Zaakceptowanie przeszłości partnera

Co zrobić w trudnych chwilach? Jak stworzyć udany związek? Co denerwuje nas w mężczyznach? Czy kobiety są z Wenus a faceci z Marsa? Na te i inne pytania możemy porozmawiać właśnie w tym dziale.

Zaakceptowanie przeszłości partnera

Postprzez Miss_disaster » 30 gru 2018, o 00:12

Witam,

Od jakiegoś czasu spotykam się z naprawdę fajnym facetem, mam jednak pewien problem. Otóż jestem jak na dzisiejsze czasy ewenementem i nikogo przed nim nie miałam, tzn spotykałam się z kilkoma, dochodziło do jakiś ostrzejszych "zabaw", z żadnym jednak nie poszłam do łóżka (mam 25 lat). On jest ode mnie 2 lata starszy. Nigdy nie zamierzałam pytać go o jego przeszłość, ale- on sam mi o niej opowiada! I z tego, co się dowiedziałam, to było trochę kobiet w jego życiu- zarówno poważnych związków, jak i luźnych znajomości (wydaje mi się, że jednonocne przygody też). Z jednej strony- uważam, że to przeszłość i nie powinna mieć wpływu na moją opinię o nim- w końcu jego zachowaniu wobec mnie nie mam nic do zarzucenia (gdy powiedziałam mu, że jestem dziewicą, stwierdził, że dla niego to żaden problem poczekać, aż będę chciała- i faktycznie czeka, nie namawia, nie naciska). Z drugiej- boję się o jego stabilność. Nie jestem pewna czy będzie umiał traktować cokolwiek poważniej, skoro do tej pory przychodziło mu to z taką łatwością (wg moich obliczeń jestem min 10- a obstawiam, że było ich więcej). Czy któraś z Was była w podobnej sytuacji? Czy powinnam się obawiać, że może nie traktować mnie poważnie?
Miss_disaster
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 1
Dołączył(a): 30 gru 2018, o 00:08

Re: Zaakceptowanie przeszłości partnera

Postprzez Jamelia » 6 sty 2019, o 14:46

Skoro czeka to jednak myślę że mu zależy :)

Zawsze trzeba podejmować ryzyko.Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie...
Avatar użytkownika
Jamelia
Moderatorka
 
Posty: 3270
Dołączył(a): 6 sty 2013, o 14:47

Re: Zaakceptowanie przeszłości partnera

Postprzez Załamana25 » 31 sty 2019, o 23:02

Porozmawiaj z nim czy twoje dziewictwo coś dla niego znaczy, byłam w podobnej sytuacji doszło do zbliżenia nie był krwi i teraz słucham o tym że pewnie nie był pierwszym:/
Załamana25
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 2
Dołączył(a): 31 sty 2019, o 22:40

Re: Zaakceptowanie przeszłości partnera

Postprzez Andzia95 » 3 lut 2019, o 00:46

Jak czeka, to niech czeka :) ale tak na prawdę po facetach widać czy mu zależy żeby poczekać czy nie. Taakie moje zdanie. Ja swojego trzymałam ponad pól roku, nwm czy to długo czy krótko, dziewicą nie byłam, ale czułam, że to jednak jest inny niż dwóch moich byłych
Andzia95
Miła Kobietka
 
Posty: 26
Dołączył(a): 16 sty 2019, o 01:23

Re: Zaakceptowanie przeszłości partnera

Postprzez anuszka68 » 4 lut 2019, o 00:35

Każdy przypadek jest inny, postawiła bym na szczerą rozmowę
anuszka68
Jestem tu nowa :)
 
Posty: 9
Dołączył(a): 3 cze 2018, o 21:54
Pani Reklama


Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]