Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez karski1 » 25 cze 2013, o 22:57

Cześć
Co sądzicie o tym, aby zamówić klauna na urodziny dla dziecka? będzie dość sporo małych dzieciaków bo pozapraszaliśmy :) czy zatem możecie powiedzieć coś o takim klaunie na urodzinach dziecka? Jak to wygląda w praktyce no i czy nasz maluszek jest zadowolony z takiej "bajkowej postaci"?
Jeśli możecie polecić kogoś z wrocławia kto zajmuje się takimi właśnie animacjami dla dzieci - będzie miło.
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez 456 » 26 cze 2013, o 12:04

Nie mam dzieci, ale kilkakrotnie byłam na takich przyjęciach z klaunem. Nie polecałabym do małych dzieci, bo zamiast zabawy jest ryk... ;) Inaczej reagowały na klauna, który był bardziej "ludzki" i nie miał wymalowanej twarzy. Wtedy zainteresowanie było.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez Carina » 26 cze 2013, o 12:09

Zdecydowanie popieram Black. 'Klauny' czesto odnosza odwrotny skutek od tego pożadanego.i potem maluch ma uraz na cale życie...

"...przez noc droga do świtania -
przez wątpienie do poznania -
przez błądzenie do mądrości -
przez śmierc do nieśmiertelności..."
Avatar użytkownika
Carina
Kobietka Expert
 
Posty: 2942
Dołączył(a): 14 cze 2013, o 09:19

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez 456 » 26 cze 2013, o 14:56

To tak jak ze Świętym Mikołajem. Większość malutkich dzieci przeraża pan w czerwonym kubraczku, z czerwoną czapką na głowie i z siwą brodą, który głośno mówi...
A tak bardziej poważnie to Klaun nie zdobywa sympatii dzieci przez swoją twarz. W Stanach Klauny dawno wyszły z mody i już nie bywają na przyjęciach jak za dawien dawna, bo po prostu straszą albo przestały rozśmieszać i zachwycać dzieciaki w wieku 7-10 lat.
Nie lepiej znaleźć kogoś kto podobnie zapewni dzieciom gry i zabawy, ale nie będzie wymalowany? Bo szczerze... Gdybym była dzieckiem też bałabym się takiego pana:
Obrazek


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez angel1020 » 28 cze 2013, o 13:53

Cześć - A ja wam powiem tak , że klaun to fajna postać tylko była bardzo różnie kreowana- czasem koszmarnie w niektórych horrrorach itp.
Jak miałam urodziny moich dzieciaków to zadzwoniłam do firmy z klaunami i chciałam zamówić klauna bez makijażu to nie miałam kłopotu a podczas imprezy moja córeczka sama pomalowała klaunowi buzie i od tej pory bardzo lubi klaunów. Jak pytałm czy mogę zamówić animatora w innym przebraniu to też była taka opcja - mogę wam podać namiar ale mam tylko telefon bo tez dostałam z polecenia od koleżanki 727 600 500. Nie wiem czy mają stronkę nie sprawdzałam i szczerze mówiąc nie pytałam - dojechali do mnie do domu. :auto
angel1020
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 cze 2013, o 11:57

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez karski1 » 13 wrz 2013, o 22:33

No, idealnie trafiliście czasowo bo urodziny za 3 tygodnie. Dobrze, że odpowiednio wcześniej się zapytało :)

@Blackfox, ale to nie są niemowlaki, tylko dzieci 3-5 letnie które już raczej się bawią w różne zabawy i tacy animatorzy mogą być bardzo ciekawą opcją.

@angel: dziękuję za namiary, na pewno skorzystam :)

Dziękuję za tak liczne uczestnictwo w moich temacie.
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez 456 » 15 lis 2013, o 12:35

A dlaczego twierdzisz, że tylko niemowlaki boją się klaunów? Przecież niemowlę jest za malutkie na tego typu przyjęcia.
To właśnie dzieci 3-5 letnie mogą się wystraszyć. Nie każde dziecko optymistycznie reaguje na pana w dziwacznym przebraniu.

Jak wspomniano wyżej -klaun w cale nie musi wyglądać jak typowy klaun. I to jest dobra opcja.


"Czerwienią róż i w zapachu lilii kołysani - żeglujemy przed siebie. Niby niewidzialni, niby zakochani..."
456
Kobietka Expert
 
Posty: 3949
Dołączył(a): 8 sty 2013, o 11:05
Lokalizacja: Między Piekłem a Niebem

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez szym-szym » 6 gru 2013, o 22:31

Mam odmienne zdanie. Wystarczy dziecko przygotować do wizyty klauna. A w wieku przedszkolnym i szkolnym to w ogóle nie ma problemu. WIem ponieważ wcielam się często w postać klauna i nigdy jeszcze nie miałem sytuacji żeby jakieś dziecko wystraszyło się mnie :)
Polecam swoje usługi

SPAM i lubimy :papa:

Ostatnio edytowano 7 gru 2013, o 10:24 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
szym-szym
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6 gru 2013, o 22:28

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez mikka » 3 lip 2014, o 14:19

Ja mam inne zdanie, według mnie klaun to naprawdę świetny pomysł! Sama zamawiałam na urodziny swoich dzieci i wszyscy byli zadowoleni , a inne mamy bardzo chwaliły i same chciały nammiary (SPAM). Animatorzy malowali buźki dzieci w super zwierzątka,urządzali konkursy z nagrodami,śpiewali piosenki i puszczali ogromne bańki mydlane. Moje dzieciaki były zachwycone i ja sama tez. Takze nie ma co sie sugerowac strasznymi klaunami z glupich filmow.

Ostatnio edytowano 3 lip 2014, o 15:02 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
mikka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 3 lip 2014, o 14:13

Re: Wrocław - klaun na urodziny dziecka?

Postprzez Angelika_B » 24 lut 2020, o 11:56

Ja bym postawiła na animatorkę. W czerwcu wyprawiałam urodziny córce w Browarze Prost browarprost.pl/lokal-sala-na-urodziny-wroclaw Przyjęcie wyszło wspaniale, dzięki animatorce, dzieci miały zapewnione mnóstwo zabaw, gier, a do tego cała sala była bajkowo udekorowana. Część czasu dzieci spędziły też na ogródku. Restauracja zapewniła przysmaki, które zostały w całości skonsumowane przez młodych. :D
Angelika_B
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 24 lut 2020, o 11:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]