worki pod oczami, zmarszczki??

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez meyer » 26 paź 2010, o 13:27

Zaczęłam chodzić na zabiegi focus rf+, ponieważ już nie dawałam sobie rady z workami pod oczami ani zmarszczkami:( i muszę wam powiedzieć że różnice widać już po pierwszym zabiegu:D jestem bardzo zadowolona z tych zabiegów... polecam:)
meyer
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez dione » 28 paź 2010, o 14:55

jeżeli ma się worki pod oczami to znak, że jest się przemęczonym i trzeba jechać gdzieś wypocząć, a faktycznie połączenie relaksu z zabiegami kosmetycznymi to najlepsze wyjście, widziałam sporo ciekawych zabiegów przeciw zmarszczkom oraz workom pod oczami..taka chwila dla swojej urody przyda się raz na jakiś czas każdej kobiecie
dione
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez aura » 8 lis 2010, o 11:10

A używałaś po prostu kremów pod oczy? Niektóre są naprawdę bardzo skuteczne, np. krem pod oczy z koenzymem Q10 Diamond-Cosmetics. Działa naprawdę świetnie, równie dobrze jak te drogie zabiegi, a możesz go kupić na pazurki.com.pl za 30 zł, także wydaje mi się, że takie rozwiązanie jest bardziej opłacalne.
aura
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez meyer » 8 lis 2010, o 13:58

może i masz racje, ale stosując kremy musisz to robić codziennie i dokładnie.. a ja po takich zabiegach mam spokój na długi czas...:)
meyer
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez kasalenna » 18 lis 2010, o 17:31

ja mam worki pod oczami i wcale nie jestem przemęczona i nie mogę znaleźć przyczyny ani z tym zawalczyć...
kasalenna
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez ela1980 » 20 lis 2010, o 13:34

Ja mam to samo ale często siedzę przy komputerze. Moje oczy są później jakby spuchnięte...
ela1980
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez szarotka » 14 gru 2010, o 13:05

kasalenna napisał(a):ja mam worki pod oczami i wcale nie jestem przemęczona i nie mogę znaleźć przyczyny ani z tym zawalczyć...


A przebadałaś się dokładnie? Worki pod oczami mogą świadczyć o jakiś nieprawidłowościach w funkcjonowaniu organizmu (np. wątroby, nerek, pęcherza, zatok) i wielu innych rzeczach, najlepiej żeby ocenił to lekarz.
Osobiście wolę kremy niż zabiegi, bo wychodzi sporo taniej, a efekty są podobne. Focus rf+ jeden zabieg to koszt około 500 zł, a ja kupiłam u dermatologa krem Peptide Plus Eye DCL za niecałe 300 zł i miałam go przez pół roku regularnego stosowania. Jest rewelacyjny na worki i cienie pod oczami, a z drobnymi zmarszczkami też sobie radzi, a jaka oszczędność i kasy i czasu.
szarotka
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez wioloo » 27 gru 2010, o 14:19

Na worki pod oczami nie uzywajcie przypadkiem cieżkich kremów, gdyż jeszcze bardziej możecie nabawić się opuchnięć. Najlepiej coś delikatnego, np żel pod oczy. Godny polecenia jest żel pod oczy komfort młodej skóry 18+
wioloo
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Paulina13 » 27 gru 2010, o 17:33

Na worki pod oczami i przemęczone oczy np. długiem siedzeniem przed komputerem polecam żele ze świetlikiem. Robi takie np.polska firma Floslek, można je kupić je w aptekach, jest wiele różnych wariantów jeśli chodzi o dodatkowe składniki, ja dla siebie wybrałam z chabrem i bławatkiem, smaruję okolice oczu i powieki codziennie wieczorem i czuję, że moje oczy dzięki temu odpoczywają i mają się dobrze.
Paulina13
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez striker44 » 11 lut 2011, o 10:24

Pod oczy polecam na noc krem Neutrogena z miedzia. Zreszta nie tylko ja polecam, bo znalazlam tez na innych stronach podobne rekomendacje
striker44
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Anna » 11 lut 2011, o 17:19

witam wszystkie forumowiczki
odnośnie worków pod oczami i na tzw sińce polecam świetny zabieg Botolift- efekt botoksu.
Zabieg wykonuję się w serii i już po pierwszym zabiegu widać różnice:))
ważne oczywiście jest to co pisały poprzednie dziewczyny, aby zbadać przyczynę, często jednak jest to taka uroda po tacie czy mamie i pozostaje nam tylko kwestie kosmetyczne aby się tego pozbyć.
Anna
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez kika75 » 21 lut 2011, o 16:51

na worki i zmarszczki pod oczami najlepsza emulsja rewitalizująca na okolicę oczu z mary cohr u mnie działa super.
kika75
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez superpiekara » 24 lut 2011, o 12:09

oprócz tego co powiedziały już moje poprzedniczki odnośnie badań, co jest rzeczywiście bardzo ważne, to należy od czasy do czasu zrelaksować samą skórę wokół oczu, ale nie żadnymi kremami, maściami ani żelami, bo to czesto jednaj obciąża skórę pomimo ich delikatnych struktur. owszem nie mowie ze wszystkie sa do niczego bo dobrze wiem ze w wiekszoci pomagają, jednak ja uporałam się z tym problemem w bardzo prosty sposób. Zamaczałam waciki zimna lub chlodną wodą i kładłam je sobie niczym kompres na oczy tak żeby zakrywały mi powieki i tą siną część pod oczami. leżałam z tymi wacikami czasem do 20 min (wiecej nie potrzeba). ten zabieg powtarzałam średnio co 2 dni (jak sięudawalo to i codzinnie) przez jakis czas (chyba minęło koło 1-2 mies), a teraz stosuje to tylko po bardzo długich imprezach :)

a i czasem warto sobie cos odłożyc na później i na prawdę się wyspać :) :P
superpiekara
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez JoannaDarca » 26 lut 2011, o 02:30

Ja zaczęłam walczyć ze zmarszczkami pod oczami kremem pod oczy Siquens Renovation. Jestem z niego zadowolona. Cena w porządku. Czuję, że krem działa przez cały dzień. Nie mam po nim żadnej alergii ani zmian skórnych na twarzy. Jest delikatny i delikatnie pachnie. Bez problemu nakładam na niego makijaż. Polecam
JoannaDarca
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez JoannaDarca » 26 lut 2011, o 02:31

Ja zaczęłam walczyć ze zmarszczkami pod oczami kremem pod oczy Siquens Renovation. Jestem z niego zadowolona. Cena w porządku. Czuję, że krem działa przez cały dzień. Nie mam po nim żadnej alergii ani zmian skórnych na twarzy. Jest delikatny i delikatnie pachnie. Bez problemu nakładam na niego makijaż. Polecam
JoannaDarca
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Ossa » 9 mar 2011, o 13:21

moja siostra miała worki pod oczami, ale miała je odkąd pamiętam - po prostu taka "uroda", a nie ze zmęczenia. Jakoś specjalnie jej to nie szpeciło, ale jej bardzo przeszkadzało, więc zrobiła sobie operację tych worków i po problemie. Najlepsze, że nie ma żadnych blizn, bo robiła metodą przespojówkową, gdzie się od środka nacina. A ja mam worki i cienie pod oczami od czasu do czasu ze zmęczenia. Używam czasem takich maseczek pod oczy chłodzących, które się trzyma w lodówce ;) nie pamiętam jakiej firmy, są w takich małych saszetkach, po trzy pakowane. A jak ich nie mam, to jakieś zimne okłady. No i przede wszystkim staram się odpoczywać od kompa i tv co jakiś czas :)
Ossa
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez apollo » 3 sie 2011, o 18:54

Dziewczyny - a jaki krem polecicie dla faceta? Chodzi mi o krem pod oczy. Pracuje 3/4 dnia przy komputerze, a efekt tego jest oczywisty. Ma takie wory, że wygląda po prostu fatalnie. Chcę mu kupić serum redukujące cienie i worki pod oczami GUAM MICRO COMPLEXE. Czy inny kosmetyk będzie lepszy?
apollo
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez pomcia » 12 sie 2011, o 12:45

Jak długo siedzi przed komputerem to kup po prostu żel z flosa ale z chabrem, łagodzi podrażnienia wywołane taką pracą. I na pewno przydadzą się krople bo jednak oko wysycha. Te okuralry czy też maski żelowe są bardzo fajne, szczególnie na spuchnięte oczy.
pomcia
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez renka » 15 sie 2011, o 07:20

Razem z moim facetem od pewnego czasu stosujemy marokański olejek arganowy. Obojgu nam wyraźnie zmniejszył wory pod oczami, a też 3/4 doby spędzamy przed kompem. Pomaga mi też na łuszczącą się skórę dłoni - głownie prawej, zauważyłam, że to chyba od ciągłego używania myszki. Olejek za przyzwoitą cenę i sprawdzony przez nas na zlotomaroka.pl
renka
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez apollo » 19 sie 2011, o 18:54

Przechodziłam przez problem worów pod oczami, ale udało się to opanować. Miałam problemy ze spaniem i głównie z tego to wynikało. Generalnie najlepszym kosmetykiem do radzenia sobie z takimi problemami jest BIO LIFT PROFESSIONAL / ION JON LIFT EXTR
To maska jonowa liftingująca dla cery z głębokim zmarszczkami. Działa skutecznie na wory pod oczami...
apollo
 

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez puderniczka » 13 lis 2011, o 23:31

a mi się raczej wydaje, że większości przypadków worki pod oczami to kwestia genów, ja nie miałam i nie mam, ale za to wsześnie pojawiają mi się zmarszczki pod oczami, ale stosuje bardzo dobre serum (firma Gal, kupuję w aptece) i znikają, wygładzone są w sumie do 0.

puderniczka
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 15 paź 2011, o 19:56

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Owocowa » 14 lis 2011, o 17:30

Mój problem to raczej cienie pod oczami. Na te pomaga mi chłodzona opaska żelowa na oczy , poza tym przykrywam cienie korektorem od artdeco.
Na zmarszczki - chyba warto stosować jakieś kremy, chociaż ja jeszcze nie mam za bardzo z nimi doświadczenia. Używałam raz takiego specjalnego żelu, ale podrażniał mi oczy.
Czytałam też, że czasami zwykłe kremy do twarzy mają działanie nie gorsze niż te specjalne pod oczy.
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez ania82 » 16 lut 2013, o 18:34

generalnie super z takimi problemami rozprawiają się kosmetyki guam. Na dodatek są naturalne, więc nie zaszkodzą nikomu :)
ania82
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 17 wrz 2012, o 15:19

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez Balwinka101 » 17 lut 2013, o 23:23

Floslek ma fajny żel pod oczy z babką lancelowatą, chyba 7zł kosztuje :)
Balwinka101
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 28 lis 2012, o 14:59

Re: worki pod oczami, zmarszczki??

Postprzez katerin » 20 lut 2013, o 14:18

Mi ostatnio kobieta w Rossmanie poleciła Herbal Garden (Eva Natura), krem pod oczy i na powieki. Kosztuje coś koło 8 zł. Na razie co mogę tylko o nim powiedzieć to to, że oczy nie wydają się być takie "ciężkie" jak pracuję przed komputerem.

katerin
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20 lut 2013, o 13:50
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]