Wybielanie zębów wrażliwych

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez stombaginski » 31 gru 2019, o 12:37

Wybielanie zębów wrażliwych na pewno jest możliwe. Wystarczy trafić do dobrego gabinetu stomatologicznego. Ja raz na jakiś czas wybielam zęby i dzięki temu wyglądają dużo lepiej.

stombaginski
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 gru 2019, o 12:35

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez gallerydent » 20 lut 2020, o 19:07

Ja zamierzam wybielić zęby po zdjęciu aparatu ortodontycznego. Jeśli będą bielsze, będą wyglądać na jeszcze bardziej proste.

gallerydent
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 lut 2020, o 19:04

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez prowodyrka » 27 lut 2020, o 12:49

Nie wiem na 100% jak jest z zębami wrażliwymi, ale mysle ze warto skonsultować to w swietnej klinice dentystycznej na placu Szczepańskim w Krakowie- Scandinavian clinic. Tam jest wielu wybitnych specjalistów dentystyki, Ja tam wybielalam zęby metodą nakladkową – jest rewelacyjna , bo pół roku od zabiegu, efekt dalej jest rewelacyjny. Bardzo polecam te metode! I przy okazji tę klinike dentystyczną. Pełen profesjonalizm.
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez rogatka » 28 sie 2020, o 13:33

Po wybielaniu stosuj łagodząco-chłodzący żel Oreel. Smaruj nim po prostu dziąsła bo wspiera regenerację jamy ustnej i wspomaga regenerację dziąseł.
rogatka
Fajna Kobietka
 
Posty: 172
Dołączył(a): 21 gru 2019, o 19:30

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez idealdent » 30 paź 2020, o 10:26

Ja mam zęby bardzo wrażliwe, a dodatkowo zmagam się z paradontozą. W moim przypadku zęby trzeba wybielać bardzo delikatnie.

idealdent
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 paź 2020, o 10:24

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez JoAna87 » 11 gru 2020, o 22:56

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie Lux Med. Poleciła mi ich znajoma, która właśnie u nich wybielała swoje wrażliwe zęby.
JoAna87
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 11 gru 2020, o 22:32

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Nessa95 » 24 gru 2020, o 13:30

No to na pewno z takimi zebami trzeba uważać
Nessa95
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 gru 2020, o 13:10

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez marjed » 6 sty 2021, o 18:26

Moge polecić pastę od nuskin.. Mega wydajna i przywraca naturalną biel zębów. Nie jest to hollywoldzki uśmiech, który bije po oczach ale zęby stają się dużo mniej wrażliwe i dużo bielsze :-)
Zapraszam na priv to wyśle mój efekt :-)
marjed
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 6 sty 2021, o 18:21

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez lilka86 » 18 lut 2021, o 19:17

Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Eurodental w Warszawie.
lilka86
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 13 lut 2021, o 18:38

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez kasiatrol12789 » 24 mar 2021, o 12:19

lilka86 napisał(a):Ja zdecydowałam się na wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym Eurodental w Warszawie.


Też tam wybielałam i polecam, co do zębów wrażliwych, hmm nie pamiętam dokładnie jakie były tam przeciwskazania, ale odsyłam na bloga mojej przyjaciółki dentystki stomatologia.malopolska.pl, sama doradzała mi w kwestii wybielania i wszytsko poszło super. Efekt trzyma się juz długo.
kasiatrol12789
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 17 mar 2021, o 15:17

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez GabraAbra » 29 mar 2021, o 12:48

trzeba po prosty bardzo uważać z częstotliwością takich zabiegów
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez GabraAbra » 29 mar 2021, o 12:53

trzeba po prosty bardzo uważać z częstotliwością takich zabiegów
GabraAbra
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 24 mar 2021, o 16:00

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Anetka1878 » 8 kwi 2021, o 08:37

Ja miałam duże problemy z nadwrażliwością zębów, a też chciałam je wybielić. Najpierw uporałam się z problemem nadwrażliwości, a później mogłam pomyśleć o wybielaniu.
W walce z nadwrażliwością bardzo pomógł mi irygator Aquajet A8 - z polecenia mojej stomatolog. Używam go do dziś i jestem bardzo zadowolona
Anetka1878
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 mar 2021, o 09:09

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez prowodyrka » 29 kwi 2021, o 11:43

Polecam wszystkim metodę nakładkową do wybielania zębów. Daje ona długotrwały efekt, bo ja juz jestem 8 miesiecy po wybielaniu i nadal mam piękny uśmiech. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam. Ja wybielałam w klinice dentystycznej na placu szczepańskim w Krakowie, miła obsluga i w ogole świetna, nowoczesna klinika.
prowodyrka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 22 lis 2012, o 10:09

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Julka24 » 25 maja 2021, o 11:51

Zęby wybielałam kilka miesięcy temu w klinice Unident Union. Proces trochę trwał bo po higienizacji i wybielaniu w gabinecie dostałam specjalne nakładki i preparat do domu by kontynuować wybielanie. Nie sprawiało to problemów, bardzo wygodne nakładki a żel nie powodował nadwrażliwości więc jestem w 100% zadowolona przede wszystkim z efektu
Julka24
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 maja 2021, o 11:46

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez daniel36Wilk12 » 23 cze 2021, o 14:49

Ostatnio przeprowadziłem się do Warszawy i chciałem znaleźne dobrego stomatologa dla całej rodziny. Po wyszukaniu ortodonta Piaseczno i po przeczytaniu opinie bardzo spodobał mi się ich gabinet. Może ktoś był u nich i też może polecić co sądzicie czy może macie kogoś innego.
daniel36Wilk12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 29 cze 2020, o 12:24

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez akina » 25 lip 2021, o 21:28

Ja też mam wrażliwe zęby i dlatego wybielam je wyłącznie u dentysty, na własną rękę, w domu, wolę nie próbować. Zęby leczę i wybielam w przychodni New-Dent w Lublinie na ul. Nowowiejskiego i jest to przychodnia, którą szczerze wam polecam. Wybielanie u nich jest bezpieczne, trwa całkiem krótko, a efekty są super, bo zęby dzięki niemu mam idealnie białe. Mój biały uśmiech długo się utrzymuje, naprawdę warto pójść właśnie tam.
akina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 08:59

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez king » 25 lip 2021, o 23:36

Dlatego wybielanie trzeba wykonywać u dentysty. Stomatolog oceni stan waszych zębów, czy można je wybielać, czy nie. Ja zawsze najpierw mam konsultację w swojej przychodni — Dental na Lwowskiej w Lublinie. Wybielanie u nich trwa całkiem szybko, jest całkowicie bezpieczne, no i przynosi cudne rezultaty. Moje zęby są ogólnie wrażliwe, ale wybielam je bez problemu, nie mam przez to żadnych nadwrażliwości, a efekt śnieżnobiałych zębów bardzo mi się podoba.
king
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 25 lip 2021, o 09:13

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez Monisia80 » 21 sie 2021, o 10:22

Na Twoim miejscu poradziłabym się dobrego stomatologa. Możliwe, że wybielanie zębów jeszcze bardziej pogłębi Twój problem. Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci klinikę stomatologiczno-ortodontyczną Saska Smile w Warszawie. Posiadają wieloletnie doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesną placówkę.
Monisia80
Miła Kobietka
 
Posty: 54
Dołączył(a): 19 cze 2021, o 10:17

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez EllaBella » 12 paź 2021, o 14:27

Ja wybielałam zęby we Wrocławiu w klinice Unident Union i też miałam pewne obawy ponieważ mam dosyć wrażliwe żeby. Na szczęście wybielanie nie spowodowało większych dolegliwości. Może to też ma związek ze sposobem wybielania i oczywiście preparatami jakie są stosowane
EllaBella
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 4
Dołączył(a): 12 paź 2021, o 14:13

Re: Wybielanie zębów wrażliwych

Postprzez katrinka » 16 gru 2022, o 11:20

Jeżeli ktoś wykona źle i preparat naleje się na dziąsła bądź język to tak może boleć
Odsłonięte szyjki też mogą być bolesne nawet bardzo dlatego na nie nie nakłada się preparatu.
Ważne żeby robić to u kogoś sprawdzonego i żeby osoba była cały czas w gabinecie aby mogła sprawdzać czy wszystko jest ok.
Jak nawet trochę zacznie boleć od razu zgłosić:)
Możesz mieć też mocna nadwrażliwość po wybielaniu

Sama wybielałam w Krakowie u pani stomatolog Świątkowskiej
https://stomatologiaswiatkowska.pl/wybielanie-zebow/
I jestem zadowolona, nie było to bolesne a rezultat świetny.
Avatar użytkownika
katrinka
Fajna Kobietka
 
Posty: 154
Dołączył(a): 31 sty 2015, o 07:42
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]