Wegetarianizm

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

Wegetarianizm

Postprzez Amiina » 11 wrz 2010, o 16:08

Witajcie:) Od jakiegos czasu zaczelam dosc intensywnie wyszukiwac info w necie na temat wegetarianizmu znalazlam w miedzyczasie bardzo ciekawe artykuły treść zmieniona przez moderatora Pan Pietrzak opisuje tu dlaczego warto zrezygnowac z jedzenia zwierzat na prawde polecam:)



Proszę nie spamować
Amiina
 

Re: Wegetarianizm

Postprzez dzo » 2 lis 2011, o 00:04

a może coś od siebie byś napisała na ten temat ??
dzo
 

Re: Wegetarianizm

Postprzez livia » 6 gru 2011, o 11:09

jak dla mnie wegetarianizm nie jest najlepszym rozwiązaniem, człowiek jest stworzeniem wszystkożernym więc musi też mięsko jeść :) A źle zbilansowana dieta warzywna może tylko zaszkodzić bez dodatkowych suplementów witaminowych itp.
livia
 

Re: Wegetarianizm

Postprzez Mała_M » 17 gru 2011, o 23:00

A ja jestem już 7 lat wegetarianką i ze zdrowiem u mnie wszystko ok. Przeszłam na tę dietę jeszcze w gimnazjum i dalej uważam tak jak kiedyś - nie chcę jeść niczego, co kiedyś żyło i nie miało szansy na obronę.
Ludzie oprócz tego, że są wszystkożerni są też ROZUMNI. Dlatego uważam, że każdy sam, na własną rękę powinien stwierdzić, czy rzeczywiście musi kilka razy dziennie zjeść inne stworzenie. Nie będę nikogo przekonywać, że zwierzęta są zabijane i hodowane bardzo często w bestialski sposób, nie będę przytaczać wielu argumentów, bo znam wiele osób, które są na tej diecie wbrew własnemu organizmowi. Ja na szczęście nie mam tego problemu, ale wiem, że jeżeli kiedyś będę potrzebować innej diety (ciąża, choroba) to zdecyduję się na jedzenie mięsa. TYLKO wtedy.
Avatar użytkownika
Mała_M
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 gru 2011, o 22:38

Re: Wegetarianizm

Postprzez kinecta » 19 gru 2011, o 19:43

wegetarianizm sam w sobie nie jest zły :). Tylko na prawdę trzeba uważać, aby dieta była zbilansowana, i niczego nie brakowała, żeby nie zepsuć sobie zdrowia.
kinecta
 

Re: Wegetarianizm

Postprzez Mr_Rabat » 20 gru 2011, o 16:48

Wegetarianizm nie jest niczym złym czy szkodliwym o ile zostanie dobrana odpowiednia dieta zawierające wszystkie potrzebne organizmowi składniki. Moim osobistym zdaniem należałoby program żywieniowy skonsultować najpierw ze specjalistą.
Mr_Rabat
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]