Wyścigi samochodowe

Lubisz jeździć konno, szydełkować, a może grasz w piłkę ręczną? Te i inne tematy o naszych zainteresowaniach piszemy właśnie tutaj.

Wyścigi samochodowe

Postprzez justyna1981 » 3 kwi 2011, o 23:06

kilka dni temu zafundowałam bratu na 40 urodziny przejazd ferrarką, żebyście widzieli minę dorosłego chłopa, ale nie o tym chciałam siedziałam co prawda z tyłu ale chyba rozumiem co tak ciągnie facetów do szybkich samochodów, tez lubicie szybkie samochody ?
justyna1981
 

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez alapluska » 21 kwi 2011, o 00:59

No może bym i chciała ale niestety nie mam czym ;)
alapluska
 

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez puszapek » 12 cze 2011, o 12:41

Ja nie lubię szybkich samochodów, ale ten prezent jest bardzo ciekawy, mój facet na przykład też kocha szybka jazdę i teraz zainspirowałaś mnie tym prezentem, powiedz mi tylko gdzie mogę znaleźć miejsce, gdzie można się przejechać takim cackiem no i najważniejsze - ile to orientacyjnie kosztuje?
Ciekawe czy będzie mnie na to stać...
puszapek
 

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez stisa » 31 maja 2012, o 10:46

Ja się zupełnie nie dziwię że bratu się podobało bo sama też lubię szybką jazdę :) Ostatnio miałam okazję przejechać się Nissanem GTR i też cieszyłam się jak dziecko :) Także nie tylko mężczyźni lubią szybką jazdę :) A na imprezie na której ja miałam okazję przejechać się nissanem była dziewczyna która zawodowo jeździ powiem szczerze byłam pod wrażeniem. Jak macie ochotę same zobaczcie ......

treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
stisa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 maja 2012, o 10:36

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez Baśka1971 » 11 cze 2012, o 10:59

Jazda sportowym samochodem to super sprawa. A jakby jeszcze za kółkiem siedział Krzysiek Hołowczyc, to która by nie chciała? :auto
Baśka1971
Fajna Kobietka
 
Posty: 248
Dołączył(a): 1 lut 2012, o 12:43

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez wizjoner1991 » 10 lip 2012, o 09:51

Ja proponuję wybrać się pierwsze na jakiś KJS zwykły i zobaczyć jak to w ogóle jest ;)
wizjoner1991
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 10 lip 2012, o 09:48

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez KarolinaGM » 13 sie 2012, o 11:14

Dziewczyny, Kobietki, Kobiety - jestem w trakcie przygotowywania imprezy moto wyłącznie dla kobiet (termin jest jeszcze na tym etapie ruchomy, ale biorę pod uwagę II połowa października/I połowa listopada), - woj. mazowieckie

Znajdą się wśród Was wielbicielki adrenaliny?
KarolinaGM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 sie 2012, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez Lidka » 14 sie 2012, o 09:44

Jakieś 10 lat temu byłam z mężem oglądać rajd. Jak te auta wyły i pędziły, to aż włosy na głowie stawały dęba. Ale wrażenia niesamowite.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez KarolinaGM » 14 sie 2012, o 09:59

Jeżeli będzie zainteresowanie rajdem na babskich sprawach, będę się starać pisać na bieżąco jak wyglądają sprawy;) natomiast serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w imprezie - miejsca dla amatorek będą tyż;) adrenalina i nowe doświadczenia.. babski wieczór po rajdzie i wiele, wiele...

(zawsze można zostać pilotem szalonej przyjaciółki;)))


a hałas, kurz, i pisk opon,, albo się to kocha albo nienawidzi..

pozdrawiam ciepło w ten jakże okrutny wtorek..
KarolinaGM
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 sie 2012, o 11:01
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez Lidka » 15 sie 2012, o 07:50

KarolinaGm może napisz coś więcej o tym rajdzie.
Avatar użytkownika
Lidka
Miła Kobietka
 
Posty: 73
Dołączył(a): 6 sie 2012, o 09:45

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez agamal » 24 paź 2012, o 19:27

A propos samochodów wyścigowych nawiążę do samochodów gigantów. Nie koniecznie jest to tematyka z tytułu, ale też dotyczy wycia silników. Przypomniało mi się że niedługo będzie impreza monster tour, w Gdańsku. Będą pokazy tych wielkich aut, miażdżących wraki osobówek, ryk ogromnych silników, mają być też akrobacje motorowe, też ciekawe :) .
W każdym razie, zaglądają tutaj wielbicielki samochodów, więc może się zainteresują tą wiadomośćią :P
agamal
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 7
Dołączył(a): 9 paź 2012, o 21:07

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez aniamak » 3 gru 2012, o 10:01

Jeszcze kilka lat meble na wymiar wrocław
meble na zamównienie Wrocław
temu oglądałam monster jam z tatą i podobalo mi się to nawet ale teraz wyroslam zkomis samochodowy wrocław
tego.

Ostatnio edytowano 9 maja 2013, o 18:37 przez aniamak, łącznie edytowano 1 raz

Avatar użytkownika
aniamak
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 gru 2012, o 21:27

Re: Wyścigi samochodowe

Postprzez Armigor » 10 gru 2012, o 00:58

Mnie jakoś do szybkiej jazdy nie ciągnie od momentu ilości mandatów Ferrari nie mam ale mój Mietek też daje radę :D
Armigor
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 834
Dołączył(a): 23 wrz 2012, o 21:51
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]