Wszy u córeczki

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Re: Wszy u córeczki

Postprzez Ewa72 » 8 wrz 2019, o 11:00

precelka napisał(a):Dzien dobry, mam taki proble, moja 12-letnia Majka przyniosła ze szkoły wszy :( To dość wstydliwy temat. Bardzo przestrzegamy higieny, dbamy o jej włosy (ładne, długi, blond), a tu nagle wszy :( Wybieram się do apteki, żeby pani poleciła jakiś środek, który nie zniszczy jej włosków i będzie bezpieczny. Pomyślałam,że zapytam Was tutaj: może znacie coś takiego? Czy tylko nam przytrfaił się ten problem?


Można w aptece,kupić specjalne preparaty.

zielonadolina.gniezno.pl
Ewa72
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 8 wrz 2019, o 10:57

Re: Wszy u córeczki

Postprzez Idźka89 » 21 lut 2020, o 09:59

Parasidose sprawdza się najlepiej wystarczy jedno użycie i po problemie, nie śmierdzi, nie podrażnia, do kupienia w aptece.
Idźka89
Fajna Kobietka
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17 maja 2018, o 12:01

Re: Wszy u córeczki

Postprzez docha » 28 lut 2020, o 23:27

precelka napisał(a):Dzien dobry, mam taki proble, moja 12-letnia Majka przyniosła ze szkoły wszy :( To dość wstydliwy temat. Bardzo przestrzegamy higieny, dbamy o jej włosy (ładne, długi, blond), a tu nagle wszy :( Wybieram się do apteki, żeby pani poleciła jakiś środek, który nie zniszczy jej włosków i będzie bezpieczny. Pomyślałam,że zapytam Was tutaj: może znacie coś takiego? Czy tylko nam przytrfaił się ten problem?

To nie powinien był wstydliwy problem, bo przez taki wstyd epidemia wszawicy się szerzy, bo większość rodziców się wstydzi i nie powiadomi szkoły czy przedszkola, więc inni nie mogą w porę zareagować. Nie ma się czego wstydzić, trzeba działać, to kwestia odpowiedniego preparatu i jakichś 15 minut. Potem wyczesać i pożegnać problem na dobre. Ja używałam akurat też parasidose, bo jest bezpieczny dla alergików i astmatyków.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wszy u córeczki

Postprzez Fruśka » 29 lut 2020, o 15:53

Parasidose faktycznie dobrze działa, wystarczy jedno użycie, mogą go stosować nawet alergicy.
Fruśka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 25 lut 2020, o 19:31

Re: Wszy u córeczki

Postprzez nonnna » 20 mar 2020, o 10:56

Ja polecam wypróbować Seboradin, uwielbiam tą markę i w tym aspekcie mnie nie zawiodła . Zapach jest naprawdę ok i co ważne w serii przeciw wsza i gnidom są produkty takie jak kompres który wyeliminuje nieprzyjaciół, lotion i szampon należy stosować razem z kuracja kompresem ale również maja działanie prewencyjne. Seria ta ma również właściwości pielęgnacyjne wiec nie zniszczy włosów dodatkowo są to wyroby medyczne bezpieczne dla nawet bardzo małych dzieci ! :)
nonnna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 16 mar 2020, o 10:43

Re: Wszy u córeczki

Postprzez AnaCyb2000 » 8 sty 2021, o 14:23

U nas dobrze sprawdził się Paranit. W aptekach dostępne są całe serie: szampon, lotion i spray odstraszający. My kupiliśmy w jakiejś lokalnej aptece w Grójcu w dobrej cenie coś ok. 25 zł
AnaCyb2000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 8 wrz 2020, o 10:22
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron