Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kajametrowska » 9 mar 2016, o 12:47

Ja polecam szampon i maskę do włosów z serii Perfect Me. Odkryłam w zeszłym tygodniu w smiesznej cenie w hebe ( kupowałam za niecałe 9 zł - duże opakowania). Wcześniej maskkę znałam z shinybox bo dostałam próbkę w lutowym wydaniu , bardzo mi się spodobała. Po kilku użyciach widzę już różnicę. Włosy są mocniejsze, dobrze sie rozczesują oraz się tak nie puszą pod czapką.

Skład super bo ma w sobie naturalne składniki. Nie ma tam parabenów czy pochodnych ropy naftowej.
Avatar użytkownika
kajametrowska
Miła Kobietka
 
Posty: 44
Dołączył(a): 11 lis 2013, o 19:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ulcia_warszawa » 16 mar 2016, o 12:03

Ja właściwie, nie stosuję takich drogeryjnych kosmetyków już sporo czasu. Dlatego mogę polecić same naturalne może ktoś skorzysta :)
Na pewno olej kokosowy, arganowy i olej tamanu. Marka Resbio ma super kosmetyki do pielęgnacji twarzy, z nieco tańszych do twarzy to na pewno Sylveco, tylko trzeba znaleźć odpowiedni dla siebie rodzaj. Hydrolat oczarowy i różany- super się sprawdzają. A do włosów bardzo lubię maski z olejem arganowym albo macadamia dr Sante. Te ostatnie sa tanie 12-13 zł za 300 ml. Mam sprawdzony sklep, ale chyba nie mogę tu podać nazwy...
ulcia_warszawa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 mar 2016, o 11:57

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 16 mar 2016, o 12:12

Zdecydowanie od razu wrzucić nazwę sklepu przy drugim poście na forum, dobrze to nie wygląda ;)

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez cleo » 1 kwi 2016, o 08:36

W Biedronce też już są maski Perfect me w dużych opakowaniach. Tylko chyba w trochę innych niż w Hebe ale skład ten sam ( wrzucam fotę poniżej) .Nie wiem czy jest to jedynie okresowa promocja czy stała bo kosmetyki sa na koszach przy kasach. Kupilam sobie dwie maski bo jednak cenowo opłaca się bardziej kupić duże opakowanie. Mam nadzieję,ze wejdzie to jednak do stałej sprzedaży bo Hebe mam trochę daleko ( w innym mieście) a kosmetyki są warte swojej ceny.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Avatar użytkownika
cleo
Miła Kobietka
 
Posty: 49
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 13:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Wrażliwa » 5 kwi 2016, o 18:23

Jeśli chodzi o kosmetyk godny polecenia, przychodzi mi na myśl olejek do kąpieli i pod prysznic z Bielendy - Azja Spa, imbir & kardamon. Ma cudowny zapach i dobrze nawilża skórę,
Wrażliwa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 16:36
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 5 kwi 2016, o 20:14

Używałam podobnego z Eveline. Znacznie lepszy. :)
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lagenko_pl » 6 kwi 2016, o 12:31

Może nie olejek a żele pod prysznic z dodatkiem balsamy czy też specjalne kostki myjące,to teraz prawdziwy hit. Co do kosmetyków z Biedronki czy marketów mających je na potrzeby własne- niestety odpada,już nie raz zawiodłam się na ich jakości.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Mała_Kaśka » 6 kwi 2016, o 19:29

Almond Scrub - peeling z Make Me Bio, delikatny, ze słodkich migdałów i pestek słonecznika idealny do wrażliwej skóry.
Mała_Kaśka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 26 sty 2013, o 19:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez jagoda144 » 7 kwi 2016, o 22:17

Ja się zainteresowałam konturowaniem twarzy i powiem wam, że efekt jest napradę super. Mam Infallible Sculpt w wersji jasnej i naprawdę supr rozświetla i zmienia kontury twarzy. Początkowo uczyłam się z internetu jak prawidłowo nakładać cienie a teraz, po kilku próbach jest coraz lepiej.
jagoda144
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 15 paź 2014, o 10:04

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Karina12322 » 8 kwi 2016, o 12:37

Polecam kosmetyki marki Sanex dostępne w drogerii Rossman- jestem ambasadorka tej marki i testuje obecnie żele i antyperspiranty #sanex #dbaozdrowieskory#Streetcom
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Karina12322
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 12:33

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kies » 10 kwi 2016, o 01:21

Ja mam kilka takich produktów, które po prostu muszę mieć i koniec bo się świetnie sprawdzają. Jedną z takich jest pomadka sensique dodająca objętości ustom. Ja mam bardzo blade i dość wąskie, efekt jest fajny, usta stają się bardziej widoczne i pełne. Także wszystkim paniom, które borykają się z wąskimi ustami jak ja, polecam :)
kies
Fajna Kobietka
 
Posty: 150
Dołączył(a): 7 lis 2011, o 00:50

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Hadassa » 12 kwi 2016, o 20:19

Balsam do ust z alterry ;) przetestowałam z rumiankiem, a jeszcze mam z malinami

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Werka9494 » 15 kwi 2016, o 12:42

Petal Fresh.
Zakochałam się, jest mega super!
Werka9494
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8 kwi 2016, o 11:55

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez paproctaniosc » 19 kwi 2016, o 14:48

Śmiało mogę polecić mój krem - Serum2h na bazie colostrum, balsam Garnier Body Nawilżenie 7 dni i szminki z Kiko - długo zostają na ustach i nie tylko nadają kolor, ale też nawilżają, więc nie ma problemu suchej szminki po kilku godzinach.
Avatar użytkownika
paproctaniosc
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 14 paź 2014, o 16:18

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez vimanda » 20 kwi 2016, o 21:44

Żel sanex jest naprawdę rewelacyjny -Skóra po nim jest miękka i delikatna, pozostawia delikatny przyjemny zamach. Żel ma kremową konsystencję, nie podrażnia i nie wysusza skóry co więcej nawilża ją jak balsam do ciała. Ciekawe opakowanie ułatwia wygodne użycie i dozowanie. Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Na pewno kupię jeszcze nie raz.
vimanda
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 kwi 2016, o 21:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez karino71 » 22 kwi 2016, o 13:01

Dla osób o suchej ,podrażnionej skórze polecam żel pod prysznic Sanex dermo pro hydrate- rewelacja.Nawilża skórę,bardzo delikatny.A co dla mnie jako alergika ważne-nie powoduje podrażnień.
karino71
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 22 kwi 2016, o 12:57

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Ania_87 » 24 kwi 2016, o 12:54

Witam, jaki kosmetyk polecacie na walkę z cellulitem? :) Dodam, że chcę połączyć jego używanie z ćwiczeniami - jestem świadoma, że bez tego cudów nie będzie :)
Ania_87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 24 kwi 2016, o 12:37

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Lagenko_pl » 13 maja 2016, o 10:41

Oczywiście bez treningu i diety efektów nie będzie i musisz się z tym liczyć,więc zawsze kurację i pielęgnację z użyciem kosmetyków,należy połączyć z aktywnością ruchową,mi np pomogło bieganie plus regularne wizyty na basenie i masaż biczami wodnymi.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez LindaB33333 » 13 maja 2016, o 15:50

Ja uwielbiam kurację z Joico K-PAK do włosów zniszczonych.
Używała któraś z Was kosmetyków firmy Alterna?
Wiele dobrego o nich słyszałam jednak nie wiem który produkt jest naprawdę godny polecenia.
LindaB33333
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 13 maja 2016, o 15:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez AquastopRadioterapia » 17 maja 2016, o 14:06

Polecam dermokosmetyki, których skład oparty jest na Niezbędnych Nienasyconych Kwasach Tłuszczowych, pochodzących z oleju lnianego czy wiesiołkowego. Dzięki nim, preparaty te wzmacniają strukturę skóry i odbudowują naturalną barierę naskórka, przyczyniając się do jego lepszego nawilżenia.
Avatar użytkownika
AquastopRadioterapia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 11 sty 2016, o 21:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Carmen_ » 7 cze 2016, o 17:12

Ja polecam balsamy do ciała z mocznikiem z Rossmana oraz balsam zapachowy Kleina.

Pracuję w hurtowni ze zdrową żywnością http://BioIndygo.PL :girlactive (polecam super ceny!)
Dla osób z forum kod rabatowy "babskiesprawy5"
Carmen_
Miła Kobietka
 
Posty: 70
Dołączył(a): 31 maja 2016, o 13:54

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez posterka » 14 cze 2016, o 13:06

Serum przeciwzmarszczkowe Richevon. Polski produkt . Serum naprawdę fajne, jest to jeden z kosmetyków po którym rzeczywiście widzę efekty. A nie jedynie reklamę.

Nie zawiera w sobie sztucznych barwników , silikonów czy parabenów. Dobrze nawilża skórę. Jest po nim lepiej napięta. Oraz widze,ze mniejsze zmarszczki się wygładziły. Oczywiscie tych głębokich nie wygładzi ale te mniejsze są tak jakby mniej widoczne.
posterka
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 23 gru 2012, o 15:26

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez a_gatka » 15 cze 2016, o 12:20

Serum przyspieszające wzrost rzęs "4Long Lashes" - zakochałam się. :)
a_gatka
 

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez panda.wielka » 15 cze 2016, o 15:42

ja polecam aktywne serum korygujące z bielendy. Bardzo ładnie oczyszcza cere i zapobiega powstawaniu niedoskonałościom. W moim przypadku bardzo się sprawdziło i kończę już 3 opakowania :)
panda.wielka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 cze 2016, o 15:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ScarletLukia » 15 cze 2016, o 20:53

A moim ostatnim odkryciem jest balsam do ciała Eloderm który świetnie radzi sobie z problemem suchej skóry :) bardzo szybko się wchłania , ma naturalny skład ( bez żadnych zbędnych zapychaczy) zapach jest delikatny - naturalny do tego jest dostępny prawie w każdej aptece a cena jest mega przystępna.
Avatar użytkownika
ScarletLukia
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 18 lut 2016, o 18:49
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]