Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Gdzie pojechać na urlop? Co ciekawego zobaczyć? Gdzie miło wypocząć? Takie tematu znajdziemy w tym dziale.

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez vicky0019 » 1 lip 2013, o 18:54

Ja w Polsce polecam SPAM.html. Idealne miejsce na weekend ze znajomymi. Wyjeżdżamy tam co roku, tani domek i piękna okolica z dala od ulicznych zgiełków.

Ostatnio edytowano 2 lip 2013, o 08:53 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

vicky0019
Fajna Kobietka
 
Posty: 135
Dołączył(a): 12 paź 2012, o 16:41

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez gohusia » 3 lip 2013, o 19:17

Wakacje w PL napewno mają swoje uroki ale jednym, chyba największym minusem jest - pogoda.
Ja już parę razy się przekonałam że za cenę deszczowych wakacji nad naszym morzem miałabym naprawdę dobrą ofertę w biurze podróży. Mam wrażenie że teraz trzeba to wszystko naprawdę dobrze rozmyślić, przekalkulować bo oferty niektóre są bardzo atrakcyjne.
gohusia
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez lulumiranda » 5 lip 2013, o 12:43

Dla mnie odpowiedź jest jasna - za granicą. Wakacje w Bułgarii, Grecji czy Chorwacji bywają czasami tańsze niż te nad polskim morzem. Poza tym gdy takie biura podróży jak Słonecznie - posiadają w swojej ofercie wczasy last minute - i gdy dobrze zapolujesz na wycieczkę możesz polecieć za 60-70% pierwotnej ceny :)
Istnieje także opcja lotu z Niemiec - wtedy możesz liczyć na standard taki jaki oferowany jest naszym zachodnim sąsiadom. A muszę Ci powiedzieć, że jest on wyraźnie wyższy niż ten oferowany Polakom.
Avatar użytkownika
lulumiranda
Fajna Kobietka
 
Posty: 144
Dołączył(a): 29 lis 2012, o 13:01

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Maddy_lena » 19 lip 2013, o 16:11

Kocham Polskę, ale wakacje spędzam na południu Europy. Dlaczego? Pogoda. Jestem ciepłolubna, kocham słońce, potrzebuję "naładować akumulatory" żeby znieśc potem długą polską zimę :). Inaczej szybko wysiadam psychicznie, mam doła.
Nad Bałtykiem nie mam takiej gwarancji :(. Polskie góry i miasta zwiedzam podczas krótszych wypadów. I to też jest super!
Maddy_lena
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 8 lip 2013, o 12:09

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 21 sie 2013, o 17:11

Maddy_lena - dobry pomysł. Rzeczywiście pogoda w Polsce nie jest pewna. Poza tym znacznie łatwiej zorganizować krótki wyjazd w kraju, choćby ze względu na dojazd. Chociaż tak naprawdę najlepszym rozwiązaniem są wakacje i w Polsce, i za granicą ;)
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez nemo25 » 12 maja 2014, o 21:10

jasama napisał(a):Ja lubię wyjeżdżać zagranicę, ale niedaleko- Czechy lub Słowacja. Wróciłam ostatnio z Pragi, a teraz zafundowałam wyjazd rodzicom do zdrowotnego SPA w Piestanach SPAM Będą mogli odpocząć, zregenerować siły i poddać się zabiegom zdrowotnym. Fajne miejsce dla ludzi, którzy chcą zadbać o zdrowie i miło spędzić urlop.


Witaj,
też uwielbiam Słowację, a szczególnie słowacki RAJ Jest tam wszystko czego potrzebuję, góry i mnóstwa fantatsycznych szlaków na wędrówki, piekne krajobrazy, a wieczorem mogę zakosztować przyjemności basenów termalnych:) to naparwdę wyjątkowe miejsce, nie wspomne o zabydkach jakie można przy okazji zwiedzić, jak na przykład przepiękny zamek obronny.
Polecam wszystkim to miejsce na wakacyjny wypoczynek:)

Ostatnio edytowano 12 maja 2014, o 21:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
nemo25
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez misialina » 13 maja 2014, o 16:21

a ja wolę wakacje w Polsce :) jest tyle pięknych, nieodkrytych miejsc. wiadomo cena, standardy się różnią, ale za nic nie zamieniłabym wypoczynku nad jeziorem na wygrzewanie się w 5-gwiazdkowym hotelu w Tunezji.

Jak szkolenia bhp - bioconcept oceniają jego uczestnicy?
misialina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 maja 2014, o 15:58

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez renataxxx » 22 maja 2014, o 13:05

Na kilkudniowy wypad wybieram jednak zawsze Polskę i staram się aby to był spontaniczny wypad. Ostatnio byliśmy w Wielkopolsce i zatrzymaliśmy się pensjonacie niedaleko centrum Poznania SPAM -to czysty i zadbany pensjonat z miłą obsługą. Mogę go polecic

Ostatnio edytowano 22 maja 2014, o 13:26 przez hurri, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM, reklama, link
renataxxx
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 20 maja 2014, o 20:22

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez eDom » 4 sie 2014, o 12:06

Wakacje w Polsce mają swoje plusy. Mamy morze, góry, piękne parki krajobrazowe, a także miejsca dla miłośników historii. Zdecydowanie warto zobaczyć Szlak Orlich Gniazd. :ok:
eDom
 

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Astra » 13 sie 2014, o 20:05

Szczerze mowiac, to kazdy zakatek Polski czy swiata ma swoj niepowtarzalny urok.
Przeciez kazdy z nas lubi co innego , a wiec i tak mamy w czym wybierac.
Mysle, ze czesto wybor miejsca naszych wakacji ,jest uzalezniony od zasobnosci naszego potfela.
Polska ma tyle przecudnych miejsc , ze naprawde wybor tez jest bardzo trudny.
Natomiast. zagraniczne wojaze kusza tym czego nie ma w naszym klimacie i urodzie zwiedzania.
Najwazniejsze by znalezc czas, bez ktorego zadne wakacje polskie czy zagraniczne sie nie odbeda , no chyba ze w marzeniach i palcem po mapie. :)
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez kajametrowska » 29 sie 2014, o 15:21

Ja stawiam na Polskę. Oczywiście za granicą również jest ładnie jednak to u nas w kraju można również dobrze ale przede wszystkim tanio wypocząć. My z paczką dobrze się bawiliśmy na przykład pod Warszawą. Znajduje się tam bardzo miły ośrodek Promenada. Dobre warunki, ładna plaża,zieleń tak więc czego niby chcieć więcej ;) Najważniejsze , ze ośrodek jest na dużym terenie tak więc nie ma tłoku.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez kamol91 » 7 paź 2014, o 15:40

Ja w tym roku postawiłam na Polskę. Spędziłam je w ładnym hotelu blisko Krynicy Morskiej. Jest to magiczne, kameralne miejsce położone w Piaskach, 10 km od Krynicy Morskiej. Posiadają przepyszną kuchnię i miłą obsługę. Było mi z mężem tam bardzo fajnie. Wypoczęliśmy i się opaliliśmy. SPAM

Ostatnio edytowano 7 paź 2014, o 15:41 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM

kamol91
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 26 kwi 2013, o 23:14

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez anastazja4390 » 14 lis 2014, o 10:21

Ja jestem za Polską, chociaż pewnie jak Moje dzieci urosną to będą i zagranicą nawet. Teraz co roku jeździmy nad Polskie Morze w okresie wczesnych wakacji lub na koniec. Co roku w inne miejsce. Już myślimy nad rokiem 2015 i szukamy ciekawych miejsc. Jedno już znaleźliśmy Pobierowo, apartament Kornel, bardzo nas zaciekawił. Blisko Plaża, duży Plac zabaw dla dzieci, no i wiele fajnych atrakcji. Cena a jakość miejsca wraz z wyposażeniem pokoi z tego co widzieliśmy na zdjęciach , jest dla nas bardzo satysfakcjonująca. Czy ktoś z was gdzieś tam był w tamtych okolicach?
anastazja4390
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 23 sty 2014, o 09:56

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez naddyl » 18 gru 2014, o 12:53

W Polsce. Byłam na zagranicznych wakacjach kilka razy i nigdzie nie byłam w pełni zadowolona z pobytu. Wcale nie trzeba przekraczać granicy, aby mieć piękne wspomnienia.

naddyl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18 gru 2014, o 12:51

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Hadassa » 10 lut 2015, o 12:16

Jak by ktoś się wybierał za granicę, to tu można znaleźć kilka rad na co zwrócić uwagę przy rezerwacji biletów lotniczych, http://www.aasapolska.pl/artykuly/tanie ... -samolotem .
My w tym roku planujemy właśnie gdzieś dalej, więc na pewno skorzystamy

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez muffinka » 17 lut 2015, o 17:58

najlepiej odpoczywam w polskich Tatrach :)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez millenna » 17 mar 2015, o 11:04

Czasem lubię odwiedzić jakieś polskie miasto, pozwiedzać, w Polsce jest wiele interesujących miejsc. Jednak ostatnio coraz chętniej wybieram się za granicę. Dobrym pomysłem na wakacje jest np Grecja, w tym roku spędzę tam urlop. Pogoda pewna, inny klimat, inne otoczenie, ludzie, przyda mi się taki wypad. Wakacje nad polskim morzem też kosztują, a nigdy nie wiadomo jaka będzie pogoda, wakacje za granicą też nie są za darmo, ale przy tanich lotach jakie obecnie można znaleźć koszty nie są aż tak wygórowane, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać. Korzystam z różnych portali z lotami, ostatnio kupiłam bilety do Londynu w promocji na SPAM za niecałe 100zł, ale teraz szukam też innych stron, byle były dobre oferty :)polecajcie jak coś macie

Ostatnio edytowano 17 mar 2015, o 11:22 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
millenna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 17 mar 2015, o 10:46

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Czarna » 18 mar 2015, o 00:58

millenna napisał(a):polecajcie jak coś macie

Ale po co, przecież Ty już na to forum nigdy nie zajrzysz.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez inek » 18 mar 2015, o 15:50

My w tym roku też jeszcze stawiamy na wakacje w Polsce.

Szczęście to radość z nowego dnia,
bezchmurne niebo w południe i słowo "kocham" na dobranoc...
Avatar użytkownika
inek
Extra Kobietka
 
Posty: 436
Dołączył(a): 1 lis 2013, o 20:59

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez buziaczek88 » 18 mar 2015, o 16:27

Zgadzam się, że Polska ma bardzo wiele do zaoferowania, jednak w tym roku wybieram Portugalię. Chcę mieć pewność, że wygrzeję swoje stare kości:)
buziaczek88
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 16 lut 2015, o 13:23

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Czarna » 19 mar 2015, o 16:37

Ja mam zamiar nawiedzić Hel. To jest mój pierwszy wybór w tym roku.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez marla_s » 24 mar 2015, o 15:10

Ostatnie wydarzenia w Tunezji zniechęcają jednak na wyjazd. W sumie nie ma chyba teraz bezpiecznego miejsca na wyjazd. Co o tym sądzicie? Czy lepiej jechać z biurem podróży czy samemu i unikać miejsc turystycznych( w Tunezji z tego co pamiętam było to muzeum)?
Avatar użytkownika
marla_s
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 18:00

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Hadassa » 24 mar 2015, o 16:09

Podobno w hotelach jest bezpiecznie.. podobno...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez redgreen » 27 mar 2015, o 13:13

bardzo lubię zwiedzać polskie miasta, więc najczęściej nasze wakacje kończą się w Polsce właśnie :) zwiedzaliśmy tak już Wrocłam, poznań, łódź, tarnów teraz kraków planujemy :) mamy już rezerwcje w best westernie, to jest ul Opolska jak sprawdzałam na mapie mamy dobry dojazd z a4 nie trzeba błądzić po mieście.... Polska jest piękna i wystarczy znależć miejsce gdzie się nie było a na pewno bedziecie mile zaskoczeni ile jest do odkrycia ;) Kraków planujemy już od dawna i mam nadzieję ze nas nie zawiedzie ;)
redgreen
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 26 maja 2014, o 13:57

Re: Wakacje w Polsce czy zagranicą?

Postprzez Tygrys » 27 mar 2015, o 15:30

Kraków jest bardzo ładny, my wracając z wiosennych corocznych wypadów do Zakopanego zawsze zahaczamy o Kraków :).

W hotelach w krajach arabski -Egipt czy Tunezja może i bezpiecznie, ale i tak strach tam jeździć. Do hotelu trzeba dojechać, wylecieć z tego kraju. I cały wyjazd w hotelu, bez żadnych wycieczek, czy zwiedzania kraju - trochę bez sensu jak dla mnie.
Avatar użytkownika
Tygrys
Super Gaduła
 
Posty: 1249
Dołączył(a): 25 lut 2014, o 12:03
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]