Wybielanie zębów

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Wybielanie zębów

Postprzez Karmelia » 5 mar 2013, o 12:29

Czy któraś z Was miała wybielane zeby? Jaką metodą? jaki był efekt, ile się utrzymywał? Ile płaciłyście? Możecie podac miasta, bo jestem ciekawa, czy są różnice, interesuje mnie głównie wlkp. Będę wdzięczna za odp. :)
Karmelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez roxxy681 » 5 mar 2013, o 13:45

Nie miałam jeszcze wybielanych, ale w najbliższym czasie wybieram się na piaskowanie. Jestem bardzo ciekawa efektu!
roxxy681
Miła Kobietka
 
Posty: 99
Dołączył(a): 21 lut 2013, o 17:03

Re: Wybielanie zębów

Postprzez poziomkaa » 5 mar 2013, o 15:59

Ja w zeszłym roku jakoś we wrześniu wybielałam w Poznaniu w candeo zeby metodą gabinetową - jest tańsza, niż inna tam dostępna nakładkowa. Kosztowąło to ok. 500 zł, ale efekt jest rewelacyjny i przy odpowiedniej pielęgnacji (zmieniłam pasty i kupiłam szczoteczkę elektryczną) utrzymuje się do dziś, ja jestem bardzo zadowolona :)
poziomkaa
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Karmelia » 6 mar 2013, o 11:48

poziomkaa napisał(a):Ja w zeszłym roku jakoś we wrześniu wybielałam w Poznaniu w candeo zeby metodą gabinetową - jest tańsza, niż inna tam dostępna nakładkowa.


A czym się różnią te dwie metody?

roxxy681 napisał(a):Nie miałam jeszcze wybielanych, ale w najbliższym czasie wybieram się na piaskowanie. Jestem bardzo ciekawa efektu!


Ale piaskowanie to bardziej oczyszczanie zębów z kamienia, niż wybielanie. Choć wiadomo, że jak się usunie osad, to żeby będą lepiej wyglądać :)
Karmelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez poziomkaa » 8 mar 2013, o 13:58

Gabinetowa - przy użyciu żelu i lampy UV, trwa dłużej, bo naświetla się seriami po ok. 15 minut. nakładkowa - wymaga 2 wizyt, na pierwszej pobiera się wycisk zebów, na drugiej dostajesz gotową nakładkę, którą stosujesz w domu. Szerszy opis jest zresztą na stronie Candeo.
poziomkaa
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Yola » 12 mar 2013, o 15:03

Ja też wybielałam w candeo :) Ceny mają znacznie niższe, niż w innych miejscach, gdzie dodatkowo robią sztuczne pormocje typu 650 zł zamiast 1300 zł... :/ A tu masz od razu jasne, ile płacisz, poza tym z efektu jestem bardzo zadowolona.
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Karmelia » 15 mar 2013, o 12:20

poziomkaa napisał(a):Gabinetowa - przy użyciu żelu i lampy UV, trwa dłużej, bo naświetla się seriami po ok. 15 minut. nakładkowa - wymaga 2 wizyt, na pierwszej pobiera się wycisk zebów, na drugiej dostajesz gotową nakładkę, którą stosujesz w domu. Szerszy opis jest zresztą na stronie Candeo.


Dziękuję za wyjaśnienie :) Zaraz się zgłębię w czytanie opisów.

Yola, mnie już w niektórych przypadkach odstraszają nieprofesjonalne strony czy infantylne nazwy gabinetów... Bo różne rzeczy już przeglądają widziałam :/
Karmelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez KruczoCzarna » 19 mar 2013, o 17:14

Yola napisał(a):Ja też wybielałam w candeo :) Ceny mają znacznie niższe, niż w innych miejscach, gdzie dodatkowo robią sztuczne pormocje typu 650 zł zamiast 1300 zł... :/ A tu masz od razu jasne, ile płacisz, poza tym z efektu jestem bardzo zadowolona.


A ile w takim razie płaciłaś? Kiedy miałaś wybielane? Ile trzyma się efekt? ja zastanawiam się nad wybielaniem, bo przy opalonej skórze strasznie się zęby odcinają od mojej karnacji...
KruczoCzarna
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:37

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Karmelia » 22 mar 2013, o 15:21

Jak szukałam info o tym Candeo, to znalazłam taki artykuł, w którym wypowiada się tamtejszy lekarz - o wybielaniu, pare ciekawych informacji jest: http://www.biomedical.pl/aktualnosci/wy ... -2603.html
Karmelia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 24
Dołączył(a): 1 mar 2013, o 11:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Yola » 25 mar 2013, o 16:29

Ja za wybielanie nakładkami płaciłam ok. 700 zł w candeo, robiłam je pod koniec stycznia, tak że na razie cięzko powiedzieć, ile sie utrzyma, ale w razie czego można ponowic wybielanie. Teraz efekt jest bez zmian i u mnie jest widoczny, bo juz 2 razy zdazyło mi sie zebrac komplementy od znajomych widzianych ostatnio pod koniec lata.
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez KruczoCzarna » 3 kwi 2013, o 12:52

A porównywałaś ceny w tym Candeo z innymi placówkami? Ja się nie znam, czy to duzo, czy mało... Na razie patrzę na to w kategorii inwestycji w mój wygląd :) Ale też nie chciałabym przepłacać. Kusi mnie ten efekt śnieżnobiałych zębów, bo same zeby mam ładne, ale właśnie - koloru już nie :(
KruczoCzarna
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:37

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Yola » 8 kwi 2013, o 11:43

Oczywiście, że porównywałam! W końcu to nie mały wydatek. Ale ceny to jedna sprawa, inną są opinie o placówkach i lekarzach, a te Candeo ma bardzo dobre, w końcu szefuje im profesor z UM. Tak jak mówię - spotykałam wiele stron o wykonaniu godnym gimnazjalisty, z niby super promocjami i już wizualnie mnie nie przekonywały... :( Ważne, by trafić do stomatologa, bo ten zadba np. o wymianę plomb na inny odcień po wybielaniu, a nie-denstysta może i zaaplikuje Ci jakiś żel wybielający, ale nic więcej. Tak że cena to nie wszystko, fachowość też się liczy.
Avatar użytkownika
Yola
Miła Kobietka
 
Posty: 39
Dołączył(a): 19 gru 2012, o 14:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez poziomkaa » 17 kwi 2013, o 16:28

Weźcie pod uwagę, że w miejscach takich jak Candeo, czyli placówkach medycznych, zaopiekuje się Wami dentysta, przejrzy najpierw zeby i w razie potrzeby zarzadzi najpierw ich leczenie, natomiast np. w ganinetach kosmetycznych nikt zebów nie przejrzy, nie wyczyści, a potem sa kwiatki typu przebarwienia itp. Lepiej zapłacić więcej, a cieszyć się dobrym i długotrwałym efektem.
poziomkaa
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez stefi » 19 kwi 2013, o 18:38

Ja polecam wybielanie w gabinecie, nie robcie tego na swoja reke potem bd jeki i placze, owszem niektorym wystarczaja zwykle past z blend-a-med, ale nie ktorzy maja na tyle slabe szkliwo ze im popeke, no i oczywiscie trzeba sie liczyc z nawrazliwoscia.
A co do piaskowania ktoras napisałam ze usuwa kamien, nie usuwa kamienia tylko wszytski przebarwienie i plytke azebna ktora gromadzi sie przez palenie picie kawy, herbaty, kamien usuwa sie poprzez scaling ultradzwiekami i to juz bardziej ingeruje w zeba bo troche ryzuje szkliwo.
stefi
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez kossss » 23 kwi 2013, o 08:43

Ja wybielałam w Łodzi w Implamedzie. Cena przystępna, w zasadzie jak wszędzie w okolicy. Al zdecydowanie polecam zdecydować się na metodę gabinetową.. Po ośmiu miesiącach jestem zachwycona efektem. Ani nakładki, ani paski nie dały takiego efektu...

kossss
Miła Kobietka
 
Posty: 31
Dołączył(a): 21 sty 2013, o 15:28

Re: Wybielanie zębów

Postprzez KruczoCzarna » 15 maja 2013, o 20:44

Yola napisał(a):Oczywiście, że porównywałam! W końcu to nie mały wydatek. Ale ceny to jedna sprawa, inną są opinie o placówkach i lekarzach, a te Candeo ma bardzo dobre, w końcu szefuje im profesor z UM. Tak jak mówię - spotykałam wiele stron o wykonaniu godnym gimnazjalisty, z niby super promocjami i już wizualnie mnie nie przekonywały... :( Ważne, by trafić do stomatologa, bo ten zadba np. o wymianę plomb na inny odcień po wybielaniu, a nie-denstysta może i zaaplikuje Ci jakiś żel wybielający, ale nic więcej. Tak że cena to nie wszystko, fachowość też się liczy.


A jakoś o tym nie pomyślałam, że plomby trzeba wymieniać... I tak bym szła do dentysty z wybielaniem, ale jakoś nie skojarzyłam, że jeszcze do tego moga być plomby nowe. Fajnie, że trafiłaś w takie zaufane miejsce, no i cena tez nie taka zła, bo trochę poszukałam i rozpiętość cenowa jest bardzo duża, nawet 2 razy tyle wołają za wybielanie! :(
KruczoCzarna
Miła Kobietka
 
Posty: 46
Dołączył(a): 19 lut 2013, o 10:37

Re: Wybielanie zębów

Postprzez apollo » 6 cze 2013, o 07:53

I na ile wystarczył wam ten efekt za kilka stów? Bo podejrzewam, że na krótki. Kiedy nauczycie się, że trwałe wyeliminowanie problemu możliwe jest dopiero wtedy, gdy usuniecie jego źródło? ;-)
apollo
 

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Natasza » 26 cze 2013, o 15:02

Ja bym wolała się jednak zdecydować na coś w gabinecie u dentysty i to jakiegoś dobrego, bo jednak nie chcę mieć problemów z zębami później. Zwłaszcza, że i tak są wrażliwe.
Może ktoś z was wie coś na temat Soldentu w Warszawie. Ceny mają dosyć w sumie wysokie, bo na stronie (http://www.soldent.pl/) znalazłam, ze aż 2000, więc trochę dużo... Ale z drugiej strony się naczytałam opinii o nich i mają całkiem pozytywne (http://ranking.abczdrowie.pl/d/96,klini ... ii-soldent) chociaż już trochę dawno pisane... Gdyby ktoś miał jakieś doświadczenia albo wiedział coś na temat innego miejsca w Warszawie, to chętnie poczytam :)
Natasza
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 21 maja 2013, o 14:13

Re: Wybielanie zębów

Postprzez karmazynn » 28 cze 2013, o 12:36

Hej dziewczyny! Miała któraś z Was do czynienia z wybielaniem laserowym zębów z firmą White&Beauty?

Pytam gdyż znalazłam na grouponie ich ofertę: http://www.groupon.pl/oferty/lublin/Whi ... y/22644592 że za 99 zł (taniej o kilkaset zł) wybielą laserowo ząbki.

Proszę o opinie o skuteczności tej metody.
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Wybielanie zębów

Postprzez malmi000 » 8 lip 2013, o 03:21

Ostatnio wybielałam zęby laserem w salonie white&beauty w Warszawie, i póki co efekt jest świetny. Zabieg trwał ok godziny i był bezbolesny, a koszt to 700 zł. Polecam, warto zainwestować ;)
malmi000
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 29 kwi 2013, o 18:25

Re: Wybielanie zębów

Postprzez karmazynn » 14 lip 2013, o 21:05

Hej!!!
Dziękuje za Twoją opinie, powiedz mi teraz, czy w cenie 99 zł również będę miała to samo co Ty za 700 zł? No bo efekt z tego co piszesz to chyba jest niesamowity? :)
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21

Re: Wybielanie zębów

Postprzez karski1 » 15 lip 2013, o 13:33

karmazynn napisał(a):Hej!!!
Dziękuje za Twoją opinie, powiedz mi teraz, czy w cenie 99 zł również będę miała to samo co Ty za 700 zł? No bo efekt z tego co piszesz to chyba jest niesamowity? :)

Tak, 99 zł zamiast 499 zł za wybielanie zębów, więc masz ten sam zabieg ale w niższej cenie :)
karski1
Miła Kobietka
 
Posty: 34
Dołączył(a): 27 gru 2011, o 00:05

Re: Wybielanie zębów

Postprzez Szarotka.Redcart_pl » 18 lip 2013, o 15:26

Jeśli chcemy zrobić tow profesjonalny sposób i wybielić swoje zęby,to tylko w gabinecie stomatologicznym. Seria zabiegów może nie jest tania,ale za to bardzo skuteczna. Też się nad tym zastanawiam.
Szarotka.Redcart_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lip 2013, o 15:08

Re: Wybielanie zębów

Postprzez manior » 19 lip 2013, o 22:29

Ale po co skoro zarówno te salony kosmetyczne White&Beauty jak i gabinety stomatologiczne używają tych samych urządzeń i lamp a tylko cena jest wyższa w gabinetach kosmetycznych.
Wiem coś o tym bo akurat dziewczyna jest stomatologiem w takim gabinecie który wybiela zęby.
manior
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lip 2013, o 22:18

Re: Wybielanie zębów

Postprzez karmazynn » 22 lip 2013, o 23:11

Wszystkim gorąco dziękuję! Umówiłam się na zabieg w najbliższych dniach! :) W promocyjnej cenie 129 zł z zakupów grupowych skorzystałam bo już nie ma za 99 zł :)
karmazynn
Miła Kobietka
 
Posty: 68
Dołączył(a): 2 sty 2013, o 14:21
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników