Warsaw City - portal informacyjny Warszawa

Postprzez Agnieszka75 » 16 lis 2021, o 17:30

Znacie już nowy portal Warsaw City? Polecam - świetne artykuły, ciekawe miejsca w Warszawie, które warto odwiedzić, kina, muzea, teatry, wydarzenia sportowe. Piękne zdjęcia więc warto śledzić instagram i facebook. Polecam!
Agnieszka75
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 19:39

Re: Warsaw City - portal informacyjny Warszawa

Postprzez Żabnik » 6 gru 2021, o 17:37

Witam,co sądzicie o tym,by promowac swoja firme przy pomocy wydarzen? Jaka scenografia powinna byc na wydarzeniach dla dzieci? Coraz wiecej takich wydarzen w okresie swiatecznym i noworocznym,jednak my chcielibysmy byc najlepsi. https://emtg.pl/event-design-rola-sceno ... -wydarzen/ Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Warsaw City - portal informacyjny Warszawa

Postprzez agallela22 » 15 mar 2022, o 22:13

tak ja na bieżąco śledzę wydarzenia na portalu Warsaw City INFO, super portal! dużo ciekawych wiadomości
agallela22
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 mar 2022, o 22:09

Re: Warsaw City - portal informacyjny Warszawa

Postprzez acasper » 8 paź 2022, o 16:42

Moim zdaniem warto śledzić na bieżąco wszelkie lokalne portale, ponieważ dzięki nim można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Przykładowo ja jakiś czas temu natrafiłam na informację, że w moim mieście wiele osób zaczepia pewien naciągacz.
________________________
Czytelniczka: uwaga na kulejącego naciągacza w ekstrawaganckich butach
Avatar użytkownika
acasper
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 paź 2022, o 16:35
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsaw City - portal informacyjny Warszawa

Postprzez kaylie44 » 21 lis 2022, o 12:57

Ja codziennie staram się przed snem sprawdzić chociaż kilka portali informacyjnych, by zapoznać się z aktualnymi wiadomościami na temat tego, co się dzieje w Warszawie ogólnie na świecie. Dzięki temu czuję, że jestem na bieżąco - to jest dla mnie bardzo ważne. :)

Avatar użytkownika
kaylie44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 21 lis 2022, o 12:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Warsaw City - portal informacyjny Warszawa

Postprzez Agnieszka75 » 16 sty 2024, o 12:27

Ja polecam portal informacyjny Warsaw city na którym znajdziecie nie tylko aktualne wiadomości Warszawa ale także ciekawe atrakcje i wydarzenia w Warszawie. Uwielbiam ten portal.
Agnieszka75
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 lut 2021, o 19:39
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]