Czyli jak o nie dbamy, o to co trzeba z nimi zrobić.
Jak sobie z nimi radzić.
Rady, zdjęcia... itp
ale też chwalenie sie efektami
Czyli ogólny temat dla włosomaniaczek


Dużo dobrych zabiegów -jakie zabiegi masz na myśli?kamaladysz pisze:A ja mam tak, że czasem wpadam w mini-obsesję z włosami i robię im dużo dobrych zabiegów, a czasem myślę sobie - rany, to tylko włosy nie mogą mi tyle życia zabierać, zwłaszcza, że i tak nigdy nie wyglądają tak jakbym sobie tego życzyła.
Co to za ampułki i których piszesz?BlueTiger pisze:ja ostatnio na włosy kupiłam sobie ampułki w aptece z polecenia koleżanki. biorę je już jakiś czas i faktycznie wydają się mocniejsze, niby po 3 miesiącach są najlepsze efekty, więc ciekawa jestem co będzie:)
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość