Wasza wiedza i własne doświadczenie może pomoże...

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wasza wiedza i własne doświadczenie może pomoże...

Postprzez tittydancer » 8 lis 2011, o 12:42

Od 3 miesięcy nie mam okresu ponieważ sobie go zatrzymałam na 3 miesiące bez żadnej przerwy! Po prostu nie chciałam krwawić, teraz odkleiłam plaster i dosłownie przekręca mnie od środka...Nie wierzę w to co się dzieje nigdy tak nie miałam już umówiłam się na wizyte u swojego ginekologa ale wolę być przygotowana na pewną ewentualność tym bardziej że planuje zajść w ciąże w przyszłości, nie chce nawet myśleć o najgorszym. Że nie będe mogła dać swojemu partnerowi dziecka którego tak bardzo pragnie.
tittydancer
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 lis 2011, o 12:31

Re: Wasza wiedza i własne doświadczenie może pomoże...

Postprzez MadziulaMycha » 10 lis 2011, o 14:36

Prawdopodobnie rozregulowała Ci sie gospodarka hormonalna przez zatrzymywanie okresu. Jest to bardzo nie zdrowe. Oczywiście jeżeli robisz to czasami i przez jeden miesiąc to nie powinno to bardzo wpłynąć na Twój organizm ale 3 miesiące to sporo. Idź do lekarza, tam dostaniesz fachowe informacje. Nie sądzę,żeby miało to wpływ na macierzyństwo, tzn że w ciąże będziesz mogła zajść w przyszłości, tak jak to planujesz. Będzie dobrze :)

Każdy dzień jest nowym wyzwaniem aby uczynić go najleszym dniem Twojego życia :)
MadziulaMycha
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 9 lis 2011, o 21:15

Re: Wasza wiedza i własne doświadczenie może pomoże...

Postprzez Luśka » 17 lis 2011, o 18:51

Ginekolog da Ci najprawdopodobniej tabletki na przywrócenie miesiączki i wszystko powinno wrócić do normy.
Ale tak między nami..trzeba troszkę pomyśleć, albo zapytać się lekarza zanim się zatrzyma okres aż na 3 miesiące, na własną rękę to może być niebezpieczne.
Luśka
 

Re: Wasza wiedza i własne doświadczenie może pomoże...

Postprzez nina19 » 10 sie 2012, o 21:45

Zgadzam się z poprzedniczkami. To było za długo.
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]