Wypadanie włosów

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Astra » 21 maja 2014, o 01:05

Niestety, z wypadaniem wlosow sporo ludzi ma problemy.
Czesto stosowane preparaty zupelnie nie przynosza oczekiwanych rezultatow .
Najgorsze, ze znakomicie drenuja kieszen z pieniedzy , bo sa bardzo kosztowne.
Ostatnio wyczytalam , ze super kosmetykiem ktory moze rzeczywiscie pomoc na dolegliwosc jaka jest wypadanie wlosow jest olejek rycynowy.
Pomaga nie tylko na porost wlosow , ale na rzesy i skore.
Wystarczy wcierac olejek w skore glowy codziennie by odczuc , ze wlosy nam odrastaja.
Moze warto sprobowac , a noz nam pomoze. :roll:
Avatar użytkownika
Astra
Super Gaduła
 
Posty: 1827
Dołączył(a): 22 mar 2014, o 01:28

Re: Wypadanie włosów

Postprzez asia_23 » 29 maja 2014, o 20:22

ja bym sprobowała naturalnych metod, które wzmocnią organizm . świetnie działa pokrzywa - warto pić codziennie szklankę herbatki. Tabletki z wyciągiem ze skrzypu też świetny wybór.
asia_23
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 29 maja 2014, o 20:08

Re: Wypadanie włosów

Postprzez L... » 30 maja 2014, o 17:02

kupiłam ostatnio jakiś spray z Green Pharmacy, testuję właśnie i mam nadzieję że coś pomoże.
L...
 

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Gniazdko » 11 lip 2014, o 16:31

ja się przymierzam do robienia i picia naparów z drożdży i skrzypu. Można jeszcze robic maski na włosy z czosnku, jajek lub czarnej rzodkwi, ale jakoś mnie one nie zachęcają. Tu są przepisy SPAM jakbyście się chciały skusić :)

Ostatnio edytowano 14 lip 2014, o 09:19 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Avatar użytkownika
Gniazdko
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 11 lip 2014, o 16:09
Lokalizacja: Bytom

Re: Wypadanie włosów

Postprzez ewelina56 » 14 lip 2014, o 19:23

Kuracje na włosów najlepsza jest z salonu, lub na bazie naturalnych składników.

ewelina56
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 lip 2014, o 18:56

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Jamelia » 27 lip 2014, o 14:53

Niby naturalne najlepsze ale może wtedy gdy powodem wypadania są niedobory witamin, stres itp . Na geny niestety nie ma chyba ratunku :(

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wypadanie włosów

Postprzez konwali » 28 lip 2014, o 13:34

Z naturalnych sposobów mogę Ci polecic robienie sobie maseczek z drożdży spozywczych-drożdże mają właściwości "napędzające". Maseczke taką kładziemy na 30 minut 2 razy w tygodniu. Pierwsze efekty będą widoczne po 2 miesiącach.
konwali
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 28 lip 2014, o 13:24

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Specjalista Aspazji » 4 sie 2014, o 00:40

Na zagęszczenie i pobudzenie wzrostu włosów polecam karboksyterapię. Jest to wstrzyknięcie medycznego dwutlenku węgla co prowadzi do dotlenienia skóry i większej aktywności
Avatar użytkownika
Specjalista Aspazji
Fajna Kobietka
 
Posty: 160
Dołączył(a): 23 lip 2014, o 23:46

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Jamelia » 5 sie 2014, o 11:59

Czy może ktoś polecić dobrego endokrynologa i trychologa w
Łodzi?

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Wypadanie włosów

Postprzez insolita » 6 sie 2014, o 23:51

Trycholog? Wiesz pewnie jak wyglada badanie... Co tam pisac duzo. Nie jestem z Lodzi, wiec nie polece Ci nikogo, ale kilka lat temu robilam takie badanie. Po porodzie (a wczesniej po odstawieniu tabsow) wlosy mi lecialy. Wszyscy mi mowili, ze po porodzie odrosna, a dupa blada, nic nie odroslo. Jakos sie polepszly, teraz mam dosc dlugie, ale gestsze sie nie zrobily. Mam nadzieje, ze po takim badaniu znajdziesz sposob na swoje wlosy, ja sie po prostu ... przyzwyczailam (a nie prawda, wkurza mnie to strasznie, jestem zalamana i poddalam sie po prostu).
Trzymam kciuki!
Avatar użytkownika
insolita
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 15
Dołączył(a): 6 sie 2014, o 23:28

Re: Wypadanie włosów

Postprzez śląski warzywnik » 8 sie 2014, o 11:47

Wypadanie włosów. Stosowałam wszystko od wcierek, zdrowego odżywiania, witamin..i nic. Problem się nasilił i teraz chodzę na mezoterapię. Dopiero dwa miesiąca, więc za wiele nie mogę napisać czy pomaga. Lekarz mówi że trzeba się uzbroić w cierpliwość:(

Ostatnio edytowano 8 sie 2014, o 11:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
śląski warzywnik
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 11:37

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Malvia » 8 sie 2014, o 12:19

Mi równiez wypadają włosy,prawdopodobnie przyczyną jest,że ostatnio brałam sporo leków.
Podobno regularne picie herbatki z pokrzywy i skrzypu polnego pomaga.Nie wiem bo dopiero zaczęłam ją pić.
Kupiłam też Pokrzepol w aerozolu do wcierania we włosy ale pojawił mi sie po nim łupież,wiec nie polecam.

Bądź taką kobietą,że gdy rano wstajesz i Twoja stopa dotyka podłogi,diabeł w piekle mówi...
" o kuźwa,wstała"
Avatar użytkownika
Malvia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 8
Dołączył(a): 4 sie 2014, o 18:53

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Greta » 9 sie 2014, o 17:17

Ja też miała mdługo problem z wypadaniem włosów. Okazało się, że nic mi nie pomaga. Jednak lekarz był tak wnikliwy,że zbadała mi tarczycę i wysłał na badania. Po zaleczeniu tarczyce problem wypadania zniknął. Trzeba zbadać sie komleksowo, może jest jakąs choroba, która powoduje nadmierne wypadanie włosów.
SPAM

Ostatnio edytowano 10 sie 2014, o 08:47 przez Hadassa, łącznie edytowano 1 raz
Powód: SPAM
Greta
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 sie 2014, o 17:12

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Bandzia » 5 lut 2015, o 21:51

no może tez byc niedobór np zelaza jesli wypadaja włosy. Ja zazywam chela ferr i proble się zmniejszył. Wiadomo, trzeba czasu bo nic od razu nie działa.
Bandzia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 5 lut 2015, o 16:29

Re: Wypadanie włosów

Postprzez oszka » 9 lut 2015, o 00:56

Stres, zła dieta to u mnie główne powody
oszka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 9 lut 2015, o 00:20

Re: Wypadanie włosów

Postprzez rewelka_ » 10 lut 2015, o 12:56

Dobrze jest zrobic badania w takim przypadku i najlepiej udac się na wizyte do TRYCHOLOGA :)

A tak z doświadczenia, to na wypadanie włosów stosowałam wcierki np. placentę i tez slyszalam ze mezoterapia pomaga, ale niestety bywa kosztowna.

________________________________________________
www.rewelka-testuje.blogspot.com
Avatar użytkownika
rewelka_
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 6 lut 2015, o 16:25

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Hadassa » 10 lut 2015, o 13:12

placenta to chyba raczej maseczka do włosów ;)
z wcierek jantar albo woda brzozowa. I chyba coś jeszcze było

.. bo w oczach tkwi siła duszy...
Avatar użytkownika
Hadassa
Moderatorka
 
Posty: 22168
Dołączył(a): 14 mar 2013, o 11:43

Re: wypadanie włosów

Postprzez Panna_Mysia » 18 lut 2015, o 14:09

sovvita napisał(a):też miałam ten problem,ale zrobiłam badania krwi i wyszło że tutaj właśnie był problem.


Rzeczywiście, ja o tym nie pomyślałam.
Może zamiast inwestować w kosmetyki i zabiegi w salonie kosmetycznym, warto sprawdzić ogólny stan zdrowia i wykonać kompleksowe badania. Oprócz złych wyników krwi na myśl przychodzą mi też problemy hormonalne.

Jeśli lubisz testować nowości i otrzymywać darmowe produkty, rodzina Myszy ser-decznie zaprasza na gryzoniowy blog - http://www.mysia-familia.blogspot.com
Avatar użytkownika
Panna_Mysia
Fajna Kobietka
 
Posty: 204
Dołączył(a): 11 sie 2013, o 15:27
Lokalizacja: Krosno Odrz.

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Pam_ela » 18 lut 2015, o 14:32

Dokładnie, problemy hormonalne moga powodowac zarowno nadmierne owlosienie jak i wypadanie wlosow, wiec dobrze isc sie kompleksowo zbadac :)

Avatar użytkownika
Pam_ela
Fajna Kobietka
 
Posty: 176
Dołączył(a): 8 sie 2014, o 15:14

Re: Wypadanie włosów

Postprzez muffinka » 18 lut 2015, o 17:41

też jestem za tym, zeby się przebadac zanim zacznie się łykać jakięś cudowne specyfiki, jak ze zdrowiem wszystko w porządku to czasem może być po prostu kwestia osłabienia włosów, np. po zimie. Potem bywa, że dochodzą do siebie, mi ostatnio wypadały bardzo mocno jakoś zeszłej zimy włąśnie, brałam tylko skrzyp i myłam włosy szaponem dermena, można dostać w aptece a może i gdzieś w drogeriach. Troszkę kondycja ich się poprawiła, ale jak przyszła wiosna, zdjęłam czapke to od razu było lepiej ;)
Avatar użytkownika
muffinka
Miła Kobietka
 
Posty: 89
Dołączył(a): 12 lut 2015, o 14:47

Re: Wypadanie włosów

Postprzez karola32 » 27 lut 2015, o 12:00

Pokrzywa na wypadanie włosów bardzo pomaga. wystarczy codziennie wypić szklankę naparu. A do tego na pewno nie będzie się miało anemii:)
karola32
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 21 lut 2015, o 17:23

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Lagenko_pl » 4 mar 2015, o 13:10

Na temat wypadania włosów było już naprawdę kilka tematów na forum w których każda z nas podaje swój przepis jak można tego uniknąć,chociaż tak na dobrą sprawę nigdy w 100% temu nie zapobiegniesz. Zacznij od diety,mniej stresu oraz dobrej odzywki do włosów w postaci olejków.
Lagenko_pl
Fajna Kobietka
 
Posty: 242
Dołączył(a): 15 wrz 2014, o 13:42

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Myshka » 10 mar 2015, o 20:23

Dziewczyny to może zależeć od przesilenia wiosennego lub zimowego. Też gdy ma się długie włosy to często można mieć wrażenie, że traci się ich dużo bo objętościowo wygląda to gorzej. Generalnie każdy z nas codziennie traci mnóstwo włosów. Jeśli jednak zaczynasz widzieć wyraźne przerzedzenie to warto wybrać się do dermatologa :)

Myshka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 20:16

Re: Wypadanie włosów

Postprzez MarylaKoziel » 10 mar 2015, o 23:06

Zobacz na szampon przeciw wypadaniu włosób firmy Avanse. Koleżanka używała i problem znikł po tygodniu codziennego mycia.

Strona która umożliwia nam zlokalizowanie dowolnej osoby
bez jej wiedzy :P Ostatnio wykazało mi, że mąż jest w Tesco, dzwonię
do niego i faktycznie tam był, myślałam, że kłamie hehe ;)
http://goo.gl/i7vrj8
MarylaKoziel
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 10 mar 2015, o 22:34

Re: Wypadanie włosów

Postprzez laelia » 16 mar 2015, o 20:43

mnie pomógł szampon z apteki Dermena

Obrazek
Avatar użytkownika
laelia
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 589
Dołączył(a): 5 paź 2014, o 20:16
Pani Reklama

Poprzednia stronaNastępna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot], Tarnowiak