Wielki problem z okresem. Pomocy !!

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Wielki problem z okresem. Pomocy !!

Postprzez Anonim1992 » 13 kwi 2011, o 23:03

Witam, mam wielki problem i strasznie się boję!
Niewiem co może byc nie tak, jeszcze kilka dni minie zanim pójdę do ginekologadlatego piszę tutaj.

Mam już ósmy dzień krwawienia.
Dwa dni temu podczas krwawienia wypadło ze mnie coś wielkości fasolki,
było od niej nieco twardsze. Strasznie się boję !!

co to mogło byc ?
co mi jest ? ...

z góry dziękuję za niezwłoczną pomoc !
Anonim1992
 

Re: Wielki problem z okresem. Pomocy !!

Postprzez jetta » 15 kwi 2011, o 10:07

Lekarzem nie jestem, wiec trudno powiedzieć coś na pewno, ale wydaje mi się, że mogłaś poronić wczesną ciążę - o ile możliwe jest żebyś była w ciąży.
jetta
 

Re: Wielki problem z okresem. Pomocy !!

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:21

I co , wiadomo już co to było? Może podzielisz się z nami tym na forum? Chociaż moim zdaniem mógł byc to zwykły strup, glutek krwi, mi czasami też takie cuda się zdarzają... w takich sytuacjach nie ma co panikować, tylko niezwłocznie się udać do lekarza. mam nadzieję, że wszystko już jest w porządku ;)
puszapek
 

Re: Wielki problem z okresem. Pomocy !!

Postprzez Klaris » 12 cze 2011, o 14:27

To mógłbyś skrzep. Ciąża wielkości zauważalnej - czyli takiej o jakiej pisze autorka o dość duża ciąża - 3-4 m-c.

Poronienie wczesnej ciąży raczej jest niezauważalne - nie da się dostrzec fasolki. Sądzę, że to był spory skrzep!
Klaris
 

Re: Wielki problem z okresem. Pomocy !!

Postprzez gosik » 22 cze 2011, o 21:39

Uwazam jak Klaris,ale do lekarza trzeba isc niezwlocznie nawet wtedy jak jest jeszcze krwawienie.Co do dlugosci,ja mialam zawsze 7-8 dni obfite krwawienia i bolesne jak cholera.Mialo przejsc po dziecku ...nie przeszlo,mialo przejsc po drugim...pudlo,po trzecim ...nic.przeszlo bo jestem na kuracji hormonalnej bo okazalo sie,ze mam przerost blony sluzowej...nikt wczesniej mi o tym nie mowil i cierpialam co miesiac przez tyyyyyle lat.Ale za to teraz ...regularnie,spokojnie i tylko 3dni...polecam lekarza a lekarz poradzi na to...miejmy nadzieje.pozdrawiam.I napisz rzeczywiscie co to bylo.Ciekawe.
gosik
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Schujn06