Wakacje

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje

Postprzez Hakiruono » 12 sie 2011, o 13:07

Dokładnie Pomcia. Ja dopiero urlop mam przed sobą i liczę, że może .... będzie pogoda?! Bo co tu robić jak ciągle z góry kapie. Nawet na spacer nie za bardzo.
Hakiruono
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 27 wrz 2011, o 21:07

Dziewczęta bo to trzeba dorwać biuro podrózy najlepiej last minute i wybyć poza kraj. Treaz jeszcze dobry czas na opoczynek na półudniu bo tam pogoda piękna. Pomyślcie. Jednak jak ma się za pewnik pogodę to jest znacznie większy komfort wypoczynku :)
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez Hakiruono » 8 paź 2011, o 20:31

Urlop był udany a pogoda jak na początek września była doskonała. Czasami późne pójście na urlop jak najbardziej się opłaca. Teraz tylko czekać do kolejnych wakacji.
Hakiruono
 

Re: Wakacje

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:32

Nie trzeba czekać do kolejnych wakacji... wiele mamy miejsc na ziemi gdzie cały czas jest ciepło :D np. Jordania na 8 dni.. kto by nie chciał?
gohusia
 

Re: Wakacje

Postprzez sialala » 18 lis 2011, o 12:21

Ja chwilowo korzystam tylko z krótkich weekendowych wyjazdów itp, bo czasu nie ma... ale dobre i to :) tu jest opcja na Andrzejki jakbyście były zainteresowane, imprezowy rejs promem do Szwecji ze zwiedzaniem miasta Ystad: ...

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
sialala
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 22 lis 2011, o 15:00

gohusia napisał(a):Nie trzeba czekać do kolejnych wakacji... wiele mamy miejsc na ziemi gdzie cały czas jest ciepło :D np. Jordania na 8 dni.. kto by nie chciał?

oj zdecydowanie zgadzam się, mam kolegę z Jordanii i nie powiem co mnie trafia, jak wolne dni świąteczne my marzniemy a on jadac do siebie opala się...
Ja widzialam ofertę na Cypr teraz to się rozpływam na samą myśl co by móc się tam znaleźć.

sialala napisał(a): imprezowy rejs promem do Szwecji ze zwiedzaniem miasta Ystad: ...

fajne Ystad, chociaż tylko chrapkę na więcej sobie zrobiłam, ale można poczuć klimat małomiasteczkowej Szwecji :)
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez sialala » 22 gru 2011, o 16:09

Oj Cypr Cypr też mi sie marzy, teraz akurat baaardzo dobrze stoi cenowo wiec jak sie ma czas to nie ma co czekać tylko lecieć!! za tysiaka 9 dni na Cyprze: http://www.itaka.pl/wczasy/cypr/pafos/h ... ARCH_HOTEL[wyloty]=WAW&SEARCH_HOTEL[pokoje]=DBL&SEARCH_HOTEL[wyzywienie]=H&SEARCH_HOTEL[month]=1&SEARCH_HOTEL[date]=2012-01-08&SEARCH_HOTEL[duration]=7&

a bywają i tansze oferty :)
sialala
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 26 gru 2011, o 21:03

o sialala dzięki, rzeczywiście niezła oferta a tam teraz tak przyjemnie i ciepło i te widoki muszę być niesamowite. Moja Siostra właśnie z Wysp Kanaryjskich wróciła, niby grudzień a pięknie.
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez a_gatka » 27 gru 2011, o 21:30

ale też tam była z Itaki? :> kuscie szatany.. oj.. kusicie..!
a_gatka
 

Re: Wakacje

Postprzez Tusia » 30 gru 2011, o 17:28

tak, z Itaką :)
Poczytaj to zrozumiesz - http://www.itaka.pl/strony/2/i/3603.php
Tusia
 

Re: Wakacje

Postprzez Klaris » 31 gru 2011, o 18:39

A co z Zimowym urlopem? Mam na myśli góry i białe szaleństwo? Czy jest tu ktoś prócz mnie, dla kogo zima nie obejdzie się bez wyjazdu na narty lub snowboard?
Klaris
 

Re: Wakacje

Postprzez Melisa » 7 sty 2012, o 21:25

Nigdy w życiu nie jeździłam na nartach i nie lubie zimy.
Za miesiąc wybywam do Egiptu na dwa tygodnie, będę się wygrzewać w słoneczku :)
Melisa
 

Re: Wakacje

Postprzez maczygeba » 19 sty 2012, o 17:43

hej,
ja planuje w tym roku skromny, trzydniowy wypad do Pragi. Jade w maju, bo potem cale wakacje pracuje.szkoda, ze tak malo urlopu a z drugiej strony bardzo sie na te Prage ciesze bo nigdy nie bylam i juz mi sie teraz wydaje, ze zakocham sie w tym miescie:)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
maczygeba
 

Re: Wakacje

Postprzez Melisa » 19 sty 2012, o 18:34

Ja chce do Hiszpanii!
Melisa
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 19 sty 2012, o 18:36

nie wymyślaj do Egiptu zaraz jedziesz :lol: :lol: :lol:
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez Klaris » 28 sty 2012, o 22:05

Tak tak... Egipt musi być fascynujący... zwłaszcza nad basenem, codziennie z tym samym rozwodnionym drinkiem...
Obrazek

Ja zdecydowanie wolę taki urlop.
Klaris
 

Re: Wakacje

Postprzez Melisa » 28 sty 2012, o 22:32

Nie zamierzam leżeć nad basenem, bo basenu mieć nie będziemy, a na plaze sie nie wybieram. nie rozumiem tego postu
Melisa
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 29 sty 2012, o 11:10

rozwodnionym drinkiem ???? że co ??
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez Klaris » 30 sty 2012, o 00:59

Po prostu... trochę ciekawości świata, trochę chęci na poznanie czegoś nowego. Krew mnie zalewa jak młodzi ludzie udają starszych i starych wielbiąc się w naszym polskim Władysławowie lub lecąc kolejny, n-ty raz do Egiptu, który już jest po prostu przepraszam do obrzygania...

Jest tyle możliwości zwiedzania świata, poznawania nowych ludzi, sportów, oglądania krajobrazów... Wystarczy odrobina chęci, bo kiedy jak nie teraz, gdy jest się młodym?
Klaris
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 30 sty 2012, o 09:35

Klaris napisał(a):Po prostu... trochę ciekawości świata, trochę chęci na poznanie czegoś nowego. Krew mnie zalewa jak młodzi ludzie udają starszych i starych wielbiąc się w naszym polskim Władysławowie lub lecąc kolejny, n-ty raz do Egiptu, który już jest po prostu przepraszam do obrzygania...


nikt tu nikogo nie udaje to po pierwsze

po drugie na jakiej podstawie wnioskujesz, że Melisa jedzie do Egiptu n-ty raz ???
nie znasz jej i gówno o niej wiesz ;)

poza tym do obrzygania to jest takich wypowiedzi co Twoje na internecie...

nie każdy zarabia miliony żeby go było stać na podróże po całym świecie

niektórzy cieszą się z naszego polskiego Władysławowa ale jak widać na burżujkę trafiło i Ty tego nie rozumiesz 8-)
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez Klaris » 31 sty 2012, o 00:21

Phahahah, no to się uśmiałam. Kultura wypowiedzi na najwyższym poziomie. Widać, że masz pojęcie. A ciekawa jestem ile kosztuje wyjazd do Władysławowa albo Zakopanego na tydzień?

Bo taka burżujka jak ja, powie Ci, że tyle samo o ile nie więcej, co wyjazd na tydzień za granicę.

Osoba z takim podejściem jak Ty, czyli z Władysławowem na horyzoncie, faktycznie g... wie i tyle też samo widziała...

Nie bez sensu tłucze się licealistom piękny cytat "podróże kształcą"...
Klaris
 

Re: Wakacje

Postprzez dzo » 31 sty 2012, o 09:29

Twoja wypowiedź też jest na najwyższym poziomie ? :lol: :lol: :lol:

bo ja zniżam się tylko do Twojego poziomu ;) ;)


Klaris napisał(a):Nie bez sensu tłucze się licealistom piękny cytat "podróże kształcą"...


Tak samo jak nie bez sensu "tłucze się licealistom", że cudze chwalicie a swego nie znacie ;)

Kto powiedział, że podróże po własnym kraju nie kształcą ??

weź Ty się kobieto najpierw zastanów co piszesz
dzo
 

Re: Wakacje

Postprzez Klaris » 1 lut 2012, o 22:40

Tak, z pewnością kształcą te podróże do Władysławowa :)
Klaris
 

Re: Wakacje

Postprzez gromadzia3 » 3 mar 2012, o 00:15

Jeden kocha córkę a drugi teściową - tak się mówi w moich stronach, czyli jeden woli wakacje w Polsce a drugi zagranicą. Jak byłam mała, co roku jeździłam z rodzicami na Hel i to były dla mnie super wakacje. Ale kiedy pierwszy raz pojechałam zagranicę - chciałabym co roku wyjeżdżać do innego zakątka świata. Pojechałam na wycieczkę do Paryża z funclub w zeszłym roku i cały czas myślałam o następnej wycieczce. Teraz wybieram się oglądać "Skarby Italii" i już nie śpię po nocach z wrażenia. Myślę, że każdy z nas kocha swój kraj ale warto zobaczyć inne kultury :polska
Avatar użytkownika
gromadzia3
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 mar 2012, o 23:47

Re: Wakacje

Postprzez silna.kobietka » 21 wrz 2012, o 10:32

Ja urlop dopiero planuje i wybieram się z moja rodzinką w góry a konkretnie do Szczyrku. koleżanka poleciła mi bardzo fajny pensjonat http://www.mandzijowka.com.pl/ w ciekawej okolicy, blisko lasu i z widokiem na piękne góry. W Szczyrku będę pierwszy raz ale podobno jest tam duuużo ciekawych miejsc do zwiedzania i wiele atrakcji. opowiem Wam wszystko po powrocie:)
silna.kobietka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 20 wrz 2012, o 13:09
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]