Wytrącający teść

Życiowy dział, nasze sprawy i problemy dnia codziennego.

Wytrącający teść

Postprzez Anita36 » 31 gru 2020, o 13:28

Witam

Mam problem z teściem. Kupiliśmy z mężem ostatnio mieszkanie. Teść zawsze komentował wszystko co mamy co kupiliśmy typu moje buty, że brzydki, firanki długie nieładne nie ten kolor bo szary itp.
Teraz jest tak samo. Kanapa w złym miejscu, bo on ma inaczej i lepiej. Ostatnio kładliśmy panele z mężem to powiedział, że za długo kładliśmy bo on swoje kładł 1,5 godziny i nie docinal. Gdyby były kładzione jego sposobem to byśmy mieli schody przy panelach z fugami, ale on uważa że ja wymyślam i rządzę moim mężem. Nawet sprawdziłam się na forum budowlanym o te panele, żeby dobrze ułożyc i ładnie wyglądało. Mąż mi opowiadał, że ma mnie nie słuchać i powinien robić jak mu mówił ojciec.
Strasznie mnie to denerwuje. On mi tego nie mówi w oczy tylko mężowi. Mąż mówi, żeby go nie słuchać i robić po swojemu ale czasami wydaje mi się, że teść mu nagada i on go może i chce słuchać gdyby nie ja.
Boję się, że w przyszłości możemy się o to kłócić.
Anita36
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 gru 2020, o 13:12

Re: Wytrącający teść

Postprzez GrzesinskaNina » 8 mar 2021, o 14:38

Tragedia, miejmy nadzieję, że ten Twój mąż ma jaja i nie da sobie wmawiać wszystkiego
GrzesinskaNina
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 22
Dołączył(a): 1 mar 2021, o 15:12

Re: Wytrącający teść

Postprzez Amelia1 » 9 kwi 2021, o 10:40

Rozmawiałaś z teściem o tym? Jak nie chcesz z teściem to z mężem, on powinien Cię zrozumieć. W najgorszym wypadku postaw ultimatum mężowi, że albo będzie słuchać ojca albo Ciebie
Amelia1
Miła Kobietka
 
Posty: 79
Dołączył(a): 14 wrz 2020, o 15:20
Lokalizacja: Poznań
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]