Włosomaniaczki

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

Czyli temat o naszych zmaganiach z włosami.
Czyli jak o nie dbamy, o to co trzeba z nimi zrobić.
Jak sobie z nimi radzić.
Rady, zdjęcia... itp :)
ale też chwalenie sie efektami ;)
Czyli ogólny temat dla włosomaniaczek ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Carina »

Ja poki co walcze z pokusa uzywania prostownicy.Tak jak mi poradzilas Bo chcialabym zobaczyc jakie bd efekty kiedy jej nie bd uzywala...mimo ze niby jonizuje i nie niszczy.
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

spróbuj wytrzymać już miesiąc.
Wg mnie już powinno być widać efekty.

Jak byś do tego jeszcze dorzuciła olejowanie, to pewnie już całkiem cuda by były ;)

Moje efekty : zdjęcie z grudnia 2014
Obrazek

a to już z lutego 2015
Obrazek

Nie używam szamponów z SLS, a jak juz to staram się wybrać te które maja składniki go neutralizujące/łagodzące
Zmieniłam szczotkę na tangle teezzer
zaplatam włosy na noc, nie chodzę, a przynajmniej staram się nie chodzić w mokrych spać.
Łykałam biotebal5, piję skrzyp na zmianę z pokrzywą.
do tego oczywiście maseczki i odżywki.
Polubiłam bardzo z granatem z alltery.
maseczka z Waxa z henna wzmacniająca jest genialna.
I bardzo fajnie moje włosy reagują na mleczną z kaliosa.
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
Posty: 2942
Rejestracja: pt cze 14, 2013 9:19 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Carina »

Efekty sa widoczne i patrzac na twoje włosy, zaparłam sie i postanowiłam sobie, ze wytrwam. ;P
Ale z myciem mam problem bo musze suszarkąbo strasznie długo schną a nie mam tyle czasu.A powiedz mi jak czesto myjesz w tygodniu?
"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

teraz myję w sumie co 2-3 dni, ale tego 3 dnia już je związuje.
Ale mi też włosy trochę się wysuszyły przez wodę brzozową, a przynajmniej sie aż tak nie przetłuszczają ;)
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
aladrag
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 25, 2015 11:37 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: aladrag »

Mam pytanie do Was - czy rozjaśnianie włosów mgiełką z wody utlenionej może je bardzo zniszczyć? I czy w ogóle rozjaśni włosy :D
Biuro, szkoła i inne na http://kinot.pl/
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

Włosy pewnie i rozjaśni ale pewnie też sprawi że znacznie Ci osłabną i zaczną wypadać
Chyba najgłupszy pomysł jaki moze być...

Jeszcze do nas wrócisz po odpowiedz ?
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
kamcia27
Jestem tu nowa :)
Posty: 10
Rejestracja: śr sty 28, 2015 4:01 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: kamcia27 »

zaczne od tego, ze nie robiłam nic z włosami, jakos moje zniszczone mi nie przeszkadzały, albo ich stan nie był az tak zly, ale po tej zimie tragedia. od lutego zaczełam brac vitapil, do tego przed pojsciem spac nakładam olej arganowy na konce włosow, rano myje i nakładam odżywkę. niestety suszę, bo mam przetłuszczajace się i musze myc rano. raz w tyg olejuje i nakładam maseczke. to tyle, a włosy zmieniły sie bardzo :)
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

To tak trochę bez sensu, bo robisz coś by je wzmocnić, a następnie sama je niszczysz susząc
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
kaczmar8
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: śr mar 25, 2015 3:07 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: kaczmar8 »

Zgadzam się, suszenie bardzo ale to bardzo niszczy włosy!
http://www.zhiser.com.pl/
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

suszarka, prostownica, lokówka... istostne by nie robić tego za często
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Awatar użytkownika
czesława1
Jestem tu nowa :)
Posty: 24
Rejestracja: pt paź 10, 2014 10:06 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: czesława1 »

ja używam olejku i szamponu Khadi SPAM, są trochę drogie, ale naprawdę działają
Ostatnio zmieniony wt kwie 14, 2015 11:46 am przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM
polecam kurs przedłużania rzęs
Awatar użytkownika
marysia88
Miła Kobietka
Posty: 43
Rejestracja: pt mar 14, 2014 2:26 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: marysia88 »

Hoho, zmagania z włosami :D
Jak się ma długie, kręcone włosy to jest dopiero zabawa. Podczas mycia zazdroszczę dziewczynom z prostymi, które myją suszą i już. Moje mycie i suszenie zajmuje kupę czasu. Najpierw mycie szamponem, potem maska do włosów i spłukanie, na mokrawe włosy nakladam troszeczkę maski i już nie spłukuję (rada mojej fryzjerki, żeby włosy nie były już tak mocno przesuszone). Potem żel do włosów, trochę podsuszyć, potem troszkę pianki, znowu podsuszyć. I absolutnie nie mogę na raz wysuszyć głowy od razu. Nie da się, będą źle wyglądać, muszą dostać trochę "czasu", żeby ochłonąć po suszeniu. Także ogólnie doprowadzenie ich do użyteczności to ok. 1-1,5 godziny. Plus jest taki, że mogę je myć raz na tydzien
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

Marysia a raz w tygodniu myć włosy to dla mnie duuuży plus ;)
a próbowałaś olejowania ?
Gdzie indziej czytałam, że dużej ilości dziewczyn z kręconymi pomogło
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
oszka
Jestem tu nowa :)
Posty: 13
Rejestracja: pn lut 09, 2015 12:20 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: oszka »

Ostatnio w SPAM kupiłam świetny preparat do wlosów, bo generalnie dużo prostuję więc włosy zawsze były zniszczone
Ostatnio zmieniony ndz kwie 26, 2015 9:47 pm przez Hadassa, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: SPAM
viki35
Jestem tu nowa :)
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 05, 2015 9:14 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: viki35 »

Moim zdaniem super temat. Każda z nas inaczej dba o swoje włosy dzieląc się informacjami na pewno dotrzemy do perfekcji
Biżuteria ze stali chirurgicznej
Awatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
Posty: 22168
Rejestracja: czw mar 14, 2013 11:43 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Hadassa »

Ano super temat, wiec proponuję się podzielić jakimiś przydatnymi informacjami, niż wklejać bezsensowne posty tylko po to by się pojawił link.
Uprzedzam że takie posty i tak będą kasowane
.. bo w oczach tkwi siła duszy...
magma009
Jestem tu nowa :)
Posty: 3
Rejestracja: czw maja 07, 2015 2:15 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: magma009 »

włosy dla kobiety to jest najpiękniejsza ozdoba dlatego musimy o nie dbać!
w swojej łazience mam 2 szampony head&shoulders plus na zmianę volume+ kosswell, dodatkowo mam mnóstwo masek i odżywek chociaż rzadko mam czas żeby je stosować, mam maskę z kallosa, odżywkę w spray'u z garnier, serum bioliq, maskę z kosswella structure repair, kilka olejków... itd :P
kamaladysz
Jestem tu nowa :)
Posty: 4
Rejestracja: czw maja 07, 2015 8:12 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: kamaladysz »

A ja mam tak, że czasem wpadam w mini-obsesję z włosami i robię im dużo dobrych zabiegów, a czasem myślę sobie - rany, to tylko włosy nie mogą mi tyle życia zabierać, zwłaszcza, że i tak nigdy nie wyglądają tak jakbym sobie tego życzyła.
Jeśli ktoś potrzebuje to tłumaczenia w mieście Warszawa tutaj: http://www.tlumaczenia.waw.pl/
Awatar użytkownika
BlackWolf
Moderatorka
Posty: 2891
Rejestracja: pt mar 13, 2015 8:52 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: BlackWolf »

kamaladysz pisze:A ja mam tak, że czasem wpadam w mini-obsesję z włosami i robię im dużo dobrych zabiegów, a czasem myślę sobie - rany, to tylko włosy nie mogą mi tyle życia zabierać, zwłaszcza, że i tak nigdy nie wyglądają tak jakbym sobie tego życzyła.
Dużo dobrych zabiegów -jakie zabiegi masz na myśli?
Nie szukam bajek w życiu moim.
Bajki są okrutne...

Obrazek
Awatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
Posty: 80
Rejestracja: wt mar 24, 2015 8:12 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: BlueTiger »

ja ostatnio na włosy kupiłam sobie ampułki w aptece z polecenia koleżanki. biorę je już jakiś czas i faktycznie wydają się mocniejsze, niby po 3 miesiącach są najlepsze efekty, więc ciekawa jestem co będzie:)
Awatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
Posty: 238
Rejestracja: pn maja 12, 2014 1:07 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: jałowa »

jak się ma słabe i wypadające włosy to jedynym dobrym rozwiązaniem będą właśnie ampułki, najlepiej wzmocnią korzeń włosa, ja już kupowałam różne odżywki czy szampony na wypadające włosy i żaden się nie sprawdził. A z jakich ampułek korzystasz?
Awatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
Posty: 700
Rejestracja: pn lis 25, 2013 10:31 am

Re: Włosomaniaczki

Post autor: Theila »

Lubie dbać o włosy, a niestety po zimie to wręcz muszę to robić, bo mam długie włosy i łatwo je zaniedbać. Piszesz jakby takie ampułki były czymś nczesto spotykanym, a ja nie widziałam jeszcze nic z takiej formie.
BlueTiger pisze:ja ostatnio na włosy kupiłam sobie ampułki w aptece z polecenia koleżanki. biorę je już jakiś czas i faktycznie wydają się mocniejsze, niby po 3 miesiącach są najlepsze efekty, więc ciekawa jestem co będzie:)
Co to za ampułki i których piszesz?
Awatar użytkownika
BlueTiger
Miła Kobietka
Posty: 80
Rejestracja: wt mar 24, 2015 8:12 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: BlueTiger »

Ampułki to Dercos Aminexil Pro od vichy. na początku myślałam, że będzie strasznie sklejało włosy i przetłuszczało, ale jest ok. fajny aplikator jest :p
Awatar użytkownika
jałowa
Fajna Kobietka
Posty: 238
Rejestracja: pn maja 12, 2014 1:07 pm

Re: Włosomaniaczki

Post autor: jałowa »

dzięki za informacje, ja po ciąży mam strasznie słabe włosy, chyba muszę się przejśc do apteki po te ampułki, w końcu to Vichy a ja znam tą firmę, i jestem zadowolona z jakości ich kosmetyków, więc mogę im zaufać.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość