Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Stella » 23 lis 2020, o 08:55

Jeśli mogę wtrącić moje skromne zdanie to Solverx ma naprawdę dobre kosmetyki dla kobiet, mężczyzn czy dzieci. Dobry skład a co najważniejsze dobre działanie - seria do skóry atopowej sprawdzona
Avatar użytkownika
Stella
Miła Kobietka
 
Posty: 83
Dołączył(a): 3 maja 2015, o 07:50

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez st_mruk » 24 lis 2020, o 19:21

Ja polecam wszystkie produkty japońskiej marki Kaminomoto- w szczególności wcierki Kaminomoto - to są specjalistyczne kosmetyki do wypadających włosów i naprawdę działają cuda.
st_mruk
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 19
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 19:48

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mineblue » 12 gru 2020, o 16:49

Krem z drzewem sandałowym od Orientany, nie dość że pieknie pachnie to super odzywia skóre.
mineblue
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 27 wrz 2020, o 11:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Olkka » 15 gru 2020, o 20:04

Ja śmiało mogę polecić serię Collagen z Novaclear. Kremy intensywnie wygładzają i napinają skórę. Działają łagodząco i przyjemnie nawilżają.
Olkka
Miła Kobietka
 
Posty: 74
Dołączył(a): 6 maja 2018, o 14:57

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez lexyy » 19 gru 2020, o 23:34

niedrogim i świetnym kosmetykiem na zimę jest dla mnie pomadka oeparol, daje niesamowicie długie nawilżenie, szybko koi spierzchięte usta, to mój must have na jesień i zimę. Używacie pomadek ochronnych?
lexyy
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 2 sie 2018, o 19:15

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Ginger333 » 12 sty 2021, o 13:16

Maurelia napisał(a):Maski Biovax jak dla mnie super, bardzo pomagają przesuszonym, zniszczonym i wypadającym włosom. Jest ich kilka rodzaji, ale każdą stosuje się tak samo (trzyma się pod czepkiem min. 20 min.). Niezastąpiony jest też olejek kokosowy, w szczególności na końcówki.


A możesz coś więcej napisać o tych maskach? Który konkretnie rodzaj Ci pomógł? Widzę, że jest och sporo, a trochę się obawiam masek przeznaczonych do włosów wypadających bo czasem na początku działają zupełnie odwrotnie.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez agneshka » 26 sty 2021, o 00:18

ja mogę wam polecić super odżywkę do paznokci. To jest zdecydownie HIT według mnie :) I składowo, i ceną, a do tego kapitalnie działa. Chodzi mi o Bio Power z Eveline. No mega jest :)
agneshka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 sty 2021, o 00:17

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Ginger333 » 14 lut 2021, o 13:17

Ja mogę polecić całą serię Ziaji Kozie Mleko. Jest cudowna, świetnie natłuszcza, a ta dla mojej skóry zimą to podstawa.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez deborah » 18 lut 2021, o 13:59

Jednym z moich ulubionych produktów pielęgnacyjnych jest peeling do ciała Bielenda. Kilka lat zmagałam się z cellulitem, który był bardzo widoczny. Regularne stosowanie peelingu, ćwiczenia i dieta sprawiły, że prawie jest on niewidoczny. Jeżeli zależy Wam na jędrnej i zdrowej skórze to jak najbardziej polecam ten peeling :)
deborah
Miła Kobietka
 
Posty: 48
Dołączył(a): 28 lip 2020, o 10:43

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Ginger333 » 20 lut 2021, o 13:42

deborah napisał(a):Jednym z moich ulubionych produktów pielęgnacyjnych jest peeling do ciała Bielenda. Kilka lat zmagałam się z cellulitem, który był bardzo widoczny. Regularne stosowanie peelingu, ćwiczenia i dieta sprawiły, że prawie jest on niewidoczny. Jeżeli zależy Wam na jędrnej i zdrowej skórze to jak najbardziej polecam ten peeling :)


Inspirowana Twoja podpowiedzią odświeżyłam markę Bielendy, bo dawno straciła ja z oczy i stwierdzam, że nawet patrząc tylko na moje ulubione miejsce w sieci wygląda to super. Zrobiłam zamówienie kilku produktów które znalazłam na notino i już nie mogę się odczekać jak je przetestuję.
Ginger333
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 4 lis 2020, o 12:21

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez wiesolek555 » 27 lut 2021, o 20:55

Polecam cała markę Heimish dostępną na Notino. To koreańska firma, maja świetne pielęgnacyjne kosmetyki.
wiesolek555
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 15 paź 2020, o 14:45

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez AnitaT » 9 mar 2021, o 12:45

Dla mnie na pewno od jakiegoś czasu hitem jest seria Collagen z Novaclear. Dzieki tym kosmetykom moja cera jest utrzymana w dobrej kondycji. Pomagają zachowac jej młody wygląd na dłużej, uelastyczniają, wygładzają i nadają przyjemnej miękkości.
AnitaT
Miła Kobietka
 
Posty: 58
Dołączył(a): 11 wrz 2018, o 16:19

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Wiki11 » 25 mar 2021, o 15:31

No właśnie Ajurweda to konkretne składniki, chociażby lawenda, sporo ekologicznych składników, otręby ryżu i podobne. W ogóle sobie nie zaszkodzisz, a przejście na takie kosmetyki to właściwie gwarancja odmłodzenia. Po prostu w kosmetykach ajurwedyjskich spa-ceylon.pl znajdziesz naturalne przeciwutleniacze, całkowicie dopasowane do ludzkiego organizmu, zero skutków ubocznych, a działanie właśnie zbliżone do najlepszych zabiegów medycyny estetycznej, ale bardziej przy długoterminowym użytkowaniu. Nie wiem, jak to lepiej wyjaśnić.
Wiki11
Miła Kobietka
 
Posty: 35
Dołączył(a): 6 lis 2019, o 10:01

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Theila » 26 mar 2021, o 15:45

Stella napisał(a):Jeśli mogę wtrącić moje skromne zdanie to Solverx ma naprawdę dobre kosmetyki dla kobiet, mężczyzn czy dzieci. Dobry skład a co najważniejsze dobre działanie - seria do skóry atopowej sprawdzona


Znam ich kosmetyki, ale co polecasz z męskiej serii ? Może mój facet będzie chciał korzystać jak mu zamówię.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kusicielka » 26 mar 2021, o 23:16

Uwielabiam żel kawowy z yves rocher - jak świeżo mielona kawa i fantastycznie nawilża. Bardzo fajne rzeczy do ciała i twarzy ma Vianek, a do włosów moim wielkim odkryciem są kosmetyki keratynowe Amazon Keratin :)
Avatar użytkownika
kusicielka
Extra Kobietka
 
Posty: 306
Dołączył(a): 11 mar 2013, o 17:05

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez pani_jeziora » 8 kwi 2021, o 21:25

Znacie kosmetyki Solverx? Kupłam sobie krem z linii sensivite, jest bardzo fajny, wydajny, nie zapycha skóry i nawilżenie się bardzo dlugo utrzymuje
Avatar użytkownika
pani_jeziora
Miła Kobietka
 
Posty: 51
Dołączył(a): 24 sty 2019, o 22:30

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez brelka » 15 kwi 2021, o 22:23

Bardzo lubie starą, poczciwa marke Bielenda. z reszta mega się rozwinęli przez te wszystkie lata. Nawet wegańskie linie mają, ekologiczne z naturalnych składników jak moja ulubiona Eco nature ze zbożami. Polecam
brelka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 27 lut 2021, o 18:34

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Theila » 23 kwi 2021, o 11:27

pani_jeziora napisał(a):Znacie kosmetyki Solverx? Kupłam sobie krem z linii sensivite, jest bardzo fajny, wydajny, nie zapycha skóry i nawilżenie się bardzo dlugo utrzymuje



Pisaliśmy o Solverx powyżej. Sporo osób poleca i też je lubię. Właśnie dziewczyny pisały o męskiej serii i zamówiłam facetowi zestaw. Jak na razie nie miał żadnego ale i wszystko mu pasowało. Nie podrażnia, jest przyjemny zapach i wydajne.
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez kosmarka29 » 25 kwi 2021, o 01:20

Podepnę się pod żyjący temat :v Kojarzy ktoś taki bajer jak inteligentne pomadki? na Zorganizowana.pl trafiłam artykuł o szminkach, które barwią zależnie od ph skóry, więc każda użytkowniczka ma unikatowy odcień. Strasznie mnie zaciekawił ten temat, słyszał ktoś o możliwości kupienia tego w Polsce? Google nie wie albo ja nie umiem szukać.

kosmarka29
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2021, o 12:15

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Theila » 30 kwi 2021, o 10:25

Theila napisał(a):
pani_jeziora napisał(a):Znacie kosmetyki Solverx? Kupłam sobie krem z linii sensivite, jest bardzo fajny, wydajny, nie zapycha skóry i nawilżenie się bardzo dlugo utrzymuje



Pisaliśmy o Solverx powyżej. Sporo osób poleca i też je lubię. Właśnie dziewczyny pisały o męskiej serii i zamówiłam facetowi zestaw. Jak na razie nie miał żadnego ale i wszystko mu pasowało. Nie podrażnia, jest przyjemny zapach i wydajne.


EDIT : Jego brat poprosił, żebyśmy też dla niego zamówili bo mu podpasowało, więc chyba męski zestaw Solverx też jest na plus :)
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez bojowniczka » 10 maja 2021, o 10:10

ja używam z bielendy owocowe maski power wit.c fajnie się wchłaniają i nawilżają skórę a do tego ładnie pachną .
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Milosniczkazakupow » 17 maja 2021, o 10:03

U mnie super się sprawdza dermedic - mega nawilżający krem do twarzy!
Milosniczkazakupow
Fajna Kobietka
 
Posty: 101
Dołączył(a): 11 maja 2021, o 20:26

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Mia25 » 18 maja 2021, o 17:05

Krem na noć - Hagina Cosmetics Q10
Żel głęboko oczyszczający - Albatros
Serum z minerałami - Albatros
Tonik do twarzy z wodą różaną - Arbu
To jest moje ulubione kosmetyki wykorzystuję ich cały czas, jestem zadowolona, polecam.
Mia25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 23 kwi 2021, o 15:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Tamagotchi » 19 maja 2021, o 09:00

Żel z aloesu marki Benton! :D Stosuję codziennie pod krem z filtrem.
Avatar użytkownika
Tamagotchi
Miła Kobietka
 
Posty: 82
Dołączył(a): 10 maja 2021, o 15:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez stylistamody » 23 maja 2021, o 15:48

Hej dziewczyny, mam pytanie czy któraś z Was stosuje wege kosmetyki ? Ostatnio znalazłam kilka i chciałam poznać opinie, bo od dawna używam naturalne maseczki na twarz i jestem na prawdę pozytywnie zaskoczona, do tego zakupiłam też naturalny żel pod prysznic i przyznam, że moja skóra jest wyjątkowo nawilżona, dodam też że naturalne szampony do włosów na dobre zagościły w mojej kosmetyczce i nie zamienie ich na inne :) Pozatym niebawem dzień matki i na tę okazję na pewno można kupić naturalny krem bb jestem pewna, że mama będzie zadowolona
stylistamody
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 7 maja 2018, o 09:10
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]