wytrzymałe lakiery

Rozmowy o urodzie, pielęgnacji twarzy,ciała, włosów, o zabiegach upiększających.
Jeżeli nie wiesz jaki kosmetyk wybrać lub zastanawiasz się jak się umalować na kolację z mężczyzną swoich marzeń - to pisz w tym dziale. Na pewno Ci pomożemy.

wytrzymałe lakiery

Postprzez tkamsobie » 12 lip 2011, o 13:55

jakie wg was sa najlepsze
tkamsobie
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Bibok » 28 lip 2011, o 12:18

Paese. Moim zdaniem mają bardzo dobre lakiery, świetnie kryją, wystarczy jedna warstwa. Mam bzika na pumnkcie lakierów i ten bardzo mi się spodobał, tym bardziej że cena jest niska w porównaniu do dobrej jakości ok 10 zł. troche cięzko je znaleźć, ale jakby potrzeba było tu macie linka do ich strony........

ja akurat kupuję je w Siedlcach w drogerii Natura.

co do trwałości to to zależy tez od płytki paznokcia, moim niektórym koleżankom lakier (nawet najlepsze po 50 zł)trzyma się góra 2 godziny... :P to dopiero moc hehe :P


treść zmieniona przez moderatora

proszę nie spamować
Bibok
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Owocowa » 31 paź 2011, o 15:16

Ja mam taką obserwacje, że nie zawsze wysoka cena równa się wysokiej trwałości. Oczywiście są też lakiery nie najtańsze i trwałe ale nie jest to reguła. Z tańszych to uważam, że Delia dobrze się sprawdza.
Mam jeszcze taki swój sposób, że przed pomalowaniem, nakładam specjalną bezbarwną bazę, u mnie jest to artdeco i mam wrażenie, że to przedłuża trwałość lakieru, a do tego płytka brzydko mi się potem nie zabarwia.
Owocowa
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 18
Dołączył(a): 31 paź 2011, o 15:09

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez gohusia » 4 lis 2011, o 12:05

Ja akurat mam dobre doświadczenia z lakierami Jessica. Mają ogromną gamę kolorów i naprawdę trzymają się długo nawet do 21 dni.Te same kolory są do manicure hybrydowego i do naturalnych paznokci. Te do hybrydowego to seria Geleration.
gohusia
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez koralowadama » 5 lis 2011, o 18:18

Bez dwóch zdań - Inglot
koralowadama
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez pomcia » 8 lis 2011, o 22:24

Zgadzam się ingloty są trwałe i dobrze kryją.
pomcia
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Tusia » 12 lis 2011, o 18:19

Według mnie również dober są lekiery z Jessici. Robią też lakiery hybrydowe z nich, jak wiemy one muszą się trzymać dobrze, skoro w standardzie takowy manicure wytrzymuje 2-3 tygodnie.

Świeżo zakupiona śliwka czeka na użycie, przekażę wieści. Co by info była z pierwszej ręki, bo malinka mi się już skonczyla.
Tusia
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Maurelia » 13 lis 2011, o 19:13

koralowadama napisał(a):Bez dwóch zdań - Inglot


Kiedyś może były dobre, ale teraz ich jakość spadła znacznie. Lubię Colour Alike za kolorki i za trwałość.
Maurelia
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez anioł12345 » 25 lis 2011, o 13:02

proponuję używania utwardzacza do paznokci :) :girlactive
anioł12345
Miła Kobietka
 
Posty: 40
Dołączył(a): 19 paź 2011, o 17:08

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Awsomegirl » 29 lis 2011, o 17:30

najlepiej kupować w sprawdzonych sklepach i takie kosmetyki, które sa używane w salonach fryzjerskich, dobre kosmetyki do stylizacji i utrwalenia fryzury znajdziesz w hurtowni veba, maja dobre ceny, duży wybór i przede wszytskim dobre produkty
Awsomegirl
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez sialala » 30 lis 2011, o 21:08

ja stwierdzam że z lakierów, które do tej pory stosowałam (a stosowałam sporo) najdłużej trzymają sie te z Jessica Cosmetics. Kolorystyke też mają ciekawą, są i te bardziej szałowe (pekające) i bardziej stonowane, jesienne (tu jest filmik z oferta: https://www.facebook.com/JessicaCosmeticsPoland)
sialala
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez opelka27 » 13 gru 2011, o 11:02

Ja również stawiam na lakiery Colour alike Barbra.
Są fantastyczne i kolorki mają super
Również cena jest wielkim atutem
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez opelka27 » 13 gru 2011, o 11:03

Czasami warto kupić takie produkty przez internet bo są dużo tańsze.
Pozdrawiam serdecznie
opelka27
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 14
Dołączył(a): 25 lis 2011, o 14:29

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Tusia » 6 sty 2012, o 13:18

opelka27 napisał(a):Czasami warto kupić takie produkty przez internet bo są dużo tańsze.
Pozdrawiam serdecznie

to prawda, ale w sumie jeśli chodzi o lakiery to najlepiej ze sklepów internetowych salonów. W koncu lakier nie jest produktem dozywotnim wysycha, także akurat kupno od kogoś może okazać się złudną oszczędnością. No i ja też preferuję lakiery Jessica.
Tusia
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez dione » 13 sty 2012, o 13:36

Ja niestety nie spotkałam się jeszcze w wytrzymałem lakiery, który przy okazji też nie sklei włosów. Zawsze jest coś za coś. Albo ma się dobrze wyglądający włos, albo kask na głowie. Nie znam żadnego złotego środka.
dione
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Kajsanna » 8 mar 2012, o 22:44

Z całą odpowiedzialnością mogę polecić lakiery sephory i isadory. trwałe, mają szeroki pędzelek i szybko schną.

Kajsanna
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 13
Dołączył(a): 6 mar 2012, o 23:41

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez oOosylwiaoOo » 13 mar 2012, o 22:08

Ja używam lakierów z firm : sephora, isadora, eveline :) Co prawda eveline nie trzymają się aż tak długo, ale mają sporą paletę odcieni :) Przeważnie pokrywam je lepszym bezbarwnym lakierem i mam problem z głowy :D
oOosylwiaoOo
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Masjaa » 14 mar 2012, o 18:44

O.P.I są super :)
Masjaa
Gadatliwa Kobietka
 
Posty: 529
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 14:03

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez pomcia » 14 mar 2012, o 23:03

A ja powiem - omijajcie lakiery z fm, są słabsze niż te co kupuję za 2,5 na straganie.
pomcia
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez mika537 » 14 mar 2012, o 23:38

żaden lakier nie będzie się dlugo trzymał, jezeli plytka ktora malujemy jest natluszczona:) slyszalam o takim sposobie, zeby przed pomalowaniem paznokci przemyc je wacikiem nasaczonym wodą utlenioną, podobno daje efekty:)
mika537
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Aldonka09 » 15 mar 2012, o 16:50

Inglot ma dobre lakiery i duże słoiczki, więc starczają na długo. Ja lubię też lakiery Astor, ostatnio kupiłam sobie w Rossmanie taki kremowy i trzyma się już tydzień na moich paznokciach (nawet końcówki się jeszcze nie starły). Kosztował coś koło 13 zł, ale ma tylko 6 ml.
Aldonka09
 

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez gohusia » 14 cze 2012, o 14:50

Naprawdę nie przesadzę jak napiszę, że lakiery z Jessici są meeega wytrzymałe. cieszę się strasznie że je odkryłam. sama buteleczka jest ciut większa, cena różni się od innych lakierów ale mnie nie przeszkadza, wolę dać odrobinę więcej niż malować co drugi dzień. Od niedawna mają swój sklep w sieci co strasznie mnie cieszy :D
http://www.jessicacosmetics.com.pl/
gohusia
 

Przepiekne kolory lakierow

Postprzez Gwiazdeczka » 14 cze 2012, o 22:05

Co myślicie o tych kolorkach? Ktoś jest zainteresowany?
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Gwiazdeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 20:00

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez Gwiazdeczka » 14 cze 2012, o 22:09

Lakiery mariza sa bardzo wytrzymałe i maja cudowne kolory Jak np
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Gwiazdeczka
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 3
Dołączył(a): 6 lut 2012, o 20:00

Re: wytrzymałe lakiery

Postprzez KGoldenRose » 26 cze 2012, o 14:48

Dziewczyny a czy znacie lakiery Golden Rose z serii Paris? Jakie macie opinie na temat ich trwałości?
KGoldenRose
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 12
Dołączył(a): 20 kwi 2012, o 17:14
Pani Reklama

Następna strona

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]