Z czarnego do brązu ?

Nie wiesz w co się ubrać? Zastanawiasz się jakie panują trendy w modzie? W tym dziale odpowiemy Ci na wszystkie pytania związane z modą.

Z czarnego do brązu ?

Postprzez Rebla » 23 sie 2012, o 23:38

Mam czarne włosy, skorzystałam parę dni temu z szamponu koloryzującego ( nie zmywa, tak jak pisze że po 24 myciach ) , zastanawiam się czy mogę zastosować szamponetkę ( czekoladowy-brąz ). Płuczę piwem włosy by wrócić do mojego koloru. Ale jestem ciekawa czy szamponetka mi pomoże tutaj, czy spowoduje totalny efekt czerni, jeszcze bardzie drastyczniejszy i ogółem rzecz biorąc okropny. Chcę wyglądać w miarę łagodnie i modnie, natomiast po tym ostatnim dokonaniu wyglądam ordynarnie i staro. Zdecydowanie wolę mój naturalny kolor, który jak dla mnie był modny...teraz natomiast obawiam się że już go więcej nie zobaczę.
Rebla
Miła Kobietka
 
Posty: 42
Dołączył(a): 15 cze 2012, o 15:22

Re: Z czarnego do brązu ?

Postprzez Martyska » 27 sie 2012, o 13:06

cześć,

szamponetki i reszta podobnego badziewia nigdy nie zmywają się do końca po X ustalonych myciach.

Nie rozumiem za bardzo tego, co napisałaś;
masz naturalne włosy czarne i chcesz zejść do brązu szamponetką, czy odwrotnie?

________________________
odzież używana hurt

Ostatnio edytowano 6 wrz 2012, o 15:13 przez Martyska, łącznie edytowano 1 raz
Martyska
 

Re: Z czarnego do brązu ?

Postprzez Martyna.oO » 27 sie 2012, o 16:59

Z tego co wywnioskowałam to te czarne włosy są po użyciu szamponetki tak ? Powiem Ci, że ja również użyłam kiedyś podobnego szamponu na 24 mycia i zmył się dużo później.
Myślę, że możesz jeszcze chwilkę poczekać, aczkolwiek jeżeli użyła byś normalnej, trwałej farby do włosów w kolorze jaśniejszym to w pewnym stopniu rozjaśni twoje włosy. Szamponetka ? Może nie zadziałać, niestety - na pewno nie jest na tyle mocna aby pogłębić kolor twojej czerni :) Nie obawiaj się - spróbuj zaaplikować szamponetkę w kolorze brązu - przy tak ciemnych włosach niczym nie ryzykujesz ;)

Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem sobie skromnie, wszystko czego chciałam dzisiaj już należy do mnie.
Martyna.oO
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 6
Dołączył(a): 25 sie 2012, o 18:42
Lokalizacja: Wrocław

Re: Z czarnego do brązu ?

Postprzez poganka » 29 sie 2012, o 11:42

Myj szamponem przeciwłupieżowym. Kiedyś zrobiłam podobny błąd i skończyło się na dekoloryzacji, więc nie radzę mieszać miliona różnych farb na głowie. Pokusiłabym się o używanie różnych metod na rozjaśnianie włosów, tych domowych i tych mniej. Jednak naprawdę odradzam nakładanie kolejnej ciemnej farby/szamponetki.
poganka
 

Re: Z czarnego do brązu ?

Postprzez taka-Ja » 12 wrz 2012, o 11:23

Dokładnie, szampon przeciwłupieżowy przyspieszy wypłukanie się tej nieszczęsnej szamponetki. Sama stoję przed wyborem koloru włosów, też podoba mi się brąz, ale już nie zdecyduję się na szamponetkę, po tym jak po ostatnim "farbowaniu" jestem prawie, że ruda :/
taka-Ja
Miła Kobietka
 
Posty: 59
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 15:20

Re: Z czarnego do brązu ?

Postprzez natka1234 » 19 wrz 2012, o 20:22

Ja miałam gorzej wyszedł mi maksymalny pomarańcz ale ja schodziłam do blondu :)

Moda i Uroda- Odkrywaj swoje inspiracje z Stylowi.pl
natka1234
Miła Kobietka
 
Posty: 69
Dołączył(a): 19 wrz 2012, o 20:06

Re: Z czarnego do brązu ?

Postprzez karmalina » 20 wrz 2012, o 13:36

Szamponetka niestety nic nie pomoże. Jest za słaba i nie właściwości rozjaśniających. W efekcie, albo nie będzie widać różnicy albo jedynie będziesz miała delikatnie inne refleksy pod światło.

Ko­bieta łat­wiej przyz­na, że nie ma rac­ji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.
Avatar użytkownika
karmalina
Miła Kobietka
 
Posty: 52
Dołączył(a): 18 wrz 2012, o 09:14
Lokalizacja: Gdynia
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot]