wypadające włosy

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

wypadające włosy

Postprzez Malwina » 30 mar 2012, o 14:48

Mam problem z włosami, sztrasznie wypadają mi włosy :( używałam odrzywek , maseczek i zero poprawy. Brałam również tabletki Belissa włosy i paznokcie i paznokcie rewelacja ale na włosy nie pomogło nic :cry: dość że sztrasznie wypadają to jeszcze w połowie dłogości sie łamią, u nasady głowy są gęste a końcówki cienkie. Może ktoś wie co bym mogła jeszcze spróbować? słyszałam że picie herbaty z pokrzywy jest dobre na włosy ale czy to prawda???
Malwina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 30 mar 2012, o 13:34

Re: wypadające włosy

Postprzez kukilka » 31 mar 2012, o 17:43

nie wiem jak pokrzywa, ale skrzyp polny pomaga :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: wypadające włosy

Postprzez jolanda1989 » 15 kwi 2012, o 18:57

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
jolanda1989
 

Re: wypadające włosy

Postprzez MamaAnia » 21 maja 2012, o 14:30

Spróbuj plussz lady na włosy i paznokcie, seria specjalnie stworzona dla kobiet. Dobrze dobrany skład zawiera to co najważniejsze wyciąg ze skrzypu, L-cystyne i kwas pantotenowy więc może spróbuj tego. Odżywki i maseczki na niewiele się zdają jak nie zadbasz o włosy od środka.
MamaAnia
Miła Kobietka
 
Posty: 91
Dołączył(a): 24 kwi 2012, o 11:09

Re: wypadające włosy

Postprzez Martii » 24 maja 2012, o 13:45

Dziewczyny, jeśli włosy wypadają to czegoś im brakuje i należy raczej zadziałać od środka. Spróbujcie Collagenu Noble Health, mi bardzo pomógł. Wzmacnia włosy, ale też wszystko, co kolagenu potrzebuje: paznokcie, skórę (wygładza zmarszczki), stawy. Ja stosuję go nieprzerwanie od pół roku, moja kosmetyczka (Yasumi, Legnica) zauważyła, że wiele się w moim wyglądzie zmieniło :)
Martii
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 24 maja 2012, o 12:53

Re: wypadające włosy

Postprzez burman69 » 1 cze 2012, o 19:58

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość
burman69
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 13 maja 2012, o 11:46

Re: wypadające włosy

Postprzez Arowana14 » 15 cze 2012, o 16:14

Polecam odżywkę regeneracyjną do włosów: http://www.ambras.pl/kosmetyki-do-wloso ... losow.html Mi też swego czasu wypadały włosy, ale faktycznie ta odżywka pomaga. Tylko musisz ją stosować przez jakiś czas żeby były efekty. Jedno użycie nic nie da :)
Arowana14
 

Re: wypadające włosy

Postprzez anonim2 » 18 cze 2012, o 12:48

pomyśl nad zmianą diety
anonim2
 

Re: wypadające włosy

Postprzez ofetowa » 21 cze 2012, o 01:46

Ja proponuje zastanowić się nad przyczyną wypadania i ją wyeliminować. Palisz? Może włosy zaczęły ci wypadać jak zaczęłaś farbować włosy? Masz ostatnio dużo stresu? Może prostujesz włosy i one nie wypadają tylko się łamią? Wypadanie może też powodować częste, ciasne wiązanie włosów.
Zawsze najlepiej usunąć przyczynę, jeśli jej jednak nie znajdziesz to dobrym sposobem na zatrzymanie wypadania są wcierki (np jantar, radical), picie naparu z pokrzywy, picie drożdży, masaże skalpu.
Za to jeśli włosy tak naprawdę się łamią a nie wypadają to polecam olejowanie. Na włosy i skalp nakłada się mniej więcej łyżkę oleju (oliwy z oliwek, z pestek winogron, z kokosa) przed myciem, najlepiej na jak najdłużej i potem normalnie myje się głowę.

http://ofetowa.blogspot.com
Blog o urodzie: Makijaże, recenzje kosmetyków, porady i inne
Avatar użytkownika
ofetowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 21 cze 2012, o 01:33

Re: wypadające włosy

Postprzez stokrotka1011 » 22 wrz 2012, o 13:02

Zwłaszcza jak włosy wypadają to nie pomaga jakiś specjalistyczny szampon czy odżywka, ale witaminy i zmiana diety, bo to jest bardzo ważne. A że wypadają włosy to oznaka, że czegoś organizmowi brakuje.

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
stokrotka1011
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 3 sie 2012, o 12:35

Re: wypadające włosy

Postprzez alalis » 26 wrz 2012, o 22:10

Byłaś kochana u dermatologa? Czasami warto zasięgnąć opinii specjalisty

Hurtownia kosmetyków – szeroki asortyment, konkurencyjne ceny
alalis
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 10
Dołączył(a): 26 wrz 2012, o 21:57

Re: wypadające włosy

Postprzez ZakreconaEwcia » 27 wrz 2012, o 01:08

Na wypadające włosy najbardziej pomogła mi odżywka Vichy Dercos. Niestety efekt jest widoczny dopiero po około 4-5 tygodniach, więc trzeba uzbroić się w cierpliwość. Za to już po 2 miesiącach używania włosy przestały prawie całkowicie wypadać i do dzisiaj mam z tym spokój.

ZakreconaEwcia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 00:58

Re: wypadające włosy

Postprzez Poziomka » 27 wrz 2012, o 08:58

jesien to pora roku, która sprzyja niestety wypadaniu włosów ;/ ja planuje kupic jakiś sumplement diety i dobrą odżywkę bo strasznie dużo włosó mi wypada w ostatnim czasie ;/;/;/ ;( co do odżywki to pewnie wax ale jaki sumplement? ;/
Poziomka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 27 wrz 2012, o 08:55

Re: wypadające włosy

Postprzez katimati89 » 19 gru 2012, o 11:08

ja własnie testuje tonik dla meżczyzn przeciwko wypadaniu ;] narazie 2 tydzien, a mi juz sie wydaje, że jest lepiej;]do kupienia tutaj online. niestety nie znalazłam go w zadnym sklepie stacjonarnym;/
katimati89
Miła Kobietka
 
Posty: 53
Dołączył(a): 10 gru 2012, o 15:18

Re: wypadające włosy

Postprzez maczynka » 19 gru 2012, o 16:05

Mi na wypadające włosy pomógł szampon Biokap przeciwko wypadaniu włosów. Oczywiście starałam się też zdrowo odżywiać i brać jakieś suplementy. Ta kuracja przyniosła oczekiwane rezultaty :)
maczynka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 22 paź 2012, o 09:59

Re: wypadające włosy

Postprzez samanta » 20 gru 2012, o 13:27

oooo! tu chyba lepiej trafiłam ze swoim problemem wypadających włosów. dziewczyny, jestem miesiąc po niby trwałej w salonie fryzjerskim, a dokładnie nazywa się to headlines. i zaczęły wypadać mi włosy. zastanawiam się teraz, bo z tego co napisałyście wyłowiłam biokap i vichy. w zasadzie olej kokosowy w domu mam. w moim przypadku może dobra będzie przede wszystkim zmiana szamponu? co sądzicie?
samanta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 17
Dołączył(a): 20 gru 2012, o 13:10

Re: wypadające włosy

Postprzez szinezek » 10 lut 2013, o 14:45

Moje doświadczenia z przedłużaniem włosów są bardzo duże. Korzystałam już trzykrotnie z tego zabiegu, niestety nie zawsze efekt jaki uzyskiwała moja fryzjerka był zadowalający dla mnie.
Poza tym musicie uważać na niektóre Panie zajmujące się tym dodatkowo – jako zajęciem na weekendy i tanim sposobem na zarobienie pieniędzy. Raz dałam się tak naciągnąć. Teraz nauczona na swoich błędach mogę z całą stanowczością polecić Wam jak nie dać się oszukać.
Po pierwsze proponuję poczytać co nie co o samym zabiegu i metodach jakich można użyć. Zajrzyjcie koniecznie na Beauty for You. Tam można wszystko na spokojnie przeczytać, jest opisane każde z rodzajów przedłużania. Potem dopiero zastanówcie się i zadecydujcie co będzie dla Was najlepsze.
Ja wybrałam najnowszą metodę na rynku – infralight. To metoda hybrydowa która jest połączeniem metody ultradźwięków z podczerwonym światłem (modulacją krzywej cieplnej). Opracowała ją renomowana i znana włoska firma SoCap Original. Szybko i bezpiecznie. Ja sobie cenię, bo łączenia są bardzo wytrzymałe – ale muszą być profesjonalnie założone. Trzymają się zdecydowanie lepiej niż wykonane innymi urządzeniami.
Chętnie doradzę i powiem Wam jak takie włosy potem pielęgnować – nie jest trudne, ale trzeba znać tajniki i odpowiednie sposoby.
szinezek
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 lut 2013, o 14:26

Re: wypadające włosy

Postprzez Zaneta19 » 15 lut 2013, o 16:42

Ja znam fajny preparat na łamiące się paznokcie, słabe włosy oraz poprawiający wygląd skóry. Sama zawsze miałam problem z łamiącymi się paznokciami. Zazdrościłam koleżankom które miały piękne i długie paznokcie, kiedy ja musiałam swoje mieć cały czas obcięte, bo gdy były ciut dłuższe od razu się rozdwajały i łamały... Utrapienie. Próbowałam różnych środków, ale szczerze mówiąc zbyt wiele nie dawały, a nawet jeśli były jakieś efekty, to krótkotrwałe. W końcu trafiłam w internecie na sklep Vitero, który sprzedaje produkty firmy CaliVita, mają oni właśnie świetny lek bez recepty "Beauty Formula". Jest to kompleksową kompozycją zawierającą witaminy, składniki mineralne, aminokwasy, kolagen i składniki roślinne, wspomagające utrzymanie zdrowej kondycji włosów, skóry i paznokci. Jak dla mnie jest to świetne rozwiązanie. Nie wiem jak Wam, ale mi "Beauty Formula" pomaga. Także z czystym sumieniem polecam.
Tutaj macie link do sklepu, w którym ja dokonałam zakupu: SPAM

Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, o 09:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Zaneta19
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 15 lut 2013, o 16:32

Re: wypadające włosy

Postprzez aneta.krzemionka » 17 lut 2013, o 22:56

Ja z mojego doswiadczenia moge polecic zas Femine expert. Super suplement diety na wlosy skore i paznokcie. Mi polecila siostra ktora go przetestowala i bierze juz chyba 3 miesiace. W dalszym ciagu zamawia sobie kolejne opakowania. Jedno wystarcza na miesiac. Jej rowniez wypadaly wlosy-teraz bardzo sie wzmocnily. Mnie ten problem dopadl dopiero po przebytej operacji pod narokoza-wlosy lecialy garsciami, ale na szczescie tez juz jest duzo lepiej. Ja jestem zadowolona z efektow. Femine najlatwiej zamowic poprzez jej strone SPAM <- ja tutaj zamawialam, siostra tez i obie jestesmy zadowolone. Niedlugo lato i fajnie by bylo miec ladne lsniace wloski :).

Ostatnio edytowano 23 wrz 2013, o 09:07 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
aneta.krzemionka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 17 lut 2013, o 22:43

Re: wypadające włosy

Postprzez iwciaa » 22 wrz 2013, o 20:50

Na pewno czegoś brakuje organizmowi, albo przeżywasz za dużo stresu, albo po prostu używasz złych kosmetyków nieodpowiednich dla twoich włosów. Poszukaj szamponów i odżywek bez konserwantów i opartych na naturalnych składnikach, np. len, pokrzywa, szalwia czy róza z Jerycha, albo zrób sobie domowe maseczki-przepisy znajdziesz w internecie.
iwciaa
Fajna Kobietka
 
Posty: 161
Dołączył(a): 20 mar 2013, o 21:28

Re: wypadające włosy

Postprzez Jamelia » 22 wrz 2013, o 21:58

Pokrzywa dobra, jak najbardziej. Ja mam na odwrót, od nasady cienkie, dalej grubsze, no ale ja nie mam wypadania tylko łysienie, więc.. Idz do dermatologa, nie czekaj aż Ci wszystkie wylecą

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: wypadające włosy

Postprzez rozoowa » 23 wrz 2013, o 11:59

Miałam ten sam problem i to był koszmar!
Rozczesywanie włosów równało się z garścią tych co wypadły, już nie wspominając o myciu.
Zrezygnowałam z suszarki i prostownicy już dawno, więc to nie w tym tkwił główny problem..
A więc tak..:
-przede wszystkim kupiłam szampon, odżywkę, maskę i mgiełkę, wszystko dopasowane do rodzaju włosów..
-pamiętajcie jednak, że szampon dobieramy zawsze do skóry głowy, a odżywkę do włosów! ----kolejnym krokiem było nie tarcie ich ręcznikiem po myciu a jedynie zwykłe owinięcie
-włosów nie targam (nie rozczesuje na mokro) tylko czekam aż trochę przeschną
-no i przede wszystkim nie ściągam ich w ciasne kuce bądź koki tylko poprzestałam na luźnym warkoczu i pogodziłam się ze swoimi falami
-stosuje co jakiś czas odżywkę z olejkiem rycynowym, jajkiem i cytryną

Niby nic wielkiego a jednak, od kilku tyg moje włosy praktycznie nie wypadają a jeżeli już to w granicy normy 50-100 dziennie :)
Avatar użytkownika
rozoowa
Fajna Kobietka
 
Posty: 117
Dołączył(a): 22 sie 2013, o 16:43

Re: wypadające włosy

Postprzez malwina99 » 30 wrz 2013, o 12:02

Ja na szczęście nie miałam tego problemu, ale moja siostra przez kilka miesięcy się z tym męczyła, bała się, że całkiem wyłysieje! Jej pomogły suplementy diety i szampon Biokap Atnicaduta. Regularnie robiła też masaże głowy, co podobno zwiększało ukrwienie i sprawiało, że włosy wchłaniały więcej substancji odżywczych. Po około 2 miesiącach zauważyła poprawę :)

Farba do włosów? Tylko http://www.biokap.pl/
malwina99
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2013, o 15:05

Re: wypadające włosy

Postprzez kukilka » 6 paź 2013, o 16:34

roozowa przydatne rady, z niektórych na pewno skorzystam :)
kukilka
Fajna Kobietka
 
Posty: 126
Dołączył(a): 31 mar 2012, o 17:34

Re: wypadające włosy

Postprzez EPStudio_pl » 9 paź 2013, o 07:44

Jeżeli chodzi o wypadające włosy,to przyczyn może być kilka- raz że jest to ukształtowane genetycznie,a dwa stres który to wszystko potęguje oraz zły,nieodpowiedni szampon.
EPStudio_pl
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 paź 2013, o 07:33
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników