WARSZTAT TANTRY DLA SINGLI I PAR: DIVINE SEXUALITY

Sprzedajesz kosmetyki? Robisz paznokcie? Chcesz zareklamować coś co może Nas zainteresować? Takie tematy akceptowane są TYLKO w tym dziale.

WARSZTAT TANTRY DLA SINGLI I PAR: DIVINE SEXUALITY

Postprzez marta_k » 19 lut 2023, o 15:42

OŚRODEK ROZWOJU OSOBISTEGO I DUCHOWEGO
„TU I TERAZ” W NOWYM KAWKOWIE www.tuiteraz.eu
zaprasza 13 - 18 czerwca 2023 na

WARSZTAT TANTRY DLA SINGLI I PAR:
DIVINE SEXUALITY – BOSKA SEKSUALNOŚĆ
ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY

PROWADZI: SWAMI ANAHATA

Chcesz poznać, na czym polega magnetyczne przyciąganie między mężczyzną i kobietą?
Chcesz odkryć pełen potencjał swojej seksualności?
Chcesz rozwijać swoją świadomość poprzez boską seksualność?
To ten warsztat jest dla Ciebie.

Czy możesz zatrzymać się na chwilę i szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie:
„Czy w pełni przeżywam swoją seksualność?” – Jeśli nie, to co mnie powstrzymuje?

Podczas tego 5-dniowego intensywnego warsztatu zaprosimy Cię do odkrycia i ucieleśnienia pełnej seksualności poprzez naukę starożytnej Świętej Sztuki Tantry.

Tantra daje nam narzędzia i techniki, dzięki którym uczymy się podążać za naturalnym ruchem bioenergii w naszych ciałach. Tantra daje bardzo precyzyjną i naukową mapę tańca energii seksualnej
i pokazuje, jak wykorzystać jej dynamikę, aby rozwinąć swój pełen potencjał, zarówno jako jednostka, jak i w parach.

Zajęcia poprowadzi niesamowity i charyzmatyczny nauczyciel tantry z Indii – Swami Anahata. Swami Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu. Uczy jak kierować własną energią fizyczną, seksualną, emocjonalną i duchową. Jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty. Uważany jest za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych i medytacyjnych. Podczas warsztatów łączy klasyczną tantrę, medytacje Osho, metody uzdrawiania i pracy z ciałem, trans somatyczno hipnotyczny, praktyki duchowe (Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga).
Podczas warsztatu będziemy używać rytuałów tantrycznych, inicjacji i medytacji ze starożytnych Indii i Tybetu, oddechu, dźwięku, ruchu ciała, masażu, indywidualnej i grupowej medytacji, ekspresji emocjonalnej, uzdrawiania czakr, budzenia energii Kundalini.

Jednym z najpotężniejszych pragnień, jakie odczuwamy jako istoty ludzkie, jest zrozumienie i pełne przeżywanie naszej seksualności. Ta potrzeba jest naturalna, ponieważ rodzimy się z seksualności i chcielibyśmy poznać nasze źródło stworzenia.
Niestety, nasze społeczeństwo, religia i system rodzinny zapewniają bardzo ograniczoną lub żadną edukację, jeśli chodzi o przeżywanie pełnego seksualnego potencjału. W zachodniej współczesnej
kulturze większość z nas nie otrzymała prawdziwej wiedzy w zakresie seksualności, miłości i uszanowania głębokiej intymności. Nie otrzymaliśmy wsparcia i wskazówek, aby radośnie przyjąć
tę energię i przekształcić ją w Boskość. Jednak zamiast odczuwać smutek z powodu naszej ignorancji, prowadzimy codzienne życie tak, jak gdyby nie miało to znaczenia.
Podczas tego warsztatu zostaniesz zaproszony do doświadczania różnych poziomów spotkania między mężczyznami i kobietami. Nauczysz się, jak z tej wiedzy korzystać, aby poprawić swój styl życia i relacje.

Podczas zajęć zajmiemy się tematami:
• Fizycznego pociągu i przyjemności
• Leczenia złych nawyków i uwarunkowań seksualnych
• Otwarcia systemu Kundalini i czakr dla pełnego przepływu energii ciała
• Jak mężczyzna funkcjonuje seksualnie i emocjonalnie?
• Jak kobieta funkcjonuje seksualnie i emocjonalnie?
• Granic i zgody
• Inspiracji i twórczego partnerstwa
• Dynamiki władzy pomiędzy mężczyzną a kobietą

Podczas warsztatu będziemy używać oddechu, dźwięku, ruchu ciała, masażu, indywidualnej i grupowej medytacji, ekspresji emocjonalnej, rytuałów tantrycznych i uzdrawiania czakr, aby wprowadzić równowagę między tymi dwoma przeciwnymi siłami męskości i kobiecości, stanowiącymi portal do wyższej Świadomości. To połączenie jest znane w Indiach jako Ardhanarishavara.
Jest to wyjątkowe zaproszenie do odkrywania, wzmacniania i magnetyzowania w pierwszej kolejności własnej płci, a także z tej wzmocnionej przestrzeni – spotkanie jej przeciwieństwa.
Będziesz badać sposoby wspierania i wzmacniania siebie nawzajem.
Mile widziani są uczestnicy o wszelkich poziomach doświadczenia. Single i pary. Pary mogą wybrać, czy chcą przeprowadzić wszystkie praktyki razem.
Ten warsztat jest zaproszeniem do odkrycia swojej seksualności oraz otrzymania głębokich i praktycznych nauk wywodzących się z tantrycznych tradycji. Używając ćwiczeń, które integrują otwieranie serca, tantra uczy jak budować zaufanie nie tylko do seksualności, ale również do innych aspektów naszego życia. Uczy jak być bardziej obecnym i w pełni ożywionym. Szybko i efektywnie transformuje świadomość.
Warsztat ten pomoże odkryć istotę Tantry poprzez podróż w głąb seksualności, miłości i duchowości. Dzięki tantrycznej praktyce będziemy mogli dojść do prawdziwego spełnienia, które nadejdzie, kiedy nasze ciało, serce i dusza połączą się razem.
Zajęcia nauczą nas mocy dotyku, masażu i medytacji oddechu, aby pomóc nam celebrować swoje życie miłosne. Warsztat oferuje ćwiczenia, które pomogą odkryć tą uniwersalną energią
i otworzyć drzwi do ekstazy. Poprzez oddech, świadomość, ruch i głębokie odczuwanie pozwolimy wrodzonej mądrości naszego ciała zjednoczyć się w miłości i seksualności.

ŚWIĘTA SZTUKA TANTRY
TANTRA TO STAROŻYTNA SZTUKA ŁĄCZENIA SEKSU, MIŁOŚCI I DUCHA!
Tantra to starożytna praktyka jednoczenia seksualności i ducha. Oferuje podejście do życia, którecelebruje radość i zmysłową świadomość ciała. Jest szczególnie ważna dla ludzi, którzy pragną
głębokiej relacji z partnerem. Poprzez delikatność, uważność i świadome odczuwanie ciała, tantra pomaga w pełni otworzyć się na bliską osobę. Wpływa na całe nasze życie.
Tantra jest także wyrafinowaną ścieżką duchowego przebudzenia. Oferuje ludziom drogę do oświecenia poprzez wszystko to czym jesteśmy – poprzez doznania zmysłowe, emocje czy seksualność. Obejmuje całą istotę ludzką. Tajemnicą tantry jest, że wprowadza świadomość i miłość do każdej ludzkiej sytuacji, bez względu na to co to jest.
Tantra to także Droga przeżywania głębokiej miłości i seksualności, tworzenia bliskich związków, jednoczenia ciał i dusz. To nie same techniki i porady seksualne – jak powszechnie się uważa, lecz coś o wiele głębszego. To proces, który odbywa się na wszystkich poziomach – ciała, umysłu i duszy. I który jednoczy wszystkie te poziomy.
W swojej najgłębszej istocie tantra to spotkanie dwóch energii – męskiej i żeńskiej, całkowicie różnych, ale niezbędnych, aby z tej odmienności powstało coś nowego i pięknego. Praktykowanie
tantry przemienia wszystkie sfery naszego życia – związki, seks, ale także, pracę, przyjaźnie, rodzicielstwo. Jeśli pogłębisz uważność, obecność i oddech, to wpłynie to na całe Twoje życie, a nie tylko poprawi jakość życia seksualnego.

CO DAJE NAM TANTRA?
• Wzbogaca nasze życie seksualne, czyni je piękniejszym i pełniejszym.
• Pozwala odkryć nam prawdziwą bliskość – z samym sobą, z partnerem, z rodziną.
• Umożliwia głęboki przepływ miłości.
• Pozwala odkryć nam kim naprawdę jesteśmy.
• Uczy, jak rozwijać duchowość poprzez bliskość z drugą osobą.
• Może pomóc uzdrowić nasze zranione aspekty.
• Wpływa pozytywnie na wszystkie dziedziny naszego życia.

SZKOŁA TANTRY SWAMI ANAHATY ŁĄCZY:
• mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z badaniami naukowymi Zachodu
• klasyczną tantrę
• masaż tantryczny, kaszmirski i taoistyczny
• Vigyan Bhairav Tantra
• metody uzdrawiania i pracy z ciałem (Lomi Lomi, akupresura tybetańska, akupunktura barwami światła)
• intensywne treningi dla mężczyzn z cyklu „Przebudzona męskość”
• transsomatyczny trans hipnotyczny
• medytacje Osho (jest certyfikowanym nauczycielem medytacji takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again i wielu innych)
• praktyki duchowe, takie jak Vipassana, Zen, Sufi, Tao i Joga.
• prace z przepływem energii kundalini i otwieranie systemu czakr

SWAMI ANAHATA
Swami Anahata jest międzynarodowym nauczycielem tantry, założycielem Szkoły Tantry Anahaty i twórcą intensywnego programu dla mężczyzn „Przebudzona męskość”. Jego imię Anahata symbolizuje serce na duchowej ścieżce tantry. Urodził się w Indiach, skąd wywodzi się Tantra. Swami Anahata łączy mądrość starożytnego mistycyzmu Wschodu z odkryciami naukowymi Zachodu, dzięki czemu jego nauki są łatwe do zrozumienia, holistyczne i mają praktyczne zastosowanie we współczesnym stylu życia. Uczy jak kierować własną energię: fizyczną, emocjonalną i seksualną, i jest inspiracją dla tych, którzy chcą zostać mistrzami dla siebie. Budzi zaufanie, a jego zwiększona świadomość rozpala ogień Przebudzenia w jego uczniach.
Swami Anahata jest uważany za pioniera w dziedzinie praktyk tantrycznych dla mężczyzn, lidera w kształtowaniu myślenia na temat męskości, jak również medytacji. Od ponad 20 lat prowadzi
warsztaty tantryczne dla par, singli i grup męskich na całym świecie. Jest gruntownie wyszkolony w zakresie różnych metod uzdrawiania i pracy z ciałem, w tym Lomi Lomi, akupresury tybetańskiej;
masażu tantrycznego, kaszmirskiego i taoistycznego, akupunktury barwami światła i transsomatycznego transu hipnotycznego. Jest certyfikowanym nauczycielem medytacji Osho, takich jak Mystic Rose, No Mind & Born Again oraz nauczyciel jogi. Jest zapalonym praktykiem Satori. Studiował różne dyscypliny duchowe, takie jak medytacja i filozofia Vipassana, Zen, Sufi i Tao.
Przez ponad 12 lat pracował w firmach grupy Fortune 500, takich jak AOL Time Warner, CNN, Barclays Bank, British Council. Następnie porzucił udaną karierę korporacyjną, cierpiąc z powodu
wypalenia zawodowego, depresji i problemów z ciałem. Skierował się ku duchowym poszukiwaniom sensu życia i miłości. Podczas swojej duchowej podróży Swami Anahata odkrył nauki Osho i żył
w międzynarodowych społecznościach Osho. Tam uczył się i syntetyzował różnice wielokulturowe oraz psychikę ludzkich zachowań. To z kolei poprowadziło go na ścieżkę Tantry.
Swami Anahata jest utalentowanym, intuicyjnym, pełnym pasji nauczycielem tantry. Tworzy i prowadzi warsztaty, które prowadzą ludzi do odkrywania i wykorzystywania ich pełnego potencjału. Ostatnie 20 lat poświęcił własnemu rozwojowi i samopoznaniu poprzez tantrę i inne holistyczne praktyki. Jego obecna praca łączy praktyczną naukę z praktyką duchową i jest mocno zakorzeniona w naukach Osho. Jego solidna wiedza i mistrzostwo w rytuałach tantrycznych, metodach i filozofii są przepojone ciepłem, naturalną charyzmą, talentem do komunikacji i niezbędnym zrozumieniem tego, co czyni nas ludźmi.
www.swamianahata.com
WARSZTAT JEST TŁUMACZONY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO NA POLSKI!

TERMIN:
13 - 18 czerwca 2023

ROZPOCZĘCIE:
13 czerwca o godz.18 (rozpoczynamy kolacją we wtorek)

ZAKOŃCZENIE:
18 czerwca o godz.14 (kończymy obiadem w niedzielę)

CENA WARSZTATU:
1650 zł + koszty zakwaterowania i wyżywienia

CENA POBYTU:
wyżywienie 110 zł dziennie (3 posiłki wegetariańskie);
noclegi - w zależności od standardu od 35 zł do 140 zł za noc;
ośrodek sprzedaje wyłącznie całe pakiety pobytowo/ żywieniowo/ warsztatowe (nie ma możliwości rezygnacji z posiłków ani z noclegów)

UWAGA:
Ze względu na niestabilną sytuację ekonomiczną w Polsce, zastrzegamy sobie możliwość podnoszenia cen noclegów, posiłków i warsztatów, w oparciu o kursy walut i oficjalne wskaźniki inflacji.

MIEJSCE:
Ośrodek Rozwoju Osobistego i Duchowego „Tu i Teraz”
Nowe Kawkowo k. Olsztyna www.tuiteraz.eu

KONTAKT:
www.tuiteraz.eu, [email protected]
biuro: 662759576
Jacek Towalski 602219382
Maja Wołosiewicz - Towalska 606994366

ZAPISY:
1. Konieczna rejestracja mailowa na adres [email protected] (z podaniem imienia i nazwiska, numeru telefonu, daty i tytułu wydarzenia).
2. Dopiero po otrzymaniu maila potwierdzającego i wyborze noclegu, prosimy o wpłatę zaliczki w ciągu tygodnia od zgłoszenia.
3. Brak wpłaty zaliczki w ciągu 7 dni anuluje rezerwację za warsztat i pobyt! Prosimy nie wpłacać pieniędzy dopóki nie zostanie potwierdzone mailowo wpisanie na listę uczestników!
4. Wpłata zaliczki jest równoznaczna z akceptacją regulaminu ośrodka (otrzymanego mailem po zgłoszeniu).
5. Zaliczkę za pobyt w wysokości 250 zł prosimy wpłacać na konto Ośrodka Rozwoju Osobistego „Tu i Teraz” z podaniem imienia i nazwiska oraz opisem: „imię nazwisko, 13-18.VI.2023”.

Tu i Teraz Numer konta:
92 1020 3541 0000 5502 0206 3410
BANK PKO BP

Dla wpłat zagranicznych:
BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL92 1020 3541 0000 5502 0206 3410 (konto w PLN)
IBAN: PL27 1020 3541 0000 5202 0364 3111 (konto w EUR)

6. Zaliczka jest zwrotna nie później niż 30 dni przed rozpoczęciem warsztatu. W razie zwrotu zaliczki ośrodek potrąca 20 zł na opłaty administracyjne. Zaliczka nie może być przełożona na inny warsztat.
7. Jeśli potrzebują Państwo fakturę VAT, prosimy o taką informację oraz podanie NIP przy wpłacie zaliczki. W przeciwnym wypadku faktura za wpłaconą kwotę zaliczki nie może być wystawiona.
8. Rezerwacja miejsca w Ośrodku i na warsztacie jest potwierdzona wyłącznie poprzez mailowe zgłoszenia uczestnictwa i terminową wpłatę.
9. Resztę płatności za pobyt przyjmujemy wyłącznie gotówką, tuż przed warsztatem, po przybyciu do naszego ośrodka.
marta_k
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 694
Dołączył(a): 18 mar 2015, o 12:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]