Walczyć czy jest sens

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Walczyć czy jest sens

Postprzez Nikol » 24 cze 2018, o 15:49

Witam was , otóż mam pewny problem już od jakiegoś czasu i nie wiem jak sobie poradzić z tym.
Z mężem jesteśmy 14 lat razem ostatnio byliśmy na imprezie i wypił sobie zaczął do innej dziewczyny podgadywac że chodź na kolanko , bo jak ja pójdę do ciebie to o 1 noc będzie ciężej ???? :angrywife Wcześniej też była np.taka sytuacja oczywiście też był wypity i do jednej dziewczyny powiedział że jak by nie wyjechała to by nie musiał robić reczkoska :cry: przykro mi jest w takich sytuacjach. A OSTATNIA taka sytuacja że był też wypity i się zaczął chwalić że jaką strone internetowa oglądał z kobietami. Porozmawialam z nim powiedział że nie będzie oglądał A wczoraj wzięłam telefon zobaczyć i historia była skasowana co przeglądał.Chyba zaczyna poszukiwać innej kobiety, nie wiem co zrobić może wy mi poradzicie ?
Nikol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 cze 2018, o 15:41

Re: Walczyć czy jest sens

Postprzez babeczka » 24 cze 2018, o 16:02

Jesteście małżeństwem z dosyć dużym stażem i dziwię się,że pozwalasz mu się upijać do tego stopnia,że nie panuje nad swoimi czynami,emocjami.On nie powinien pić,bo jak sama widzisz dostaje małpiego rozumu, czyli wódka mu szkodzi ,a skoro chodzicie na różne spotkania gdzie jest alkohol,musisz go pilnować,bo alkohol jest dla ludzi, ale ludzi mądrych,którzy wiedzą ile wypić,a przede wszystkim kiedy powiedzieć STOP !!
Avatar użytkownika
babeczka
Extra Kobietka
 
Posty: 362
Dołączył(a): 5 lut 2012, o 12:47

Re: Walczyć czy jest sens

Postprzez Nikol » 24 cze 2018, o 17:22

Z pilnowaniem jego z alkoholem to już probowalam, że nie będzie pił jak tylko ja chce albo że bronie mu wypić. Kiedyś nawet była taka sytuacja że jechalismy na 2 auta z kierowcami noi ja jechalam pierwsza z dziećmi do domu A on oczywiście nie przyjechał odrazu narabal się i wtedy wydzanial w nocy ze idzie na nogach .
Nikol
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 cze 2018, o 15:41

Re: Walczyć czy jest sens

Postprzez Panakeja » 25 cze 2018, o 22:16

Nikol napisał(a):Z pilnowaniem jego z alkoholem to już probowalam, że nie będzie pił jak tylko ja chce albo że bronie mu wypić. Kiedyś nawet była taka sytuacja że jechalismy na 2 auta z kierowcami noi ja jechalam pierwsza z dziećmi do domu A on oczywiście nie przyjechał odrazu narabal się i wtedy wydzanial w nocy ze idzie na nogach .

Nie wiem jak wygląda u was komunikacja w związku, ale warto spróbować z nim szczerze porozmawiać o tym co czujesz. Jeżeli to nie pomoże, warto może zwrócić się o pomoc do specjalisty?

Mogę być bardzo wściekły na to, czego nie mam, albo bardzo wdzięczny za to, co mam.
Panakeja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 cze 2018, o 22:02
Lokalizacja: Szczecin

Re: Walczyć czy jest sens

Postprzez andrea23 » 26 cze 2018, o 13:39

Taka terapia u specjalisty rzeczywiscie mozę bardzo pomóc. Jednak proponowałabym uświadomić sobie to,ze psycholog może jedynie nakierować Was na dobre tory ale całe odbudowanie związku należy wyłącznie do Was. Psycholog może nauczyć Was lepszej komunikacji ale wszystko w zasadzie należy do Was! Musicie mieć chęć na odbudowanie związku.

https://beautytower.pl
Beauty Tower
ul. Sołtysa Dytmara 3/U3
30–126 Kraków
NIP: 9451536368
Regon: 121203637
tel. +48 12 636 03 70
e-mail: biuro @ beautytower.pl
andrea23
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 26 cze 2018, o 13:31

Re: Walczyć czy jest sens

Postprzez zen » 27 cze 2018, o 09:58

Polecam
uświadomić mu, ze jak bedzie dalej tak się zachowywał to Cię straci
zapisac się na wizytę u specjalisty ponieważ w taki sposób będziecie mogli nauczyć się komunikacji
przestać zachowywać sie jak pokrzywdzona kobieta.

https://prima-med.info/
Centrum Medyczno-Diagnostyczne Prima-Med
ul. Cieszyńska 16
30-015 Kraków
NIP: 945-146-13-57
Regon: 350524730
tel. +48 12 347 84 00
email: rejestracja @ prima-med.info
zen
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 cze 2018, o 09:57

Re: Walczyć czy jest sens

Postprzez Jamelia » 28 cze 2018, o 19:19

Kategoryczny zakaz picia jak się pan mąż nie umie po % zachowywać . Przecież ty się okropnie czujesz w takich sytuacjach a do tego dla przykładu zacznij wyrywać przy nim jakiegoś przystojniaka . Chłop na wlasnej skórze swojego zachowania nie odczuje to nie zrozumie

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]