Woski do depilacji

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Woski do depilacji

Postprzez natuska887 » 11 lis 2012, o 19:41

Jakie macie swoje ulubione woski do depilacji ? Bo ja ostatnio znalazłam coś takiego : http://fajnepaznokcie.pl/kategoria/2/depilacja.html , używałyście możesz ?
natuska887
 

Re: Woski do depilacji

Postprzez Misiek » 14 lis 2012, o 12:57

Niestety nie używałam tego, który wymieniłaś. Zakupiłam sobie ostatnio wosk do depilacji HB. Myślę, że był to dobry wybór :) Opakowanie wygląda następująco:

Obrazek
Misiek
 

Re: Woski do depilacji

Postprzez Biopiekno_pl » 26 lis 2012, o 20:29

Ja moge polecić wosk pszczeli Royale do depilacji obszarów wrażliwych Acorelle. Jego formuła oparta jest na naturalnej, sosnowej żywicy, co gwarantuje efektywność na krótkich włosach i profesjonalne wyniki utrzymujące się do 4 tygodni. Idealny do łagodnej, ale skutecznej depilacji obszarów wrażliwych.

www.biopiekno.pl - Kosmetyki naturalne, ekologiczne, organiczne i mineralne.
Biopiekno_pl
Miła Kobietka
 
Posty: 32
Dołączył(a): 12 lis 2012, o 19:14

Re: Woski do depilacji

Postprzez apollo » 23 kwi 2014, o 12:32

Dokładnie ten sam wosk - tj. od Hildegard Braukmann. Jednak kosmetyk, a kosmetyk to spora różnica. Ten jest naturalny, efekt jest na dłużej, ale przede wszystkim bez żadnych szkód na skórze. Skóra wygląda tak, jak wyglądać powinna.
apollo
 

Re: Woski do depilacji

Postprzez MamaAnia » 26 cze 2014, o 13:14

Ja od niedawna używam tego SPAM miałam zahamowania, bałam się że będzie bolało, jednak zacisnęłam zęby i zaczęłam ;) Szczerze, nie było tak źle, drugi raz juz całkiem sprawnie mi szło. Co najważniejsze, efekty utrzymują się ok. 4 tyg więc w sumie miesiąc spokoju i sporo czasu zaoszczędzone ;)

Ostatnio edytowano 26 cze 2014, o 15:14 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]