Wasza waga po porodzie??

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Wasza waga po porodzie??

Postprzez Pear » 13 sty 2013, o 00:52

Dziewczyny jaka była Wasza waga po porodzie? Czy ktoras miała tak że schudla zbyt wiele? Moja sytuacja jest taka że przed ciążą ważyłam 52 kg przy wzroście 159, w ostatnim trymestrze ciąży 78 kg, po porodzie w zaledwie 3 miesiace spadłam do 42 kg. Przez następne 3 lata nie przytylam ani grama. Po tym okresie udało mi się jakimś cudem przytyc 2 kg, od tego czasu minęło 5 lat, przeszłam chyba wszystkie możliwe badania zaczynając od krwi, kończąc na kale i nic zdrowa jak ryba. Nie mogę powiedzieć też bym była ospala itp, nie mam mnóstwo energii i bardzo aktywne życie. Ale fakt że wyglądam jak dziecko już mnie dobija, nie mówcie proszę że to fajne bo to nie jest fajne ! I od razu dodam że ja nie jem a tylko pożeram, jestem miesozerca, nie znoszę warzyw i wszelkiej maści sałatek!!Może ktoras miała bądź ma podobnie bo ja już nie wiem, każde deko wpatruje jak zmilowanie a tu nic. Dodam jeszcze że wszystkie znajome przebiegały na wadze po tabletkach anyty ja nic, jak wszystkie dziewczyny tyły w zastraszającym tempie po zastrzyku anty ja poleciała po zastrzyk nic a raczej odwrotnosc po roku straciłam dwa kilo, po tem przeszłam na implant mówię może to zadziała i też null! Cholera jakieś ufo że mnie czy co :| !
Pear
Miła Kobietka
 
Posty: 78
Dołączył(a): 9 sty 2013, o 00:24

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Ernesta » 15 sty 2013, o 22:50

u mnie po porodzie było mi strasznie ciężko zrzucić zbędne kilogramy,a było ich trochę bo przytyłam jakieś 25 kg.

Ernesta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 25
Dołączył(a): 13 sty 2013, o 10:54
Lokalizacja: warszawa

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez kisiaa » 6 cze 2013, o 03:59

ja przed ciążą warzyłam 67 kg na koniec ciąży ważyłam już 90 kg. już po 4 miesiącach dostałam zaproszenie na sesje ( dorabiam jako fotomodelka) nie miałam radykalnej diety po prostu karmiłam piersią a jak każda wie to jest dobry sposób na kg, no i oczywiście kiedy dziecko jest na pierś trzeba uważać co się je i pije. niestety mała była krótko na moim mleku( moja choroba) i nagle kilogramy stanęła wiec przestałam jeść po 18 i jeść regularnie 5 posiłków( powiedzmy ze regularnie, bo przy małym dziecku to nie jest takie proste) i proszę dzisiaj półtora roku od porodu warze 61 kg a nie odmawiam sobie niczego
kisiaa
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 3 paź 2012, o 11:42

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Angel » 10 cze 2013, o 10:52

Moja waga przedciążowa to 49kg. W dniu porodu ważyłam 76kg. Po kilku tygodniach karmienia zeszło do 53 a potem z biegiem lat skoczyło na 57kg i stanęło w miejscu. Tak więc co kobieta to inaczej. Może prowadzić zbyt zabiegany tryb życia i bardzo szybko spalasz to co zjesz. Ja też nie mogłam przytyc jak tak bardzo chciałam. Dopiero rzucenie kawy i papierosów pomogło.
Avatar użytkownika
Angel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 10 cze 2013, o 10:09

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Janoss » 10 cze 2013, o 22:05

Ja w drugiej ciąży przytyłam ok. 20 kg, zgubiłam to w ciągu roku, ale dalsze zrzucanie wagi przychodzi mi bardzo trudno.

wypróbuj projektanci wnętrz wrocław a będziesz zadowolony
Janoss
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 cze 2013, o 23:56

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez drzemag » 10 cze 2013, o 22:17

Ja przytyłam 21 kg a zrzuciłam 19 w ciągu pół roku od porodu. Karmię piersią cały czas ale teraz waga stoi :( . A chętnie zrzuciłabym sadełko z brzucha.
Avatar użytkownika
drzemag
Fajna Kobietka
 
Posty: 133
Dołączył(a): 14 lut 2013, o 17:42
Lokalizacja: Gdynia

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Mingor » 12 cze 2013, o 22:32

przytyłam 19, zrzuciłam 20 a teraz znowu plus 5
Mingor
 

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Justyna28 » 12 cze 2013, o 23:24

Ja mam dokładnie taki sam problem jak Pear. Urodziłam trójkę dzieci i tylko przy pierwszej ciąży przytyłam 10 kg. Czułam się wtedy świetnie, jak kobieta a nie jak wieszak. Lecz wszystko się skończyło w ciągu 4 m-cy po porodzie, schudłam i mimo kolejnych ciąż nie przytyłam w ogóle. Mam 160 cm wzrostu i wygląd nastolatki. Nikt nie wierzy,że mam 3 dzieci co mnie w pewnym stopniu już męczy. Próbowałam z antykoncepcją, objadam się kalorycznymi posiłkami, jem nawet w nocy, nie palę, nie odmawiam sobie słodkości,a waga stoi jak zaklęta. :| Jedyną zaletą jest płaski brzuch.
Justyna28
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 23
Dołączył(a): 20 maja 2013, o 13:34

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez bzusia » 18 cze 2013, o 08:06

Myślałam że kobiety które chudną więcej niż przybrały w ciąży to mit czy legenda ;) 42kg wagi to rzeczywiście malutko.. a radziłaś się jakiegoś lekarza, lub dietetyka? może to kwestia jakiś hormonów lub tarczycy?


ja przytyłam w I ciąży 20kg, miesiąc po porodzie miałam już 10kg mniej, kolejne 10kg udało mi się pomalutku zrzucić dopiero teraz, kiedy jestem już na początku II ciąży :) i wiem, że gdybym bardziej się pilnowała i nie przybrała więcej jak 10-12kg to ze zrzuceniem nie będzie żadnych problemów
Avatar użytkownika
bzusia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 cze 2013, o 15:26
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Miniczka » 20 cze 2013, o 19:14

Ja cale szczescie nie mialam problemow z waga, bardzo szybko wrocilam do swojej sprzed porodu, i tak naprawde wcale sie nie odchudzalam ale nie moglam jesc niektorych rzeczy, bo moje dziecko jest alergikiem i nie chcialam ryzykowac i eksperymentowac za bardzo zeby potem sie nie wplatac..
Miniczka
 

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez Justii2612 » 6 maja 2014, o 23:07

Ja przytyłam 21 kg, a teraz - czyli 3, 5 miesiąca po porodzie zostało mi jescze 1, 5 kg do zrzucenia. Dodam że przed ciążą ważyłam 59 kg przy 167 cm. Te ostatnie kg najciężej zrzucić niestety, ale karmienie piersią to duża pomoc :-)
Justii2612
 

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez myszka28 » 7 maja 2014, o 08:28

przed ciaza 45kg w dniu porodu 76kg :oops: :oops: a tydzien po porodzie 53kg :D
Avatar użytkownika
myszka28
Super Gaduła
 
Posty: 1544
Dołączył(a): 29 wrz 2013, o 18:46

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez kulka23 » 10 maja 2014, o 20:53

ja przytylam w ciazy 16 kg jestem 6tygodni po porodzie i waze tyle co przed ciaza... z pierwszym mialam tak samo szybko ze mnie zlecialo...
kulka23
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 20 sty 2014, o 19:50

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez MariannaUmba » 11 maja 2014, o 11:22

u przybyło 12 kg z czego po powrocie do domu nie zostało nic, a po tygodniu zeszło jeszcze 2 kg, więc waże mniej niż przed ciążą, sądzę, że to przez to, że długo pracowałam, poza tym jadłam regularnie i nie obżerałam się, chodziłam też na basen do 35 tyg. ciąży regularnie
MariannaUmba
Miła Kobietka
 
Posty: 76
Dołączył(a): 28 sty 2014, o 11:34

Re: Wasza waga po porodzie??

Postprzez ombre » 30 maja 2014, o 12:16

Podczas ciąży przybrałam 13 kg czyli tak w normie.
6 tyg. po porodzie zeszło mi tylko 6 kg (być może miałam spore pokłady wody jeszcze w organizmie).
Samo karmienie piersią nie było wystarczające na zrzucenie nabytych kilogramów.
Zabrałam się za porządną zbilansowaną dietę. Wykluczyłam wszystkie produkty zbędę dla mego organizmu typu cukier, sól, smażone itp. Jedzenie tylko surowe warzywa i owoce oraz gotowane na patrze. Dodatkowo doszły ćwiczenia. Po roku ważę mniej niż przed ciążą o 4 kg.
ombre
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 30 maja 2014, o 10:29
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]