Wynagrodzenie chorobowe ciązowe

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Wynagrodzenie chorobowe ciązowe

Postprzez Nieufna » 31 mar 2017, o 17:14

Hej hej ! Wiem ze na przywitania jest oddzielny dział, ale osobiście nie lubię robić czegoś dwa razy.
A więc witam wszystkie Panie, a moze i Panów :) . Nie należę zapewne do grona najmłodszych na forum, bo w tym roku minie mi 28 wiosen. W czerwcu spodziewam się mojego pierwszego upragnionego bobasa i głownie z Jego powodu zdecydowałam się założyć u Was konto.

Przechodząc do rzeczy... Od pewnego czasu zastanawia mnie pewne zjawisko na moim koncie bankowym, a konkretnie różnice w wypłatach od czasu przejścia na chorobowe ciążowe. Na chorobowym jestem od października 2016 i co miesiąc dostaje inna wypłatę i nie jest to różnica 50-100zł. Nie jestem pewna czy mam racje, ale czy to przypadkiem nie powinno być tak, ze ciężarna dostaje stałą niezmienna pensje obliczaną ze średniej zarobków z kilku poprzednich miesięcy??
Moje pensje od października wyglądają tak:
za paź:3275,73
za list:2871,16
za grudz:3504,01
za stycz: 3291,07
za luty:2865,19
za marzec:3398,04
Mam wrażenie ze co drugi miesiąc mam jakieś niedopłaty, które są wyrównywane na następny miesiąc, bo stała pensja to nie jest :/
Orientuję się może jakaś babeczka czy to tak moze w ogóle wyglądać?? Czy powinnam isc do kadr to wyjaśnic? Przez tel to wiele nie wskórałam, a raczej zostałam zlana :/ Z góry dziękuje za odpowiedzi
Nieufna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 mar 2017, o 16:41

Re: Wynagrodzenie chorobowe ciązowe

Postprzez Hadassa » 14 kwi 2017, o 14:07

Szczerze to u mnie tez jakies różnice byly ale nie wyjaśniałam. Ale byly to mniejsze kwoty. Warto jednak spytać u siebie w kadrach

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]