Worek do odkurzacza

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

Worek do odkurzacza

Postprzez Benia » 9 paź 2015, o 09:41

Czy też tak macie, że przy lekkim zapełnieniu worka Wasz odkurzacz przestaje ciągnąć tak skutecznie, jak przy pustym worku?
Benia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 10:11

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez czeszka » 9 paź 2015, o 11:55

Benia napisał(a):Czy też tak macie, że przy lekkim zapełnieniu worka Wasz odkurzacz przestaje ciągnąć tak skutecznie, jak przy pustym worku?


To raczej naturalne – im bardziej zapełniony worek, tym mniejsza siła ssania. Na szczęście nie na tyle, by przeszkadzać w odkurzaniu. :sprzata:
czeszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2015, o 11:53

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez Czarna » 9 paź 2015, o 13:50

Przy lekkim - nie. Przy sporym - tak.

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez Benia » 12 paź 2015, o 09:33

Pogrzebałam trochę w necie i dowiedziałam się, że podobno istnieją jakieś odkurzacze z nowoczesnym filtrem, który nie wpływają na moc ssania. Słyszałyście coś o tym?
Benia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 10:11

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez KarlaK » 13 paź 2015, o 12:25

Benia napisał(a):Pogrzebałam trochę w necie i dowiedziałam się, że podobno istnieją jakieś odkurzacze z nowoczesnym filtrem, który nie wpływają na moc ssania. Słyszałyście coś o tym?


Ja mam taki odkurzacz od Boscha. ]:-)
Teraz wypuścili nową linię odkurzaczy z tygrysem. Nowe modele mają specjalny worek na kurz, który dzięki warstwom lepiej gromadzi kurz.
KarlaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 12:16

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez Benia » 14 paź 2015, o 10:40

KarlaK napisał(a):
Benia napisał(a):Pogrzebałam trochę w necie i dowiedziałam się, że podobno istnieją jakieś odkurzacze z nowoczesnym filtrem, który nie wpływają na moc ssania. Słyszałyście coś o tym?


Ja mam taki odkurzacz od Boscha. ]:-)
Teraz wypuścili nową linię odkurzaczy z tygrysem. Nowe modele mają specjalny worek na kurz, który dzięki warstwom lepiej gromadzi kurz.


O, co to za linia? Nie mogę jej skojarzyć!
Jeśli wiesz coś więcej na temat worka, o którym piszesz, koniecznie daj znać! :)
Benia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 10:11

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez KarlaK » 15 paź 2015, o 12:57

Benia napisał(a):O, co to za linia? Nie mogę jej skojarzyć!
Jeśli wiesz coś więcej na temat worka, o którym piszesz, koniecznie daj znać! :)


Bosch wprowadził w odkurzaczach wielowarstwowe i przestrzenne worki PowerProtect Dustbag. Pozwalają one na równomierne rozkładanie się kurzu, co wpływa na skuteczne odkurzanie, nawet przy jego znacznym zapełnieniu. Mój poprzedni odkurzacz doprowadzał mnie do białej gorączki, praktycznie za każdym razem musiałam czyścić worek, tutaj takiego problemu już nie mam :D
KarlaK
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 12:16

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez Hadassa » 15 paź 2015, o 13:54

Chyba kolejny temat dla spamerów...

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez Czarna » 15 paź 2015, o 15:19

Hadassa napisał(a):Chyba kolejny temat dla spamerów...

Nie sposób się nie zgodzić...

I see a red door and I want it painted black
No colours anymore, I want them to turn black
Avatar użytkownika
Czarna
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 518
Dołączył(a): 12 lis 2014, o 00:17

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez Benia » 16 paź 2015, o 10:25

KarlaK napisał(a):
Benia napisał(a):O, co to za linia? Nie mogę jej skojarzyć!
Jeśli wiesz coś więcej na temat worka, o którym piszesz, koniecznie daj znać! :)


Bosch wprowadził w odkurzaczach wielowarstwowe i przestrzenne worki PowerProtect Dustbag. Pozwalają one na równomierne rozkładanie się kurzu, co wpływa na skuteczne odkurzanie, nawet przy jego znacznym zapełnieniu. Mój poprzedni odkurzacz doprowadzał mnie do białej gorączki, praktycznie za każdym razem musiałam czyścić worek, tutaj takiego problemu już nie mam :D


Super, dziękuję Ci za odpowiedź :)
Benia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 11 sie 2015, o 10:11

Re: Worek do odkurzacza

Postprzez luizah » 19 paź 2015, o 17:35

Chyba każdy odkurzacz tak ma :/ Ja się teraz przestawiłam na wodny odkurzacz i problem zniknął :D

luizah
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 19 paź 2015, o 17:30
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]