 kwi 2011, o 14:52

To naprawdę super okazja i cena bardzo przystępna. za 1600zł zobaczyć takie malownicze tereny... pięknie. a w jakim terminie?
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez mikiqu » 11 cze 2011, o 19:24

Moi znajomi też coś gadają o Chorwacji, to chyba rzeczywiście modne :P ja osobiście jestem zakochana w Pradze, chociaż w tym roku jeszcze tam nie pojadę :(
mikiqu
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 14 cze 2011, o 16:47

gohusia napisał(a):To naprawdę super okazja i cena bardzo przystępna. za 1600zł zobaczyć takie malownicze tereny... pięknie. a w jakim terminie?

dopeiro teraz zauwazylam ze zapytalas.. ja przegladalam glownie terminy last minute i letnie porzadki Itaki, nie wiem czy zostaly tam jakies wycieczki jeszcze, sadzę, że tak warto przeglądać. A Ciebie interesuje konkretnie Hiszpania ? Czy po prostu zachod ?
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez eveline » 21 cze 2011, o 15:53

mikiqu napisał(a):Moi znajomi też coś gadają o Chorwacji, to chyba rzeczywiście modne :P ja osobiście jestem zakochana w Pradze, chociaż w tym roku jeszcze tam nie pojadę :(

Też już się tyle nasłucham o tej Chorwacji, że postanowiliśmy z chłopakiem, że się tam chyba wreszcie wybierzemy :) na razie studiujemy różne fora w poszukiwaniu opinii, porad, itp. :)
Jeżeli chodzi o sam nocleg, to znalazłam coś takiego:
http://www.godealla.pl/promocja/online/ ... -chorwacji

Wygląda przyjemnie, szczególnie za taką cenę.
eveline
 

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 21 cze 2011, o 21:37

Tusia napisał(a):
gohusia napisał(a):To naprawdę super okazja i cena bardzo przystępna. za 1600zł zobaczyć takie malownicze tereny... pięknie. a w jakim terminie?

dopeiro teraz zauwazylam ze zapytalas.. ja przegladalam glownie terminy last minute i letnie porzadki Itaki, nie wiem czy zostaly tam jakies wycieczki jeszcze, sadzę, że tak warto przeglądać. A Ciebie interesuje konkretnie Hiszpania ? Czy po prostu zachod ?


to wszystko jeszcze jest mało sprecyzowane.
myślę, nad taką ofertą Itaki jak zwiedzanie + wypoczywanie. jak patrzę to za naprawdę przyzwoitą cenę można 15 dni spędzić w jakimś ciekawym kraju :D
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez Anastazja-A » 27 cze 2011, o 09:13

No ja właśnie na te wakacje planuje połączyć wakacje z plażowaniem ale nie wiem jeszcze czy mi się to uda bo dopiero dzisiaj albo jutro pójdę zapyta o wolne miejsca... W razie czego zostaniemy w Polsce i tutaj chciałabym połączyć aktywny wypoczynek z plażowaniem :) Coś w stylu oferty z primavery z dodatkowymi atrakcjami ;)
Anastazja-A
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 14 lip 2011, o 10:00

już w tą niedzielę wyjeżdżam nad morze 8-) 8-) 8-) będzie cudownie czuję to :twisted: :twisted:
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 19 lip 2011, o 20:04

Anastazja-A napisał(a):W razie czego zostaniemy w Polsce i tutaj chciałabym połączyć aktywny wypoczynek z plażowaniem :)

hm.. większy problem może być z tym plażowaniem, wybyłam w czerwcu mialam 1.5 tora dnia pogody, z tego co slysze teraz wcale nie jest lepiej, dlatego mimo wszystko codziennie wertuje oferty Itaki i rozglądam się za last minute gdzies daleko gdzie cieplo i slonecznie :)
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 27 lip 2011, o 13:03

ja już wróciłam ;( zleciało strasznie szybko ;( było zajebiście ale pogoda trochę do dupy byłą ;/
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 13:01

Pogoda w tym roku w ogóle nie rozpieszcza. Planowałam morze a tu d.... za przeproszeniem.
pomcia
 
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]