Wypadające włosy

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Wypadające włosy

Postprzez surykatka2 » 5 kwi 2024, o 09:58

Poratujecie jakimiś super tipami na wypadające włosy? Wiem, że u mnie problem wynika z pracy tarczycy, jednak hormony już wyregulowane, a włosów nie przybywa. Wypadają, kruszą się, łamią. Może macie jakieś fajne wcierki, kosmetyki albo suplementy godne uwagi?
surykatka2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 cze 2021, o 11:51

Re: Wypadające włosy

Postprzez docha » 5 kwi 2024, o 10:02

Znam ten ból, u mnie może trochę pomogły suplementy i świadoma pielęgnacja włosów, ale to musiałabyś dostosować do swoich włosów i skóry głowy. Ale największym gamechangerem okazała się mezoterapia skóry głowy. Może znajdź gdzieś u siebie dermatologa, który takie zabiegi robi i przejdź się na konsultację
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wypadające włosy

Postprzez surykatka2 » 2 maja 2024, o 22:18

Ooo... nie wiedziałam, że są takie zabiegi na skórę głowy. Czy u każdego dermatologa można je wykonać? A może masz kogoś godnego polecenia z Warszawy?
surykatka2
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 21 cze 2021, o 11:51

Re: Wypadające włosy

Postprzez docha » 2 maja 2024, o 22:20

Można, można i naprawdę świetnie działa. Ja sobie mezoterapię bardzo chwalę. Robiłam na Rostworowskiego w Warszawie. Spróbuj się umówić na konsultację do doktor Minkowskiej. Mnie bardzo pomogła.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 491
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]