Wysokie tętno?

Masz problemy ze zdrowiem? Jak dbasz o swoje zdrowie? Wszystko na temat chorób, leczenia, profilaktyki oraz opinie na temat służby zdrowia piszemy tutaj.

Re: Wysokie tętno?

Postprzez freya » 11 lis 2017, o 17:06

Podobno powinno być na poziomie 60-80 uderzeń na minutę w spoczynku, może wystąpić syndrom białego fartucha więc i 90 ujdzie ale już nie 100, a ostatnio miałam nawet 118 siedząc spokojnie przy kompie :( , czułam się strasznie źle. za godzinę przeszło i znowu było ok, masakra jakaś, już miałam masę badań i dalej nie ma przyczyny, jakieś mikroniedomykanie wyszło ale to podobno nie ma wpływu na puls :( Zastanawiam się czy powodem nie jest to że przestałam prowadzić bardzo aktywny tryb życia i tak organizm reaguje na brak sportu i codziennej aktywności
Avatar użytkownika
freya
Miła Kobietka
 
Posty: 50
Dołączył(a): 26 cze 2017, o 10:22

Re: Wysokie tętno?

Postprzez VeraWercia12 » 12 lis 2017, o 15:53

Wg mnie nerwica. Moja mama tak miała,wzywała nawet kilkukrotnie pogotowie. Wońcu dostaa delikatne tabletki na nerwice i od 3 lat spokój :) lepiej leczyć nerwicę,bo nieleczona wpływa na stan organizmu,pracę narządów i pracę serca.
VeraWercia12
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 5
Dołączył(a): 12 lis 2017, o 14:23

Re: Wysokie tętno?

Postprzez topatilka » 15 lis 2017, o 13:08

Na wysokie tętno można brać dużo zielonych warzyw, sport też jest polecany. No najlepiej iść do specjalisty.

Krwiomocz - jak leczyć: http://krwiomocz.net.pl/
Avatar użytkownika
topatilka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 15 lis 2017, o 12:59
Lokalizacja: Wałbrzych i okolice

Re: Wysokie tętno?

Postprzez maniia » 9 maja 2021, o 21:40

z tym nie ma żarów trzeba iśc do kardiologa
maniia
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 16
Dołączył(a): 9 maja 2021, o 21:32
Pani Reklama

Poprzednia strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Google [Bot]