Wyprawka plastyczna dla dziecka

Wszystko na temat naszych małych pociech. Jak wychowywać dziecko? W jaki sposób się z nim bawić? Relacje z dzieckiem, trudne rozmowy właśnie w tym dziale.

Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez docha » 13 gru 2021, o 11:28

No właśnie gdzie i jakiej firmy produkty warto kupić? Zalezy mi na dobrej jakości, miękkie kredki, dobrze kryjące farbki, niezbyt twarda plastelina... Co jeszcze warto kupić dla dziecka, które uwielbia prace plastyczne?
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez a_gatka » 15 sty 2022, o 23:58

Wszystko zależy od tego, co faktycznie zamierzacie robić. No i od wieku dziecka, bo inaczej dobierasz dla malucha, co dopiero uczy się kredkę trzymać, a inaczej dla starszaka, który już wie, co z nią zrobić i sam sobie umie temperować. ;)
a_gatka
 

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez docha » 24 sty 2022, o 18:30

Dzieci, 8 i 3 lata, więc robimy wszystko ;) Oboje uwielbiają prace plastyczne, lepienie, malowanie, klejenie, wycinanie, kolorowanie i to jedyna rzecz, która na dłużej odciąga ich od telewizora.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez a_gatka » 30 sty 2022, o 23:02

Wiesz co, nie wiem jak z innych firm, ale moja młoda to cały czas na materiałach z Astra leciała i nawet teraz jak jest dużo starsza i chce wyżyć się kreatywnie to sięga po ich pastele, jako ulubione. Więc może wypróbujcie sobie. :)
a_gatka
 

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez werka » 19 lut 2022, o 21:49

A moje dziecię uwielbia produkty ze sklepu https://szkicuj.pl/pol_m_Farby-519.html, bo mało tego, że jest on świetnie wyposażony, to ołówki, markery czy farby są naprawdę bardzo porządne i trwałe. Tam zamawiam wszystko co jest jej potrzebne do szkoły i jest bardzo zadowolona. Nawet ostatnio na urodziny kupiłam jej zestaw artystyczny i była wniebowzięta. Widzę po niej, ze to chyba jej wielka pasja jest, malowanie czy rysowanie. Może z tego coś będzie więcej? Nie wiem, pożyjemy, zobaczymy....
werka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 21
Dołączył(a): 8 kwi 2021, o 16:12

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez docha » 27 lut 2022, o 23:00

Niestety strona nie działa.
Kupiłam na miejscu produkty z astry, kredki, plastelinę, mnóstwo kolorów, w tym złota i srebrna. Kupiłam tez kredki akwarelowe, fajnie się rozmazują pod wpływem wody, bardzo przyjemny dla oka efekt przy niewielkim nakładzie pracy
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez Theila » 3 mar 2022, o 11:58

Jak wyprawka szkolna to ASTRA ma sporo fajnych opcji. Moja siostrzenica dostała taką i byłą zachwycona :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez a_gatka » 10 mar 2022, o 14:56

Oni mają gotowe zestawy szkolne https://www.astrapolska.pl/pl/produkty/ ... styczne/53 - idealne rozwiązanie, jak nie masz czasu latać i kompletować.
a_gatka
 

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez docha » 30 mar 2022, o 11:22

Dziękuję, już wszystko mam, ale na przyszłość dobrze wiedzieć, że mają takie zestawy. Niektóre wydają się być nawet fajne na prezent. Chyba większość dzieci lubi takie prace manualne, więc to się zawsze przyda.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez Theila » 10 maja 2022, o 11:38

Jak nie macie jeszcze to z ASTRA są super farby brokatowe i fluorescencyjne. U mnie dzieciaki nimi zachwycone. Synek też sobie ostatnio upolował zestaw śniadaniowy do szkoły :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez a_gatka » 30 maja 2022, o 22:10

No, jak jest fanem to będzie jak znalazł. :) Mają też fajne rzeczy dla starszych dzieciaków.
Moja młoda poetka zachwycona jest notesami z sentencją, a do zestawu na Dzień Dziecka
dokupiłam jej pióro, bo doszła do wniosku, że będzie pisać stalówką. ;)
Gdzie te czasy, gdy kupowało się misia i kredki... :in love:

Obrazek
a_gatka
 

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez docha » 31 maja 2022, o 00:54

Moja córka uwielbia pisać piórem ze stalówką, pod warunkiem, ze końcówka nie jest szeroka.
Z astry kupuję te pióra w owoce, u nas na topie są ananasy i arbuzy ;)
Obrazek
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez Theila » 1 cze 2022, o 05:47

Zazdroszczę, bo mój to raczej tylko długopisami. Ale za to ASTRA ma fajne z serii Oops! takie ścieralne. Bardzo wygodne, ja też mam taki w torebce, bo to się zawsze może przydać :)

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez Majsterka » 6 lip 2022, o 14:21

Czy macie jakieś strony w necie gdzie zamawiacie artykuły plastyczne? Stacjonarnie nie znajdę pewnie kompletu na wyprawkę, a szukam coś fajnego sprawdzonego.
Majsterka
Miła Kobietka
 
Posty: 29
Dołączył(a): 30 sie 2021, o 09:31

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez misia42 » 21 lip 2022, o 19:40

Hej znalazłam dosyć ciekawy filmik o wyprawce właśnie się przymierzam do zakupu i nie wiem czy brać https://youtu.be/dlBnM5zrTVQ ???
misia42
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 9 lip 2022, o 19:11

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez docha » 26 lip 2022, o 15:25

Majsterka napisał(a):Czy macie jakieś strony w necie gdzie zamawiacie artykuły plastyczne? Stacjonarnie nie znajdę pewnie kompletu na wyprawkę, a szukam coś fajnego sprawdzonego.

Szkołoteka może? Sprawdzałaś? Ja tam sporo zamówiłam, większość produktów z Astry, świetna jakość, a ceny rozsądne.
Avatar użytkownika
docha
Extra Kobietka
 
Posty: 490
Dołączył(a): 22 lut 2013, o 12:24

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez a_gatka » 12 wrz 2022, o 10:21

Szkołoteka albo dlaprzedszkola.pl - tam masz podobny asortyment i duży wybór wszystkiego. :)
a_gatka
 

Re: Wyprawka plastyczna dla dziecka

Postprzez Theila » 5 paź 2022, o 14:57

Dobrze tu co jakiś czas zajrzeć, bo szukałam minecrafta a tu akurat na tej szkoloteka.pl promocję na minecrafta produkty <3 Dzięki właśnie zamówiłam.

Obrazek
Avatar użytkownika
Theila
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 700
Dołączył(a): 25 lis 2013, o 10:31
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]