Wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

Wypadające włosy

Postprzez skylark » 17 wrz 2011, o 11:27

Babeczki, czy wy obecnie też macie z tym problem?
Do tej pory jakoś nie wypadały mi rażąco, ale teraz od jakiegoś miesiąca, może dwóch to coś strasznego. Próbowałam już wielu rzeczy, zabiegów domowych, obecnie mam pół serii Rardicala: szampon, serum i mgiełkę do włosów i nie widzę jakiejś choćby najmniejszej poprawy. A tu sezon zimowy się zbliża, co równa się z kolejnym wzmocnionym wypadaniem- ja tak zazwyczaj mam...

Macie może jakieś swoje sprawdzone pomysły, środki? Bo ja już nie wiem co mam robić, a że moje włosy są megacienkie to niedługo mi nic na tej głowie nie zostanie :(
skylark
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez THE_GABI » 18 wrz 2011, o 13:02

ja też już chyba próbowałam wszystkiego ;/
obecnie stosuję SILICA, gdy to nie pomoże idę na badania hormonalne
THE_GABI
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez mimargo » 18 wrz 2011, o 19:57

Niestety. Stosuję różne odżywki, a włosy jak wypadały - tak wypadają...
mimargo
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hakiruono » 22 wrz 2011, o 09:41

Mam taki sam problem, skrzyp oraz odżywki nie pomagają nie wiem co dalej. :-( Chyba trzeba będzie pomyśleć o radykalnej zmianie diety.
Hakiruono
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Lusiek276 » 22 wrz 2011, o 13:29

Wypadanie włosów może też być spowodowane stresem, może potrzebna jest chwila oddechu? Mi na wypadajace włosy pomógł Revalid, no i nie używam suszarki jeśli nie muszę.
Lusiek276
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Patrycja1863 » 22 wrz 2011, o 13:58

mi tez strasznie wypadaly wlosy ale zaczelam stosowac SKRZYPOWIT i jest duzo lepiej;D
Patrycja1863
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez pomcia » 22 wrz 2011, o 17:11

Skrzypowita - też to brałam, przy systematycznym stosowaniu daje efekt.
pomcia
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Hakiruono » 23 wrz 2011, o 09:20

Może zadam głupie pytanie, ale ile to jest u Was "regularne stosowanie" czyli ile czasu potrzebowałyście na widoczną poprawę? Bo ja po trzech miesiącach łykania tabletek miałam ich "dość".:-(
Hakiruono
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez skylark » 23 wrz 2011, o 12:24

Dziewczyny,
ostatnio zawitałam do Super Pharm (jestem uzależniona:P) i zaopatrzyłam się w Skrzypovitę i ... szampon z Joanny Rzepa i kapsułki wzmacniające z tej samej serii. Słyszałam, że Joanna - polskie i tanie i podobno najskuteczniejsze, kończę Radicala i biorę się za to. Jak coś zdam relację za jakiś czas.
skylark
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez apollo » 27 wrz 2011, o 19:41

Niestety, ale problem dotyczy również i mnie. Powinnaś szybko zmienić szampon na jakiś lepszy. Jest taki zestaw GUAM Bioekologiczny szampon + odżywka do włosów suchych. Wzmacnia włosy i powoduje, że naprawdę ilość wypadających włosów jest znacznie mniejsza.
apollo
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez oOosylwiaoOo » 27 wrz 2011, o 21:07

Ja używam odżywek z firmy Pantene odbudowa i regeneracja do włosów łamliwych. Mi na szczęście to pomaga:)
oOosylwiaoOo
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Maurelia » 4 paź 2011, o 20:32

Mój sprawdzony zestaw na wypadające włosy to olejek rycynowy z szamponem biovax do włosów osłabionych plus maska z tej serii, suplement diety L'Biotica włosy&paznokcie, herbata z pokrzywy, ampułki do wcierania Seboradin. Pomaga, ale trzeba być cierpliwym i systemetycznym. Efekt widoczny u mnie po miesiącu.
Maurelia
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez zlote_runo » 7 paź 2011, o 22:22

To prawda, olejek rycynowy jest najlepszy, czy sam, czy z innym kosmetykiem.
zlote_runo
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez aura » 4 sty 2012, o 16:13

Na pewno dobrze jest zacząć przyjmować jakiś kompleks witamin. Do tego możesz używać bardziej profesjonalnych kosmetyków na ten problem. Ten regenerator jest bardzo dobry: http://www.veba.pl/product-pol-8323-Kur ... 10-ml.html działa o wiele lepiej niż domowe sposoby, czy kosmetyki z tradycyjnych drogerii.
aura
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez zlote_runo » 5 sty 2012, o 19:15

Dobra jest także odżywka Henna Wax Treatment
zlote_runo
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Szyszka » 11 sty 2012, o 17:53

Zgadzam się z Moją poprzedniczką.
Henna Wax - dostępna w aptekach , cena około 25zł.
Doskonała maska do włosów i skóry głowy.
"HENNA WAX - NATURAL CLASSIC maska do włosów i skóry głowy. Silnie regenerująca maska do bardzo zniszczonych włosów i skóry głowy, przeznaczona do wszystkich rodzajów i kolorów włosów, zawiera dużą ilość białka Henny zastęjącego zniszczoną keratynę, dzięki czemu nadaje włosom połysk i sprężystość.

Sposób użycia:

Nałóż maskę na umyte włosy i wmasuj ją w skórę, na głowę nałóż czepek foliowy i ręcznik lub pójdź do ciepłej kąpieli na 15-30 minut. Para wodna i ciepło zaktywizują proces penetracji przez maskę włosów, cebulek i skóry. Następnie spłucz włosy i susz jak zwykle. W zależności od stanu włosów, na kurację składać się powinno 6-12 zabiegów wykonywanych co 4-5 dni. Stan Twoich włosów powinien ulegać stopniowej poprawie już po kilku aplikacjach"
Szyszka
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez pomcia » 13 sty 2012, o 13:18

Podobno dobre i niedrogie są odżywki z kellos.
pomcia
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez mika537 » 18 sty 2012, o 16:30

mi wlosy wypadaly garsciami, mialam przeswity to bylo okropne. probowalam wszystkiego od skrzypovity po inne preparaty o wiele drozsze ktore dostawalam od trychologa i wydawalam na nie fortune ale nie dawaly zadnych efektow;/ dopiero pomoglo mi hair&nail nutricomplex wellness by oriflame. sluchajcie rewelacja! fakt, ze trzeba to brac przez 3 miesiace, ale efekty niesamowite tylko trzeba byc systematycznym. po pierwszym opakowaniu przestaly mi wypadac wlosy po drugim zauwazylam ich zageszczenie to naprawde dziala! i nie tylko wlosy ale i paznokcie sa mocne i zdrowe, polecam kazdemu z czystym sumieniem!:)

Ostatnio edytowano 12 mar 2012, o 19:28 przez mika537, łącznie edytowano 1 raz
mika537
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez tosia » 27 sty 2012, o 12:56

Moja przyjaciółka w końcu wylądowała u endokrynologa, ale jej to już takie placki łyse zaczynały się robić. Okazało się, że to problem z hormonami, który musiała wyleczyć pigułkami hormonalnymi cyprodiol. Ta choroba się nazywa łysienie androgenowe, no ale wiadomo że nie każdy od razu musi mieć taką chorobę.
tosia
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Julcia27 » 27 sty 2012, o 20:46

A robiłaś sobie badania krwi? Bo czasami przyczyna może leżeć w jakimś schorzeniu. Negatywny wpływ na włosy ma np. cukrzyca, środki antykoncepcyjne, kawa i mocna herbata, stres, niedobory żelaz lub cynku... dużo tego. Ponadto dziennie wypada naturalnie około 50-100 włosów- nie wiem jak jest z Tobą?
A z mojej "półki" mogę doradzić vitapil, skład dobry i mi pomaga. I ma dużo biotyny, która poprawia wygląd włosa sam w sobie.
Julcia27
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez aisoglam » 24 lut 2012, o 11:51

Wypadanie włosów może być spowodowane stresem lub brakiem witamin.Polecam picie tranu- wiem,że to ohydne ale bardzo skuteczne.Szczególnie zima i wiosną.Dwa miesiące męki i skutek murowany.Łyżka tranu i trochę soku do popicia.Smacznego! :drinkwine
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Wypadające włosy

Postprzez Kolaboracja » 27 lut 2012, o 16:10

można pić tran, ale osobiście wolałabym w tabletkach :p
Kolaboracja
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez aisoglam » 27 lut 2012, o 16:52

Próbowałam w tabletkach ale to nie było skuteczne.Może trzeba większą dawkę.
Czego się nie robi dla urody ?
aisoglam
Miła Kobietka
 
Posty: 62
Dołączył(a): 18 lut 2012, o 14:30

Re: Wypadające włosy

Postprzez Kolaboracja » 27 lut 2012, o 18:02

ja wcale ich jeszcze nie brałam.... ale skoro mówisz, że nie są skuteczne to nie będę ich próbowała.;]
Kolaboracja
 

Re: Wypadające włosy

Postprzez Julcia27 » 4 mar 2012, o 20:14

aisoglam – tran to można kupić w kapsułkach, czasy kiedy trzeba było go pić już jakiś czas odeszły w niepamięć, chyba że tak lubisz? :)
I wcale nie jest tak, że ten, który jest w tabletkach nie działa – ona ma taką formę i tyle, w tabletce zamknięta jest łyżka tranu.
Dziewczyny jak się coś bierze, czy to tran, czy zwykłą witaminę C, czy nawet antybiotyk, to nie jest, że od razu masz już efekty. Na efekty trzeba najczęściej poczekać.
Dla przykładu u mnie vitapil zaczął działać na wypadanie włosów dopiero po miesiącu. Wcześniej rzeczywiście widziałam, że mniej włosów wypada, ale dopiero po miesiącu poczułam, że realnie jest ok i jestem zadowolona.

Cierpliwość, systematyka i czas !!!
Julcia27
 
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], TynkaSch