Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Znasz jakąś dietę cud? Schudłaś i chcesz się pochwalić i pomóc innym kobietkom? Wszystko na temat odchudzania i zdrowych diet piszemy tutaj.

Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez lenka » 30 lis 2009, o 16:26

Hej dziewczyny :)
Staram się schudnąć i tak się zastanawiałam ile kalorii może mieć to co jem...Z nudów zaczęłam zgadywać i później spoglądać na pudełko :D (to był akt desperacji :D) Szybko zrezygnowałam bo za długo to trwało :P Ale siedząc na necie znów mnie coś tknęło i znalazłam stronkę, na której jest quiz: Macie wyświetlony produkt i zaznaczacie, ile Waszym zdaniem może mieć kalorii :) Siedziałam prawie godzinę i zawzięcie celowałam :D Niektóre wyniki były zaskakujące...Ogólnie teraz dosyć często zaglądam tam z ciekawości :) Wam też polecam:) Może być tez przy Tym dużo zabawy :)

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
lenka
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez Camomile » 24 sty 2010, o 10:58

Szczerze mówiąc ja bardzo rzadko spoglądam na kcal na opakowaniu ;) Uwazam, że i tak najważniejszy jest umiar: jeść częściej a mniej :happy
Camomile
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez pstro » 16 mar 2010, o 13:47

Ja zwykle patrzę na opakowanie, ale często się tym nie przejmuję :P
pstro
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez dzo » 28 maja 2011, o 19:14

Ja zwracam uwagę na kaloryczność i staram się wybierać te produkty które mają ich oczywiście mniej.
dzo
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez agusnysa » 30 maja 2011, o 12:10

ale im wiecej kalori tym bardziej smakuje no co tak jest podam przyklad majonez kupcie taki ktory ma malo kalori a ja kupuje w irlandi potezna bombe kaloryczna moj chlopak dzieki temu majonezowi przytył 20 kg jadł normalnie ale do wszystkiego co jadł dodoadawł łyzke majonezu wiadomo do frytek zjadał wiecej ja sama przytyłam troszke hehe ale on jest kosmiczny gdy mam jechac do irlandii kazdy prosi mnie abym przywiozła mu te niebo w gebie hehheheh:)
agusnysa
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez selena » 16 cze 2011, o 21:59

Ja mam dosyć dziwną strategię. Mianowicie sprawdzam ile kalorii mają te zdrowsze produkty, ale jak mam ochotę na coś słodkiego, to omijam tabelę wartości odżywczych szerokim łukiem..tak jakby dzięki mojej niewiedzy, ten baton ma mniej kalorii ;)
selena
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez poprostujola » 12 lip 2011, o 09:25

Nie licze kalorii ani nie sprawdzam ile dany produkt ich ma... Wystarczy że poglądowo wiadome jest od czego można szybko przytyć a co powoduje skok insuliny ;)
poprostujola
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez panibiszkopcik » 25 lip 2011, o 09:22

ciekawy temat :) ja się ostatnio dowiedziałam, że mimo to co pisze na opakowaniu produkt może być bombą kaloryczną kiedy go nieodpowiednio przyrządzimy do spożycia :( znajomi polecają mi zdrowe gotowanie z urządzeniem kuchennym, wydaje się być pożyteczne i prawie mnie namówili na zakup varadero, ale jakoś się waham. podobno najbardziej niezdrowe i kaloryczne jedzenie to smażenie i pieczenie w tłuszczu, a właśnie w tym magicznym czymś wykonuje się posiłki bez dodatku tłuszczu, wiecie coś na ten temat?
panibiszkopcik
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez eveline » 29 lip 2011, o 14:58

No oczywiście. Sposób przygotowania ma bardzo duże znaczenie dla kaloryczności danej potrawy. Przecież możesz nakupić warzywa, a potem je podsmażysz w głębokim tłuszczu i zapijesz jogurtem naturalnym (oczywiście 0%!). Oprócz gotowych rewolucji żołądkowych, innych rewolucji (np. na wadze) nie przewiduję ;-)
eveline
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez crazzz » 6 wrz 2011, o 21:13

ja mialam taki okres w zyciu, ze liczylam kalorie, ale szczerze? mozna zwariowac :) w pewnym momencie caly czas o tym myslalam i na wszystkich produktach sprawdzalam kalorie. nie mozna sie dac zwariowac :)
crazzz
 

Re: Wiecie ile kcal ma to co jemy?

Postprzez aura » 22 wrz 2011, o 13:12

Nie ukrywam, że coraz częściej zwracam uwagę na to ile dany produkt ma kalorii. Wcześniej jakoś mnie to za bardzo nie obchodziło, ale jednak trzeba zacząć dbać o sylwetkę i nie przesadzać z ilością zjadanych kalorii.
aura
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]