WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Miejsce na dyskusje nie związane z pozostałymi tematami.

WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Matrioszka » 22 sie 2012, o 07:28

Cześć, na jednym z forum (chyba 99% użytkowników to mężczyźni) na które czasami zaglądam związanych z rapem natknęłam się na bardzo wulgarny temat dotyczący otyłych kobiet (pada nawet tam nazwisko Grycan).

http://www.rapgraforum.com/niechciane-pochlebstwa-i-komplementy-od-grubych-kurw-t68905.html

Ten temat podsunął mi pomysł abym założyła podobny tutaj. Co myślicie dziewczyny o takich osobach, które obrażają kobiety tylko na podstawie wyglądu? Chciałabym poznać waszą ocenę psychologiczną takich osób, sama mam trochę otyłą siostrę i boję się, że może paść ofiarą takich osób ale nie przez internet tylko w świecie rzeczywistym, nie chcę aby miała kompleksy. Jak ignorować takie zachowanie? Albo jak takiemu zachowaniu się przeciwstawić? Co najlepiej w takiej sytuacji powinny zrobić otyłe kobiety?

Miłość nie leci z kranu jak woda, nie możesz jej odkręcać i zakręcać, kiedy tylko zechcesz.
Avatar użytkownika
Matrioszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 19:34

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Olka » 23 sie 2012, o 11:05

Mnie jest bardzo przykro gdy faceci obrażają kobiety i to w wulgarny sposób, i nie mam na myśli tylko dziewczyn otyłych ale w ogóle faceci potrafią być naprawdę paskudni. W link od Ciebie nie wchodziłam bo nie chcę się denerwować. Sama jestem osobą szczupłą ale zakompleksioną na punkcie swojej urody a raczej jej braku. Kiedy jakiś facet obraża kobietę to czuję się jakby obrażał mnie. Najlepsze że często faceci są bardzo nieatrakcyjni, zaniedbani, brzuchaci od piwa a pozwalają sobie na uwagi pod adresem zadbanych babeczek, a mogli by spojrzeć na siebie najpierw zanim zaczną innych krytykować.
Olka
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Melula » 23 sie 2012, o 16:18

uważam, ze to osoby o zerowym poziomie i zerowej klasie własnej..
Melula
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez witch » 24 sie 2012, o 23:37

:witch

No cóż, to taki typ człowieka który podbudowuje swoje EGO wyłącznie poniżając innych. Nie chodzi im wcale o osoby otyłe, ale o inne niż oni sami bo uważają je za gorsze. Niezależnie od tego czy chodzi o figurę, wyznanie czy może sposób układania włosów. :patyk

Czas tracony z rozkoszą nie jest czasem zmarnowanym.


Obrazek
Avatar użytkownika
witch
Fajna Kobietka
 
Posty: 107
Dołączył(a): 23 lip 2012, o 19:07

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Bebe » 7 paź 2012, o 12:31

Jest to trudny temt...tym bardziej ze coraz czesciej sie pojawiajacy bo niestety nasze społeczenstwo tez staje sie coraz bardziej otyłe i co a tym idzie dzieci tez...oceniajac druga osobe tylko po tuzy tak naprawde nie wiemy czym to jest spowodowane ze ona wygalada jak wyglada...poza tym dla niej duzym problemem napewno jest ta tusza i dodtakowe oceny takiej osobie nie sa potrzebne a moga doprowadzic tylko do depresji badz innych nieciekwawych wydarzeń...Najciekawsze jest to ze osoby zwracajace sie w sposob wulgarny do innych sami nie sa ideałami...ehhh nie chce nawet o tym myslec jak takie osoby cierpia i przez co przechodza...

Jedyne takie wiaty stalowe!
Avatar użytkownika
Bebe
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 7 paź 2012, o 12:23

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez anuleczka371 » 8 paź 2012, o 03:04

Do prawdy nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie tak lubią obrażać drugą osobę. :(

Gdzie wykonują elewacje warszawa
Avatar użytkownika
anuleczka371
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 8 paź 2012, o 02:54

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez dzo » 8 paź 2012, o 20:42

anuleczka371 napisał(a):Do prawdy nie potrafię zrozumieć dlaczego ludzie tak lubią obrażać drugą osobę. :(


bo ludzie to chamy są i taka jest niestety rzeczywistość :?
dzo
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez saweczka25 » 9 paź 2012, o 16:00

Ja zawsze radzę, postaw się w sytuacji drugiej osoby i zastanów się czy też chciałbyś / chciałabyś być tak przezywana.
Niektórzy mają nadmiar kilogramów z choroby, inni z genów a jeszcze inni bo lubią jeść.
Zwróćcie uwagę, że osoby otyłe są bardziej pogodne i łatwiej z nimi rozmawiać.

Avatar użytkownika
saweczka25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 15:32

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez RougeBloo » 9 paź 2012, o 18:40

saweczka25 napisał(a):Zwróćcie uwagę, że osoby otyłe są bardziej pogodne i łatwiej z nimi rozmawiać.


Ja od zawsze uważałam, że lepiej mieć kilka kilogramów za dużo, niż być żywym wieszakiem na ubrania, jak te panienki z wybiegów, które nawet kawałka cycka nie mają, a są uważane za idealne pod względem figury. CO DO K... ?! :|

Tak samo ci, co obrażają... Nie rozumiem jaka może być satysfakcja z poniżania drugiej osoby. Jeśli im przeszkadza, to niech w ogóle nie wypowiadają się na temat drugiej osoby, bo nawet nie zdają sobie sprawy, jaką robią im krzywdę.



A co do tego "zacnego" forum... Boże! Co za okrutni ludzie, bez krzty szacunku, zrozumienia i akceptacji. Nie wiem jak tacy ludzie mogą chodzić po świecie. :patyk

To możli­wość spełnienia marzeń spra­wia, że życie jest tak fascynujące.

KOCHAM!
♥♥♥
Obrazek
Avatar użytkownika
RougeBloo
Fajna Kobietka
 
Posty: 114
Dołączył(a): 28 wrz 2012, o 17:05

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Lidka » 10 paź 2012, o 12:25

To forum raperów to jakaś zbieranina chamideł. Jestem zdegustowana. :angrywife
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez NorbertW2345 » 10 paź 2012, o 16:02

IMHO nie można oceniać nikogo po wyglądzie, ale jednak pewne rzeczy można wnioskować na przykład to że osoba otyła ma kiepską samokontrolę, samoregulację lub że ma problemy z którymi sobie nie radzi itp. Ale obrażanie kogoś z tego powodu jest głupotą, straszną. Z tego czy innego pozoru.
NorbertW2345
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Armigor » 16 paź 2012, o 10:31

Ten problem nie dotyczy tylko otylych można tu podać z milion innych powodów slusznie ktos zauważył iż często obrażają osoby o nie zaciekawym wyglądzie pamietam jak byłam w Siódmym miesiącu ciąży i dziewczyna ekspedyjetka stwierdziła te sukienki są dla szczuplych nie dla wielorybow na co ja z uśmiechem na twarzy odparlam to super ładniej podkreśla mi brzuszek i teraz rozumiem dlaczego pani nie nosi towaru z tego sklepu i doradzilam wizyte u denysty bo kobieta bez furtki to nie efektowny widok po czym oczywiście przymierzylam sukienkę i pani zorientowala sie ze jestem w ciąży dodam ze wazylam wtedy 63 kilo przy wzroście 165 tyle było to w Warszawie bylam tam tylko przejazdem a pani byla bardzo obruszona ze przeciez mogla nie zauważyć ze jestem w ciąży i tłumaczyła swoje zachowanie brakiem chumoru
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez pomcia » 19 paź 2012, o 10:07

A moim zdaniem to panowie podbudowują swoje ego w swoim towarzystwie, tak naprawdę to zakompleksieni chłopcy, którzy chcą być gangsta. Ocenianie leży w naturze ale jak ludzie cywilizowani powinniśmy czasem się powstrzymywać.
pomcia
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Be-Be » 19 paź 2012, o 10:22

Panowie to panowie - większość z nich to z metra cięci z d*** wyjęci pokraczni męscy karykaturzyści, którym się wydaje, że jak tylko kiwną palcem to od razu każda lala ich. Większy problem stanowią tutaj Panie, które potrafią być bardziej dosadne i wulgarne w komentowaniu babskiej otyłości. Znam osobę, która sama dla siebie jest ideałem i wszystko mierzy swoją miarą, wszystko musi być dla niej malutkie, drobniutkie i kościste. Potrafi być bardzo brutalna w ocenach innych, bardziej okrągłych kobiet, nie rozumie że ludzie posiadają różne gabaryty z różnych powodów, dla niej większość damskiej populacji wygląda jak świnie. Ja osobiście podziwiam i bardzo lubię Panią Grycan, tą najstarszą oczywiście, wydaje mi się bardzo sympatyczną osobą, która nie daje się podłamać tym wszystkim oceniaczom. Nie rozumiem zupełnie całej ten medialnej nagonki, że propaguje medialną otyłość itp. Jakoś poseł Kalisz wygląda jak dorodny tucznik ale nikt mu nie proponuje publicznie żeby jednak przestał tyle żreć i zabrał się za siebie :?
Be-Be
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez dobroslawa » 6 lis 2012, o 02:00

Uważam,że obrażanie kogokolwiek jest czymś złym i niegodnym inteligentnej osoby. Otyłość to choroba, która może dotknąć każdego, mężczyznę i kobietę w każdym wieku, więc lepiej się zastanowić nad tym, co się o kimś mówi czy pisze, bo nie wiemy, czy ten problem nie dotknie nas bezpośrednio za kilka czy kilkanaście lat. Ludzie często po prostu nie myślą,że kogoś krzywdzą, a robią to, by podnieść własną samoocenę.
dobroslawa
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 6 lis 2012, o 11:46

uwazam ze obrazanie kogos w wulgarny sposób to złe wychowanie i brak tolerancji dla kazdej osoby obrazanej . Jest to osoba z duzymi kompleksami i z mala wartoscia . ten co obraza w wulgarny sposob sam by niechcial aby w taki sam sposob byłby obrazany bo czuł by sie napewno zle . Nie cenie ludzi którzy tak własnie bo brak im kultury
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Ola Lala » 6 lis 2012, o 12:36

Co mają zrobić? SCHUDNĄĆ! :D
Proste pytanie prosta odpowiedź.
Ola Lala
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 6 lis 2012, o 13:07

ola lala widac ze jestes młoda i to ze ktos jest otyły to nieznaczy ze je je i ze tak prosto jest scudnac . Niektórzy z natury maja taka tendencje i z to nie moga ze maja taka a nie inna figure , Jestem ciekawa jakby kos zucał epitetami w CIEBIe czy wtedy tez bys tak mówiła i była zadowolona .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Be-Be » 14 lis 2012, o 12:43

nawet nie chce mi się polemizować z tą odpowiedzią powyżej - nie wiem czy zwalać to na wiek, bo ostatnio czytałam, że można mieć sto lat i też mieć taki wypaczony światopogląd (patrz p.Czubaszek). To już jest raczej poziom ludzkiej kultury a raczej jej braku, i to jak widać niezależne jest od wieku, chociaż małolatom się wydaje, że jak teraz mają naście i są super szczupłe to już na wieki wieków im tak zostanie - no to tak nie działa w każdym przypadku niestety, ale powodzenia ;)
Be-Be
 

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 14 lis 2012, o 19:19

nie wszysto zwiazane z wotoksem czy operacjami plastycznymi to jest super . Uwazam ze ludzkie serce jest najwazniejsze bo to tam jest całosc człowieka . i nie ma znaczenia czy ma sie troche kilo za duzo to tez człowiek zasługujacy na szacunek
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Prezes_ona » 23 lis 2012, o 00:27

Niestety w dzisiajszych czasach wyglad to jedna z wazniejszycj kwestii, media kreuja taki wizerunek i z tego wynikaja problemy!

Avatar użytkownika
Prezes_ona
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 00:51

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez brunecia » 7 gru 2012, o 17:17

a mnie sie smiac chce z tych idiotow. Bo nie potrafia podac jednego racjonalnego argumentu dlaczego sie nie lubi grubych kobiet.
brunecia
Extra Kobietka
 
Posty: 404
Dołączył(a): 16 wrz 2012, o 09:25

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez elzbieta45 » 7 gru 2012, o 19:37

takie osoby tez maja uczucia . najbardziej niepodoba mi sie to jak własnie osoby ktorym brak jest kultury i ogłady i nasmiewaja sie z osob otylych . to sa ludzie tak jak kazda inna osoba zyjaca i zasługuje na szacunek .
elzbieta45
Kobietka Expert
 
Posty: 6529
Dołączył(a): 21 paź 2012, o 06:18

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez sovvita » 7 gru 2012, o 19:57

a potem wszyscy raperzy dziwią sie ,że tak a nie inaczej są postrzegani.jak widać sami sobie na to pracują.
sovvita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 20
Dołączył(a): 3 gru 2012, o 14:07

Re: WULGARNE OBRAŻANIE OTYŁYCH KOBIET

Postprzez Buterfly » 1 lut 2013, o 18:40

Dla mnie wygląd nie jest najważniejszy... Fakt, mam dobrą figurę, półdługie włosy blond, ale czy to oznacza, że jestem idealna a ktoś kto będzie grubszy to będzie gorszy, albo będzie miał gorsze życie ode mnie?? Otóż nie :) Nie opakowanie świadczy o tym jaki dostaliśmy prezent.. Opakowanie może być ze złota a co z tego jak w środku pusto?? Każdy ma prawo do szczęścia i nie należy nikogo obrażać.. A gdy się pozna bliżej taką osobę pewnie zauważy się, że ma wartościowe wnętrze.. Dla mnie nie ma ludzi brzydkich, gorszych.. Wszyscy jesteśmy równi i byłoby dobrze jak każdy by tak myślał.. :)

.:W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca:.
Avatar użytkownika
Buterfly
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 13:07
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron