Wstyd przed seksem

Rozmowy o seksie i seksualności,o naszych pragnieniach, fantazjach erotycznych. Jak zabezpieczyć się przed niechcianą ciążą? Te i inne tematy związane z seksem i antykoncepcją poruszamy tutaj.

Wstyd przed seksem

Postprzez Agatka55 » 23 kwi 2011, o 19:20

Witam!
Wypowiadam się pierwszy raz. Od wielu miesięcy chciałabym już uprawiać seks ze swoim chlopakiem ale jest wielkie aleee.. :? Wstydzę się.. Chce z nim to zrobić i to baaardzoo ale jak pomysle o tym to zbiera mnie na płacz i nici.. Obawiam się że będe beznadziejna. :| Obawiam się przede wszystkim tego że nie dogodzę mu wystarczająco. Ja nie wiem jak się ruszać i to mój największy problem.. Normalnie mam dołaa!;(( proszę pomóżcie ;((
Agatka55
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez Dziubas » 24 kwi 2011, o 12:22

myślę, że powinnaś z nim o tym porozmawiać. Jeśli nie jest głupi to zrozumie Twoje obawy i kiedy będziecie już blisko seksu zadba o to, żeby odpędzić je od Ciebie tak żebyś czuła się dobrze. A jeśli chodzi o ruszanie się to wydaje mi się, że to przychodzi samo. Tak jak z całowaniem. Pierwszy raz nie jest perfekcyjny, ale po kolejnych jesteś już mistrzynią całowania:)) Będzie dobrze, tylko zadbajcie o samotność, dużo czasu dla siebie, miłą atmosferę i bach. A jeśli się boisz to może jakaś lampka wina (nie więcej!) pozwoli Ci się rozluźnić:) Pozdrawiam:)
Dziubas
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez swallow » 16 maja 2011, o 15:41

Wydaje mi się,że koleżanka u góry ma rację ;)
Rozmowa zawsze pomaga, jezeli jest szczera.
Powodzenia
swallow
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez ABCbielizny » 24 maja 2011, o 21:15

Podstawowe pytanie brzmi: w jakim wieku jest Twój partner i czy dla niego również będzie to pierwszy raz? Jeżeli tak,to nie ma sie czego obawiać bo przejdziecie przez to razem. Zachowuj się po prostu naturalnie i wszystko będzie dobrze. Porozmawiaj z nim też szczerze na ten temat.
ABCbielizny
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez majkela » 31 maja 2011, o 19:54

Ja tez sie bałam pierwszego razu .Kompletnie nie wiedziałam jak mam sie zachowac , co robic czego nie robic itd. Ale moj chłopak był na tyle wurozumiały i pomagał mi było naprawde swietnie i nie potrzebnie sie tak denerwowałam . Musisz uwierzyc w siebie i dac sie poniesc emocjom reszta juz jakos sama pojdzie;)

zycze powodzenia no i oczywiscie pozniej napisz czy warto było tak sie stresowac;)
majkela
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez babel » 18 cze 2011, o 12:57

Każdy się wstydzi, ale potem to przechodzi, trzeba rozmawiać o tym z partnerem, bo widocznie musisz mieć pewność, że nic głupiego nie powie, co mogłoby Ciebie zrazić. Pamiętaj o tym, że z partnerem trzeba rozmawiać o swoich problemach, troskach, strachu, bo to bardzo dużo daje w zwiazku!
babel
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez babyisback » 23 cze 2011, o 13:15

Nie przejmuj się tym, że nie wiesz co robić i jak się zachować, oboje sobie będziecie pomagać, poza tym, to się ma we krwi... i wiadomo, że pierwszy raz nie musi być rewelacyjny, do "perfekcji" dochodzi się z czasem, seksu trzeba się nauczyć, wbrew pozorom to trudne, ale żeby się dowiedzieć co i jak, jak będzie Wam dobrze trzeba w końcu zacząć i próbować :)
babyisback
 

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez agniesiaaa111 » 2 lip 2012, o 21:58

Najważniejsze jest to byś nie robiła nic wbrew sobie, jeśli porozmawiasz z chłopakiem on zrozumie Twoją sytuacje, poza tym jesteście partnerami a związek partnerski polega na wspieraniu i jeśli pójdzie coś nie tak, on Cię pokieruje. Nie martw się.
agniesiaaa111
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2 lip 2012, o 21:40

Re: Wstyd przed seksem

Postprzez nina19 » 6 sie 2012, o 11:11

Jeżeli jeszcze nie jesteś gotowa to odczekajcie jeszcze jakiś czas.
Poznajcie sie lepiej, swoje ciało. Może na początek zacznijcie od peetingu. Z czasem jak się przekonacie do siebie, to będzie taki dzień, że to zrobicie nawet jeśli tego nie planowaliście.
Jeżeli on już przeżył swój pierwszy raz, a ty się boisz, że nie umiesz, to po prostu daj mu sobą pokierować, a po jakimś czasie juz sama będziesz wiedzieć co masz robić. Poznasz wszystkie jego wrażliwe punkty.
Powinniście też o tym rozmawiać np. zapytaj go jak on by chciał się kochać, w jakiej pozycji itp. a potem powiedz czego ty oczekujesz.
Ale jak już mówiłam jeśli nie jestes pewna czy już chcesz, to odczekajcie , aż nie będziesz miała wątpliwości.
Ja rok czasu byłam w związku z moim partnerem zanim zaczęliśmy współżyć i to z nim przeżyłam swój pierwszy raz i nadal jesteśmy ze sobą, on juz wcześniej się kochał, dlatego pozwoliłam, żeby to on mną się zajął. Na początku nie wyszło, bo byłam spięta i przez to miałam bóle jak chciał wprowadzić go do mojej pochwy, ale potem przekonałam sie i było ok ; )
nina19
 
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Google Adsense [Bot], Likusska