Wasze kosmetyki godne polecenia

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez bojowniczka » 5 lut 2023, o 15:58

moj hit to balsam pahwash z mango ze sklepu pachnacakraina, nawilza odzywia i ma sciagajace ujedrniajace dzialanie
bojowniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 7 lis 2017, o 21:02

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Żabnik » 17 lut 2023, o 14:45

Hej, dla mnie akurat najważniejszy jest skład oraz zapach przy wyborze kosmetyków. Z polecenia znajomej zamówiłam cudowny żel pod prysznic dla całej rodziny: https://basiclab.shop/kategoria/zel-do- ... ej-rodziny Ostatnio zamówiłam z tej firmy zestaw kosmetyków dla mamy i jest bardzo zadowolona z jakości :) Pozdrawiam
Żabnik
Fajna Kobietka
 
Posty: 120
Dołączył(a): 27 paź 2020, o 12:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Klaudina » 22 lut 2023, o 23:40

Mój hit w pielęgnacji to naturalna pianka do mycia twarzy Shelee z biofermentem. Jest gęsta, treściwa, bardzo dobrze zmywa makijaż i wszelkie nieczystości z twarzy, przy czym nie wysusza, nie ściąga skóry, nie podrażnia, a łagodzi. Mam suchą i bardzo wrażliwą skórę, a ona dała radę sprostać nawet tak problematycznej skórze jak moja.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez biedronkaaa » 23 kwi 2023, o 18:22

Generalnie to kosmetyki 4Organic do pielęgnacji. I ja ich używam, i mój partner też :) On szczególnie lubi taki nawilżający balsam po goleniu , który przyznaje że czasem mu podbieram :D W ogóle nie zapycha, szybko się wchłania i mega fajnie nawilża i koi skórę po goleniu.

Obrazek
biedronkaaa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 kwi 2023, o 18:19

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Willga » 26 kwi 2023, o 23:07

Bardzo lubie marke Bielenda, mają dużo fajnych linii krtóre używam. Ostatnie moje odkrycie produkty coctail do pielegnacji ciała mega balsamy
Willga
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 2 kwi 2023, o 13:22

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez bostona » 3 maja 2023, o 14:25

Płynne płatki pod oczy Aloe Organic z Eveline. To jest coś niesamowitego :) Bardzo fajnie nawilżają i napinają skórę wokół oczu. Do tego są super pod korektor :)

Obrazek
bostona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 3 maja 2023, o 14:23

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez ona_my » 14 maja 2023, o 14:33

Macie do polecenia jakieś dobre kosmetyki do pielęgnacji twarzy wrażliwej
ona_my
Fajna Kobietka
 
Posty: 108
Dołączył(a): 12 maja 2022, o 09:45

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Elza52 » 16 maja 2023, o 20:34

A co powiecie o kosmetykach Herbapol Polana? Ostatnio skupiam się na kosmetykach o dobrym, naturalnym składzie i te naprawdę mnie zainteresowały. Szczególnie sprawdziłaby się u mnie seria nawilżająca, bo moja cera od jakiegoś czasu jest mocno przesuszona.
Elza52
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 2 lip 2022, o 22:25

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez westa » 16 maja 2023, o 21:56

Jeśli chodzi o kolorówkę to Wonder Match Lumi z Eveline - rozświetlający podkład. Dla mnie on jest idealny. Dobry do zrobienia glass skin :)
westa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 16 maja 2023, o 21:55

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez empada » 22 maja 2023, o 22:28

A ja mam polecajkę dla osób które lubią produkty brązujące: pianka brązująca BeBio Cosmetics <3 Po prostu uwielbiam. Ani razu nie miałam żadnych plam od niej i opalenizna zawsze równomiernie się rozkłada. Do tego efekt jest bardzo naturalny. Nie widać że to "sztuczny" brąz ;)
Obrazek
empada
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 22 maja 2023, o 19:44

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez miniak » 27 maja 2023, o 23:51

Uwielbiam ta linie Diamentowe Lipidy z Bielendy, kosmetyki do cery dojrzałej
miniak
Miła Kobietka
 
Posty: 33
Dołączył(a): 29 gru 2021, o 00:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Laraka » 30 maja 2023, o 14:02

Ja bardzo lubię półprofesjonalne kosmetyki do pielęgnacji ciała Flose. Kupuję je online w sklepie Itely. Są tam w dobrej cenie, jest duży wybór i szybka wysyłka. Poza tym kupuję tam także szampony bez SLES.
Laraka
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 07:10

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez oleskowa » 20 lip 2023, o 22:51

Jeśli chodzi o kremy do twarzy z SPF to na pewno warto zwrócić uwagę na krem od Eveline, ten w zielonym opakowaniu. On ma filtr 50, do tego jeszcze pielęgnuje skórę i nie zatyka porów. Ten spf jest też dobry pod makijaż ponieważ podkład dobrze na nim siada.
oleskowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 28 lip 2019, o 22:46

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Utorek » 3 sie 2023, o 08:25

Masz tutaj całą listę ekskluzywnych kosmetyków wegańskich rheasklep.pl/rheaskleppl-c-1_21.html[/url] w pojemnościach przekraczających 150 ml i przydatnych w pielęgnacji każdego rodzaju skóry.
Utorek
Miła Kobietka
 
Posty: 41
Dołączył(a): 10 lut 2023, o 13:38

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez syletka » 19 paź 2023, o 22:53

Dobra paleta do konturowania to must have w makijażu. Eveline ma fajną paletę Wonder Match i jest tam bronzer, róż, rozświetlacz i puder. Idealny pakiet do zrobienia dobrego konturowania.
syletka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 wrz 2019, o 23:08

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez malwiniak » 26 paź 2023, o 00:05

supr jest ta linia do cery dojrzalej z Bielendy Ujędrniające Peptyy, polecam
malwiniak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 25 paź 2023, o 23:52

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Klaudina » 5 lis 2023, o 22:30

Dla osób, które szukają żeli do higieny intymnej z czystym składem polecam żel specjalistyczny Cudo Intima. Przetestowałam wiele produktów tego typu i ten zasługuje na medal. Bardzo łagodny, delikatnie się pieni, dobrze myje, a przy tym koi i łagodzi podrażnienia. Nie jest perfumowany. Bardzo wydajny.
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Klaudina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 22 lut 2023, o 23:36

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez Jafra » 14 lis 2023, o 18:28

Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów (szampony, odzywki, farby itp.) to zajrzyjcie do sklepu Itely Hairfashion. Kupicie tam profesjonalne produkty w dobrej cenie. Szczególnie warte uwagi są szampony bez SLES - bardzo delikatne, a zarazem skuteczne jeśli chodzi o pielęgnację włosów.
Jafra
Miła Kobietka
 
Posty: 43
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 11:15

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez chibis18 » 9 sty 2024, o 15:41

Próbowałam już różnych podkładów, ale żaden nie dorównuje Estée Lauder Double Wear https://makeup.pl/product/24105/. Dla mnie to odkrycie życia, dosłownie, bo nawet nie patrzę w stronę innych fluidów i Wam też to radzę! Super pigmentacja i do tego filtr SPF, a dla mnie to must have.
chibis18
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sty 2024, o 15:39

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez mandzia » 30 sty 2024, o 00:05

Doskonały jest krem odżywczy krem z olejem z jagód acai wygładza, uelastycznia, powoduje odbudowę komórkową, dogłębnie odżywia i przeciwdziała powstawaniu chorób skóry.To jak skalpel dla skóry. Widać efekty. A i skład ma bardzo dobry duża zawartośc oleju acai dzięki czemu ma zielony kolor. Nie zawiera parabenów ani olei mineralnych. Polecam
mandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 sty 2024, o 23:59

Re: Wasze kosmetyki godne polecenia

Postprzez wielguska » 24 lut 2024, o 23:41

A ja uwielbiam tą linię do pielęgnacji twarzy z Bielendy Beauty Molecules
wielguska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 24 lut 2024, o 23:27
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]