wyjatkowy fotel

Nie wiesz jak urządzić mieszkanie? Jak uporać się z remontem? Jakie kwiaty kupić do ogrodu? Czyli tematy związane z naszym domowym zaciszem.

wyjatkowy fotel

Postprzez Basienka » 31 lip 2013, o 19:57

Dziewczyny pomagam urządzić mieszkanie siostrze. Lubi styl prosty nowoczesny z resztą jak ja:) jesteśmy na etapie poszukiwań kanapy i fotela, coś do salonu. Salon ma średniej wielkości więc nie muszą to być jakieś bardzo malutkie mebelki. Fotel musi być wygodny i oryginalny ale nie musi być w zestawie z kanapą, może być inna byle by stylowo pasowało wszystko. Bardzo nam się podoba fotel Lexus i kanapa np. Malachit tylko raczej kanapa nie narożnik, co o tym myślicie?Albo macie jakieś fajne propozycje?
Basienka
Miła Kobietka
 
Posty: 67
Dołączył(a): 30 lip 2013, o 18:34

Re: wyjatkowy fotel

Postprzez Sharlot » 8 sie 2013, o 20:50

nie znalazlam kanapy niestety, ale fotel to raczej nie moj styl. Pokoj ma byc urzadzony nowoczesnie, czy moze w stylu retro? Czesto warto zaczerpnac inspiracji w aranzacjach ze stron interetowych.
Sharlot
 

Re: wyjatkowy fotel

Postprzez luluska » 12 sie 2013, o 08:19

Radziłabym po prostu przejść się po sklepach i tyle. Na pewno znajdziesz tam coś fajnego i odpowiedniego, zresztą zawsze można doradzić się sprzedawcy.
luluska
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 5 sie 2013, o 10:54

Re: wyjatkowy fotel

Postprzez decorator » 20 sie 2013, o 16:50

a co myślisz o takim fotelu..?
Obrazek

co prawda jest bardziej modern classic niż nowoczesny.
ale wydaje mi się że będzie wyglądał wyjątkowo z połączeniem bardzo nowoczesnych mebli. jako taki dodatek do całości.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowano 20 sie 2013, o 20:43 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
decorator
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 20 sie 2013, o 16:45
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]