Wybielanie - powtarzacie czy robicie raz?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Wybielanie - powtarzacie czy robicie raz?

Postprzez prowodyrka » 3 sie 2018, o 09:26

Wybielanie zebow to dzis taki zabieg na ktory moze sobie pozwolic coraz wiecej osb, ja pamietam ze jeszcze jakis czas temu jak sie komus powiedzialo ze sie wybielalo albo ma w planach to w ogole zdziwienie i szok, no chyba ze ten ktos mial miec slub no to moze jakies "usprawiedliwienie" bylo :D Jestem tylko ciekawa czy jak sobie wybielicie to jest taka jednorazowa akcja czy zakladacie ze to na jakis czas i potem tzreba bedzie zrobic sobie od nowa bo sie efekt zaciera?
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09

Re: Wybielanie - powtarzacie czy robicie raz?

Postprzez Mirabelka02 » 3 sie 2018, o 18:37

niestety trzeba powtarzać co kilka lat :) można wspomóc efekt np raz w roku paskami wybielającymi po higienizacji jamy ustnej czyli ściągnięciu kamienia i ewentualnie oiaskowaniu, natomias taka nasza uroda, że ząbki zachodzą osadami i niestety efekt wybielenia nie jest na całe życie
Mirabelka02
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 15 lip 2018, o 15:48

Re: Wybielanie - powtarzacie czy robicie raz?

Postprzez marcela » 14 sie 2018, o 08:51

Mnie się wydaje ze to nie ma reguly, zależy gdzie zrobisz i jak potem o to dbasz. No i metoda tez jest na pewno wazna, mi doradzili nakladkami, wdawalo mi się ze te lampy będą lepsze i ze te nakładki to tak trochę „na piechotę” bo się w domu naklada samemu, a okazlo się ze wlasnie odwrotnie, ze efekt znacznie lepszy (mam porównanie ze znajoma co robila lampa). Ja sobie wybielalam w Krakowie w Scandinavian Clinic na szczepanskim, a ty?
marcela
Miła Kobietka
 
Posty: 30
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 14:39

Re: Wybielanie - powtarzacie czy robicie raz?

Postprzez maniia » 9 maja 2021, o 21:46

wybielam ale nei za często, bo to tez pewnie jakoś osłabia szkliwo, tak mi się wydaje
maniia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9 maja 2021, o 21:32

Re: Wybielanie - powtarzacie czy robicie raz?

Postprzez nattkowa » 10 maja 2021, o 14:36

Trzeba powtarzać. Ja mam za sobą już 2 zabiegi wybielania i mimo wszystko polecam i jestem bardzo zadowolona z efektów. Po więcej informacji warto sięgnąć do specjalistycznych poradników. Od siebie polecam np. blog dermoprofil.pl, na którym są różne teksty w tematyce medycyny.
nattkowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 mar 2021, o 12:17
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron