Weekend z córką -gdzie pojechać?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Weekend z córką -gdzie pojechać?

Postprzez maliczka » 7 wrz 2015, o 12:03

udalo mi sie dostac wolny weekend w pracy i chcialabym pojechac z corka gdzies odpoczac. zwlaszcza,ze niedawno rozstala sie z chlopakiem i potrzebuje wyrwania sie z tego miasta. nie mam pomyslu gdzie mozemy pojechac, obie nie lubimy glosnych i zatloczonych miejsc. poczatkowo mialysmy pojechac do moich rodzicow, ale odpada, bo to ma byc wyjazd typowo babski, matki z corka
maliczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 12 mar 2015, o 16:14

Re: Weekend z córką -gdzie pojechać?

Postprzez Woli » 10 wrz 2015, o 18:14

W jakim wieku jest córka?
Woli
Fajna Kobietka
 
Posty: 122
Dołączył(a): 10 wrz 2015, o 17:28

Re: Weekend z córką -gdzie pojechać?

Postprzez Maryś44 » 10 wrz 2015, o 19:29

Myśle że jakieś fajne spa, albo hotel z atrakcjami typu basen powinno być fajnym pomysłem. Zabiegi realksujące, masaż gorącą czekoladą, to jest coś fajnego.
Maryś44
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 17:14

Re: Weekend z córką -gdzie pojechać?

Postprzez hensja » 21 wrz 2015, o 13:02

Oooo! Jak tak musicie się wybrać do Łodzi! Koniecznie! Tak, wiem... teoretycznie miasto kompletnie nieturystyczne. Ale jeszcze się zdziwicie. Jeśli lubicie zwiedzać miejsca losami ludzi i historią samego miasta to Łódź jest naprawdę wspaniała pod tym względem. Kiedy robiłam sobie wycieczkę objazdową po łódzkiem to 3 dni nie starczyły, aby całkowicie poznać Łódź. Dlatego wrócę do tego miasta. Na pewno jeszcze w tym roku. A Łódź jest super! Architektura z charakterem, a do tego historia... sama się dziwię, że łodzianie się tym nie chwalą. W każdym razie znajdziecie także tam miejsca dla siebie. Ja nocowałam w hotelu pod Łodzią, a dokładnie obok Zgierza i Łodzi. Hotel o tyle fajny, bo schowany w lesie, więc piesze wycieczki również polecam. Oprócz tego fajne było to, że wiele rzeczy znajdowało się w cenie pobytu, np. basen. Tam kilka metrów obok hotelu znajduje się centrum sportu z wieloma atrakcjami. Ale polecam się po prostu wybrać na Piotrkowską i spróbować tamtejszego jedzenia :)
Avatar użytkownika
hensja
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 21 wrz 2015, o 12:47
Lokalizacja: Warszawa
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]